Przyłu

Przyłu

video
dodano: 2021-10-21 19:17 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się ostatni klip promujący najnowsze wydawnictwo Przyłuca „Przyjaciele Czekają W Domach”. Tytułowy „Debet” to utwór wyprodukowany przez Gibbsa, który również gościnnie udzielił się na nim wokalnie. Utwór to nostalgiczna kompozycja, która ochoczo zabiera słuchaczy do intymnej sfery wspomnień artystów.

Tagi:
video
dodano: 2021-10-14 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Tytułowy singiel to zdecydowanie najmocniejszy i najbardziej emocjonalny numer Przyłu jaki kiedykolwiek nagrał" - pisze QueQuality o ostatnim singlu z albumu "Przyjaciele czekają w domu". I pozostaje się zgodzić, to ewidentnie mocno szczery i osobisty utwór, dający zarazem sporo motywacji do działania. Gościnnie DJ Ike, który dostarcza scratchowany refren - rzecz rzadko dziś spotykaną w mainstreamie. Premiera nowej płyty Przyłuca już jutro.

video
dodano: 2021-10-04 19:40 przez: Kontakt (komentarze: 0)

15 października premiera nowego albumu Przyłuca „Przyjaciele czekają w domu”. Na kanale QueQuality pojawił się kolejny singiel zapowiadający wydawnictwo. W numerze „Potencjał” gościnnie pojawia się Miszel. Premiera utworu to ukłon w stronę fanów Przyłuca i Miszela. Po premierach utworów zarejestrowanych podczas wyjazdu części ekipy QueQuality na Maltę, pojawiły się liczne głosy słuchaczy domagające się kolejnych kooperacji tego duetu. Mocno braggowy “Potencjał” to kawałek o szczerej wierze w siebie oraz swoje możliwości.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-19 17:10 przez: Kontakt (komentarze: 0)

"Diabeł" to czwarty singiel z nowego albumu Przyłuca, który ukaże się już 1 października. Gościnnie pojawił się tegoroczny Młody Wilk, rip scotty.

video
dodano: 2021-08-25 14:04 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Kilimanjaro" to trzeci singiel promujący kolejne solo Przyłuca "Przyjaciele Czekają w Domu". Za produkcję numeru odpowiadają Faded Dollars i liL Kacpi. Klipem zajęła się ekipa 404Media.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-23 13:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się teledysk „Maltańskie tango”. W mocno imprezowym numerze z zacięciem klubowym pojawili się Miszel, Przyłu, Bober, OsaKa oraz Szymi Szyms.

video
dodano: 2021-08-16 14:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na oficjalnym kanale QueQuality pojawił się nowy teledysk Przyłuca. Utwór „Schron” zapowiada solowy album „Przyjaciele Czekają w Domu”. Produkcją numeru zajął się NoTime.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-08-16 14:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Przyjaciele Czekają w Domu" to trzeci studyjny album Przyłuca. Jest to zdecydowanie najbardziej osobisty materiał w dorobku artysty. Siłą albumu jest absolutna i nieskrępowana autentyczność. Odważne obserwacje i  mocno życiowa treść podana została na płycie w wyjątkowo ekspresyjny sposób. Za produkcję na albumie odpowiadają  rodzimi producenci których obecność stanowi swoisty stempel jakości wydawnictwa.

Tracklista: nieznana

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-08-06 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W lipcu część ekipy QueQuality odwiedziła słoneczne wyspy Malty i Gozo, gdzie powstał numer "DOZOBAGOZO" do którego spontanicznie powstał teledysk. CDN..." - czytamy w opisie. Co sugerowałoby, że to nie ostatni wspólny utwór tej piątki...

video
dodano: 2021-07-28 13:45 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jakiś czas temu Przyłu tłumaczył swoją nieobecność w social mediach oraz zapowiedział nowy album. Dziś otrzymaliśmy pierwszy singiel promujący to wydawnictwo - "Kokpit" opatrzony klipem Koozy, w którym raper m.in. nawija, wisząc na bungee.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-17 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Młody Wilk 7 edycji pod koniec zeszłego roku wydał swoje drugie solo, "HOMELESS BOY". Po tym raper w zasadzie zniknął z social mediów, bardzo rzadko udostępniając coś na swoim Instagramie czy Facebooku. Wczoraj Przyłu w bardzo obszernym poście wytłumaczył skąd to zniknięcie oraz zapowiedział nowy album.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2021-02-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 30)

"Lovesong" i "polski rap" to połączenie oferujące nam często kopalnię żenady i festiwal cringe'u - ale nie zawsze. Poza przaśnymi i patetycznymi piosenkami ukazało się też trochę utworów, które wykraczają poza miałkość, banał i ujmują temat miłości w sposób, który może zrobić wrażenie także na starszym słuchaczu - Walentynki to idealna okazja, by przypomnieć niektóre z nich.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-22 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Niedawno ReTo chwalił najnowszy singiel Bisza. Wczoraj natomiast Przyłu spropsował najnowszą płytę VNM-a "EXIT2020" oraz wskazał swój ulubiony numer, który się na niej znalazł. Oprócz tego Młody Wilk zeszłej edycji specjalnie dla nas rozwinął swoją entuzjastyczną opinię o najnowszym krążku Venoma.

Tagi:
dodano: 2020-12-24 10:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"PIĘKNE KU**STWO" to kolejny singiel z wydanego w zeszły piątek albumu Przyłuca, "HOMELESS BOY". Gościnnie w kawałku udzielili się Berson oraz Smolasty, a podkładem zajął się HVZX. Klip to dzieło Diego Zarayi.

dodano: 2020-11-29 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Minął rok od premiery płyty Młodych Wilków 7 - wybrana 12tka nie próżnowała i od momentu udziału w akcji dostarczyła Wam w sumie 17 albumów! Każdy wydał przynajmniej jeden materiał, a niektórzy nawet więcej.

Która z tych wszystkich płyt najmocniej przypadła Wam do gustu? Kto spełnił oczekiwania a kto najbardziej zaskoczył?

Strony