Klarenz

Klarenz

video
dodano: 2018-04-26 16:13 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W tym roku Klarenz nie zostawi słuchacza z pustymi uszami - długo zapowiadane LP „Poza” będzie poprzedzane przez serię utworów o nazwie #pozawarmup. Na pierwszym numerze z serii pt. „Ogarnij łeb” Młody Wilk Popkillera niejako wsadzał kij w branżowe mrowisko na klasycznym bicie Bart’cut12, a jak prezentuje się drugi kawałek? Słoneczny klimat, który kojarzy się z Mura Masa, serwuje SiwySiwek, producent wielu kompozycji Bydgoszczanina. W „Nie chcę” Klarenz jest bardziej refleksyjny, ale partie skrzypiec Miłosza Rozmysłowicza i gitara elektryczna Rafała Grzegorowskiego rozświetlają tę muzykę, przez co numer bardziej wpasowuje się w pełnię wiosny za oknem.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-11 20:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na temat komentarzy pod osobistym adresem pisał już zespół Grammatik w kawałku „Mówią mi” z gościnnym udziałem Eisa. Czemu przytaczamy ten klasyczny numer? Znany z rapu o nowoczesnej stylistyce Klarenz postanowił tym razem wybrać się w inne rejony i czerpać dużymi garściami z muzyki sprzed około dwudziestu lat. Bydgoszczanin pracuje obecnie nad płytą o nazwie „Poza”, ale w międzyczasie zdecydował się na projekt, który nawiązuje do jego poprzedniego albumu.

Tagi:
video
dodano: 2017-06-08 19:53 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy premierowy utwór Klarenza z gościnnym udziałem Bokuna - "Lepszy". Singiel promuje “Kontrargument Mixtape” który ukaże się już niebawem. Znajdą się na nim osoby z bliskiego otoczenia Klarenza które chciał pokazać szerszej publiczności. Poprzednie klipy promujący mixtape to "Porsche", "Kontrargument" oraz "Mam to 2". Animację do utworu wykonał Filip Klonowski reprezentujący ekipę cernabil. Obrazek znajdziecie w rozwnięciu.

Tagi:
recenzja
dodano: 2017-05-09 16:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)
kaukaz

Wystarczy rzut oka na listę producentów, by już czuć spory respekt przed najnowszym dokonaniem Huberta W. – bydgoskiego MC związanego z ekipą Kontrargument. I mimo kilku wad, warto sprawdzić „Kaukaz” właśnie ze względu na imponującą warstwę muzyczną oraz atmosferę albumu.

video dnia
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-01-15 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Ile" to pierwszy singiel z nowej płyty Klarenza (wcześniej znanego jako Nieznanyklarenz) zatytułowanej "Poza" Gościnnie w nagraniu wyprodukowanym przez producenta o ksywie SiwySiwek pojawił się Bisz (B.O.K.). Utwór „Ile?” zapowiada nowy krążek Klarenza, reprezentanta wytwórni QueQuality oraz Młodego Wilka Popkillera z edycji 2015. Raper pracuje nad albumem, jednak data premiery nie jest jeszcze znana.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-01-14 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W ostatnie półtora roku sporo zmieniło się u Nieznanegoklarenza. Najpierw stał się Makłowiczem Rapu po zwrotce w "Wilczym Sezonie", potem ogłosił, że jest "Prawie Znany", w końcu skrócił ksywkę i stał się Klarenzem. Pod tym nickiem ukaże się jego oficjalny debiut, a w pierwszym singlu gościnnie pojawi się Bisz!