JNR

JNR

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-02 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Trzeba przyznać, że ten rok rozpoczyna się bardzo intensywnie - także dla fanów podziemia. Wczoraj prezentowaliśmy Wam garść singli, które dostaliśmy na zamknięcie/rozpoczęcie roku, a teraz swoje dokłada Szops publikując mocarne undergroundowe collabo...

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj minęło 5 lat od premiery "Płyty Roku" Eripe i Quebonafide, albumu wypuszczonego w ostatnich minutach 2013 roku, co było prztyczkiem dla przedwcześnie podsumowujących rok. W tym roku strzału aż takiego kalibru nie dostaliśmy, ale otrzymaliśmy parę ciekawych numerów...

dodano: 2018-03-09 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. W lutym otrzymaliśmy zarówno mocne debiuty, jak i konkretne krążki od uznanych graczy - kto zasłużył na miano albumu miesiąca?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-02-15 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

JNR przedstawia odsłuch swojego debiutanckiego albumu pt. "MOVEMENT". Cały materiał jest utrzymany w mocno newschoolowym klimacie, a za produkcją krążka, oprócz gospodarza, odpowiadają również: HVZX, BJK oraz GOTBARSS. Gościnnie na płycie JNRa wsparli: VNM, Astek, Gedz, Kobik i Abel.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-01-15 21:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

JNR przedstawia drugi teledysk z jego nadchodzącego krążka "MOVEMENT". Za produkcję utworu "COMING UP" odpowiada Jakub Szczęsny z duetu HVZX, a za klip odpowiada Vampa i Wojtek Gajek. Premiera płyty będzie miała miejsce 9 lutego, a preorder znajdziecie pod tym adresem. "Movement" to debiutancki album JNRa, który po wielu projektach w podziemiu, debiutuje legalnie i własnym sumptem. Cały materiał jest utrzymany w mocno newschoolowym klimacie, a za produkcją krążka, oprócz JNRa, odpowiadają również: HVZX, BJK oraz GOTBARSS.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-15 12:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

JNR, który promuje swoją nadchodzącą płytę "MOVEMENT", ujawnił tracklistę wraz z okładką i listą gości. Na debiutanckiej płycie, pochodzącego z Jeleniej Góry rapera, pojawią się: VNM, Astek, Gedz oraz Kobik!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-12-19 16:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„MOVEMENT” to tak naprawdę album debiutancki. Mimo wszystkich zrealizowanych wcześniej projektów czas na prace nad przełomem - tym razem samodzielnie! Utrzymany w mocno newschoolowym klimacie. Łączy w sobie ciężkie przesterowane 808mki, nawijki przywodzące na myśl topowe produkcje zza oceanu jak i lżejsze, ale wciąż świeże i dynamiczne numery. W większości wyprodukowany przez JNR, gościnnie produkcyjnie udzielili się duet HVZX, BJK oraz GOTBARSS co gwarantuje prawdziwą ucztę dla miłośników nowego nurtu.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-19 16:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
JNR przedstawia pierwszy teledysk promujący jego nadchodzący album "MOVEMENT". Za produkcję numeru "HENNY" odpowiada sam Młody Wilk 2015, a video to dzieło Wojciecha Gajka i Vampa. 
 
"MOVEMENT" to debiutancki album JNRa, który po wielu projektach w podziemiu, debiutuje legalnie i własnym sumptem. Cały materiał jest utrzymany w mocno newschoolowym klimacie, a za produkcją krążka, oprócz JNRa, odpowiadają również: HVZX, BJK oraz GOTBARSS. Preorder płyty znajdziecie tutaj.
Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-21 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Od czasu Młodych Wilków 4 JNR nie wypuścił jeszcze pełnego projektu (podrzucił za to parę gorących bitów, m.in. na hitowe "Chcemy być wyżej" Sitka) - jednak na szczęście talent z Jeleniej Góry postanowił przerwać mikrofonową ciszę! Otrzymujemy nowy spontaniczny klip a JNR zapowiada także, że na horyzoncie klaruje się finalnie jego debiutanckie solo, zdradził także, że wesprą go przy nim m.in. HVZX.

Tagi:
kategorie: Audio, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-10 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Ten Typ Mes, Kaczor, Kuba Knap, Pezet, Ras Luta, Paluch, JNR czy KaeN - tacy wykonawcy pojawiają się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Moja Walka. Mamed Khalidov" Sylwestra Latkowskiego. Soundtrack wyprodukowany przez duet White House Records ukaże się 23 listopada tego roku i jest już dostępny w preorderze. Sylwester Latkowski, kontrowersyjny reżyser znany choćby z takich dokumentów jak "Blokersi" czy "Gwiazdor", tym razem zrealizował film o kulisach kariery, wzlotach i upadkach mistrza KSW w wadze średniej - Mameda Khalidova. Pokazuje także od kulis historię MMA w Polsce.

dodano: 2016-06-27 15:06 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

UrbanRecTV i Grill-Funk przedstawiają drugi teledysk promujący nadchodzący album Bleiza "Grill-Funk 2". W utworze "Noce Niespokojne" gościnnie udzielili się JNR i Cywinsky, a produkcją zajął się Eten. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

wydarzenie
dodano: 2016-04-05 17:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Do rozpoczęcia Polish Hip-Hop TV Festival 2016 pozostało już tylko 121 dni. To jedno z największych i najważniejszych polskich wydarzeń hiphopowych. Jak już pewnie zauważyliście, tegoroczny festiwal zmienia swoją nazwę. Dodano skrót „TV” w związku z zawarciem czteroletniej umowy z Grupą ZPR Media S.A., która jest właścicielem m. in. stacji telewizyjnych: Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA. Być może jest to niewielka zmiana w nazwie, ale za to ogromny skok w kierunku zwiększenia atrakcyjności festiwalu. Telewizja Hip Hop TV została sponsorem tytularnym imprezy na płockiej plaży i gwarantem jeszcze większej zabawy.

dodano: 2016-01-27 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiaj mamy dla was dawkę luźnych numerów od Afrojaxa, JNRa, TMK aka Piekielnego, Żyto czy BZNa, a także m.in. video live set w wykonaniu Goldena znanego z duetu producenckiego Złote Twarze.

dodano: 2015-12-29 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na dziś zebraliśmy najnowsze numery od naszych Młodych Wilków Biaka i JNRa, świąteczny klip od Siły Z Pokoju, nowe sztosy od Bałagana i Belmondziaka czy tracki od Trzy-Sześcia, ekipy ZDU, JodSena i Augustyna. Nową rzecz wypuściła także... Osa Da Gnoi.

video
dodano: 2015-12-21 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Duet producencki No Name Full Of Fame prezentuje czwarty singiel promujący ich album pt. "No Name Fuck The Fame". W singlu "Niesmak" swoje zwrotki położyli Żyt Toster, JNR oraz Ad.M.a. Obraz jest dziełem ekipy M.L.FILMZ.

Strony