Przyłu

Przyłu

video
dodano: 2021-07-28 13:45 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jakiś czas temu Przyłu tłumaczył swoją nieobecność w social mediach oraz zapowiedział nowy album. Dziś otrzymaliśmy pierwszy singiel promujący to wydawnictwo - "Kokpit" opatrzony klipem Koozy, w którym raper m.in. nawija, wisząc na bungee.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-17 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Młody Wilk 7 edycji pod koniec zeszłego roku wydał swoje drugie solo, "HOMELESS BOY". Po tym raper w zasadzie zniknął z social mediów, bardzo rzadko udostępniając coś na swoim Instagramie czy Facebooku. Wczoraj Przyłu w bardzo obszernym poście wytłumaczył skąd to zniknięcie oraz zapowiedział nowy album.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2021-02-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 30)

"Lovesong" i "polski rap" to połączenie oferujące nam często kopalnię żenady i festiwal cringe'u - ale nie zawsze. Poza przaśnymi i patetycznymi piosenkami ukazało się też trochę utworów, które wykraczają poza miałkość, banał i ujmują temat miłości w sposób, który może zrobić wrażenie także na starszym słuchaczu - Walentynki to idealna okazja, by przypomnieć niektóre z nich.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-22 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Niedawno ReTo chwalił najnowszy singiel Bisza. Wczoraj natomiast Przyłu spropsował najnowszą płytę VNM-a "EXIT2020" oraz wskazał swój ulubiony numer, który się na niej znalazł. Oprócz tego Młody Wilk zeszłej edycji specjalnie dla nas rozwinął swoją entuzjastyczną opinię o najnowszym krążku Venoma.

Tagi:
dodano: 2020-12-24 10:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"PIĘKNE KU**STWO" to kolejny singiel z wydanego w zeszły piątek albumu Przyłuca, "HOMELESS BOY". Gościnnie w kawałku udzielili się Berson oraz Smolasty, a podkładem zajął się HVZX. Klip to dzieło Diego Zarayi.

dodano: 2020-11-29 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Minął rok od premiery płyty Młodych Wilków 7 - wybrana 12tka nie próżnowała i od momentu udziału w akcji dostarczyła Wam w sumie 17 albumów! Każdy wydał przynajmniej jeden materiał, a niektórzy nawet więcej.

Która z tych wszystkich płyt najmocniej przypadła Wam do gustu? Kto spełnił oczekiwania a kto najbardziej zaskoczył?

video
dodano: 2020-11-09 19:48 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Poznaliśmy w końcu tytuł trzeciego projektu Przyłuca w tym roku. Po debiutanckim "Juniperze" i nagranych wspólnie z Młodym Ebe "ANOMALIACH", przyszedł czas na drugi solowy album "HOMELESS BOY". Wraz ze startem preorderu płyty otrzymaliśmy tytułowy singiel z płyty, którego osobisty klimat uzupełnia klip nagrany na Wyspach Owczych. Za produkcję numeru odpowiada Paryo.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-11-09 19:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

,,HOMELESS BOY” to drugi solowy album studyjny Przyłuca. Młody artysta ponownie zaprasza słuchacza do swojego barwnego świata w którym nade wszystko ceni sobie wolność, ludzi i możliwość wyrażenia siebie poprzez muzykę. Swoją obecnością projekt wzbogaciło kilku gości którzy na ten moment pozostają tajemnicą. Za produkcję muzyczną odpowiadają takie postacie jak: NoTime, 2K, FAVST, PLN.Beatz czy HVZX.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-26 14:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"LOT 2020" to drugi singiel Przyłuca, promujący jego drugie LP w tym roku. Za bit tak jak przy pierwszym singlu odpowiada Cobra. Klipem zajął się Kooza. Wciąż czekamy na więcej szczegółów dotyczących następcy "Junipera".

Tagi:
video
dodano: 2020-10-12 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Młody Wilk ostatniej edycji, jak widać, nie osiadł na laurach po debiutanckim "Juniperze" i szykuje dla nas kolejny materiał. Nowy singiel "DELOREAN" jest  zapowiedzią kolejnego krążka, utrzymaną w nostalgicznym stylu. Produkcją numeru zajął się Cobra, natomiast klip zrealizował Pieczykolan.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2020-05-06 15:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

"Huty, zaplecza, amfibie" to tytuł nowego singla Przyłu z gościnnym udziałem Aviego. Wideo promuje debiutancki krążek - "JUNIPER", który będzie miał premierę 22 maja.

Tagi:
video
dodano: 2020-04-14 13:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nadciąga legalny debiut Przyłu, ubiegłorocznego Młodego Wilka i najmłodszego reprezentanta QueQuality. Ruszył preorder, poznaliśmy szczegóły krążka, dostaliśmy też klip z udziałem Deysa i Kariana.

kategorie:
dodano: 2020-04-14 13:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"JUNIPER" z ang.: jałowiec, od jałowej ziemi lub „jałowego”, czyli męskiego kwiatu. To tytuł debiutanckiego albumu Przyłuca, najmłodszego reprezentanta QueQuality. Krążek przepełniony jest nieskrępowaną  szczerością i wysokowibracyjnymi refleksjami. Na "JUNIPER" składa się aż 14 zróżnicowanych utworów, które przewrotnie jednak składają się w spójną całość.

"Przy braku jakichkolwiek założeń to słowo najbardziej sunie mi się na usta. Na przestrzeni wielu miesięcy dojrzewałem, rosłem wraz z tym projektem. Czego możesz się po nim spodziewać?
Obserwuje to co widzę i piszę. Wewnętrzne dziecko bije się z kandydatem na prezydenta. Płacz w najszczęśliwszym wydaniu.  Nazywam się Bartek, a to moja płyta. Dzięki za zaufanie.”

Tagi:
video
dodano: 2020-01-28 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Trafiłem znowu do swojego ukochanego lasu. Do niczego nie oczekującej ode mnie natury. Nad strumieniem. Na szczycie góry. Wsłuchaj się. Wróć do domu" - pisze Przyłu załączając nastrojowy teledysk promujący jego solowy debiut, który już w tym roku nakładem QueQuality.

Tagi:
video
dodano: 2020-01-05 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Mija mi kolejny rok, odhaczam następny..." - na początek 2020 roku mamy dla Was dodatkowy utwór nagrany przez połowę tegorocznego składu Wilków w trakcie naszego wyjazdu do Chorwacji. Podczas gdy w studio u MØJI'ego powstawał "Hip-Hop", w drugim studio kierowanym przez Flvwlxssa zakiełkowały jesienne refleksje wywołane deszczowym dniem... A Przyłu, be vis, Opał, Bober, Augustyn i Koza połączyli siły też w całkiem innym klimacie niż bangerowy singiel - sprawdźcie co z tego wyszło.

Strony