Przyłu

Przyłu

dodano: 2024-03-16 20:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

W ostatnich dniach znów działo się sporo. Wrócił Guzior (wspierany przez Kubana), wrócił Słoń, Sarius zaprosił do singla Sokoła a Małach i Rufuz - Bonsona. Międzynarodowo uderzył Mata z gościnkami Tommy'ego Casha i Jeleela, nowe single zaserwowali też Waima, Aleshen, Zeus, Zero czy Hvncwoty, a płyty dali nam m.in. Przyłu, Major SPZ i Lipa. Sprawdźcie kolejny przegląd tygodnia a w nim 8 albumów i blisko 30 singli!

kategorie:
dodano: 2024-03-15 10:13 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

„LEON” to nowy album długogrający młodego artysty – tak by to zostalo napisane kiedyś. „LEON” to nowa płyta Bartka. Zrobiłem tę płytę jako wolny człowiek. Zacząłem robić ją dla siebie przez co skończyłem ją dla was. To wypadkowa ostatnich dwóch lat mojego życia, moich relacji i doświadczeń. Żaden z kawałków nie jest tutaj przypadkowo. Jest to ukłon w stronę was, moi drodzy – wprawnemu oku i uchu nie umkną nawiązania i mrugnięcia okiem do poprzednich moich wydawnictw i całokształtu tej szalonej przygody.

Tagi:
dodano: 2024-01-25 07:30 przez: Jan Stokowski (komentarze: 15)

Po 2,5 roku od ostatniego albumu wraca Przyłu - uczestnik 7 edycji Młodych Wilków przywitał fanów szczerym wpisem zawierającym wiele osobistych informacji. Opublikował już także dwa single i odpalił preorder albumu.

Tagi:
dodano: 2024-01-21 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Pierwsze dni nowego roku przynoszą spokojniejszy okres wydawniczy... ale nie do końca. Styczeń zdominowały dissy i zaczepki, ale nowej muzyki dostaliśmy sporo. Sprawdźcie przegląd tego, co wydarzyło się od 30 grudnia do 19 stycznia!

video
dodano: 2022-07-11 15:16 przez: Redakcja (komentarze: 0)

"Daj na luz" to kolejna zapowiedź debiutanckiego albumu Cooksa - przedstawiciela polskiego R&B i Urban Music. Tym razem dostajemy od artysty utwór w sam raz skrojony pod lato i wakacyjny klimat. W piosence usłyszymy ponadto Przyłuca - reprezentanta wytwórni QueQuality, z kolei za produkcję odpowiada RunForEast

Tagi:
video
dodano: 2022-01-24 09:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

"Tamten rok był dla mnie przełomowy pod względem spełnionych marzeń. Teraz to „plany”, kiedyś nie do spełnienia myśl, że zrobię numer z legendą, której słuchałem za dzieciaka, chłonąc to wszystko. To nie tylko moje marzenia, ale moich braci również. Tak było z VNM-em, dziś jest tak z Kosim – wielki szacunek i 5 za kozacką zwrotę" - pisze Przyłu. Singiel promuje album "Przyjaciele czekają w domu".

Tagi:
video
dodano: 2021-10-21 19:17 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się ostatni klip promujący najnowsze wydawnictwo Przyłuca „Przyjaciele Czekają W Domach”. Tytułowy „Debet” to utwór wyprodukowany przez Gibbsa, który również gościnnie udzielił się na nim wokalnie. Utwór to nostalgiczna kompozycja, która ochoczo zabiera słuchaczy do intymnej sfery wspomnień artystów.

Tagi:
video
dodano: 2021-10-14 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Tytułowy singiel to zdecydowanie najmocniejszy i najbardziej emocjonalny numer Przyłu jaki kiedykolwiek nagrał" - pisze QueQuality o ostatnim singlu z albumu "Przyjaciele czekają w domu". I pozostaje się zgodzić, to ewidentnie mocno szczery i osobisty utwór, dający zarazem sporo motywacji do działania. Gościnnie DJ Ike, który dostarcza scratchowany refren - rzecz rzadko dziś spotykaną w mainstreamie. Premiera nowej płyty Przyłuca już jutro.

video
dodano: 2021-10-04 19:40 przez: Kontakt (komentarze: 0)

15 października premiera nowego albumu Przyłuca „Przyjaciele czekają w domu”. Na kanale QueQuality pojawił się kolejny singiel zapowiadający wydawnictwo. W numerze „Potencjał” gościnnie pojawia się Miszel. Premiera utworu to ukłon w stronę fanów Przyłuca i Miszela. Po premierach utworów zarejestrowanych podczas wyjazdu części ekipy QueQuality na Maltę, pojawiły się liczne głosy słuchaczy domagające się kolejnych kooperacji tego duetu. Mocno braggowy “Potencjał” to kawałek o szczerej wierze w siebie oraz swoje możliwości.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-19 17:10 przez: Kontakt (komentarze: 0)

"Diabeł" to czwarty singiel z nowego albumu Przyłuca, który ukaże się już 1 października. Gościnnie pojawił się tegoroczny Młody Wilk, rip scotty.

video
dodano: 2021-08-25 14:04 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Kilimanjaro" to trzeci singiel promujący kolejne solo Przyłuca "Przyjaciele Czekają w Domu". Za produkcję numeru odpowiadają Faded Dollars i liL Kacpi. Klipem zajęła się ekipa 404Media.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-23 13:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się teledysk „Maltańskie tango”. W mocno imprezowym numerze z zacięciem klubowym pojawili się Miszel, Przyłu, Bober, OsaKa oraz Szymi Szyms.

video
dodano: 2021-08-16 14:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na oficjalnym kanale QueQuality pojawił się nowy teledysk Przyłuca. Utwór „Schron” zapowiada solowy album „Przyjaciele Czekają w Domu”. Produkcją numeru zajął się NoTime.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-08-16 14:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Przyjaciele Czekają w Domu" to trzeci studyjny album Przyłuca. Jest to zdecydowanie najbardziej osobisty materiał w dorobku artysty. Siłą albumu jest absolutna i nieskrępowana autentyczność. Odważne obserwacje i  mocno życiowa treść podana została na płycie w wyjątkowo ekspresyjny sposób. Za produkcję na albumie odpowiadają  rodzimi producenci których obecność stanowi swoisty stempel jakości wydawnictwa.

Tracklista: nieznana

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-08-06 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W lipcu część ekipy QueQuality odwiedziła słoneczne wyspy Malty i Gozo, gdzie powstał numer "DOZOBAGOZO" do którego spontanicznie powstał teledysk. CDN..." - czytamy w opisie. Co sugerowałoby, że to nie ostatni wspólny utwór tej piątki...

Strony