Klarenz

Klarenz

video
dodano: 2019-10-05 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Chill Pill" to drugi singiel z płyty "Ghettopop" duetu Ghettopop, w którego skład wchodzą Klarenz i Mario Kontrargument.

video
dodano: 2019-09-19 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Ghettopop" to wspólny projekt obu panów, który swoją premierę będzie miał 31 października tego roku. "Po północy" to pierwszy singiel promujący owe przedsięwzięcie.

dodano: 2019-05-25 15:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ostatnie dni przyniosły nam prawdziwy wysyp muzyki i nowych klipów - i to z każdej strony rapowej sceny.

video
dodano: 2019-05-25 13:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Klarenz - Bezsilność (Prod. Mario Kontrargument)

Utwór powstał na potrzeby reedycji płyty "Pomaganie rąk nie brudzi". Jej dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Będzie ją można ponownie zakupić przy okazji premiery kolejnego albumu "Heartful Lp". Można na niej usłyszeć Klarenza. Jest to również jeden z utworów stworzonych podczas prac nad wspólnym albumem krótkogrającym Klarenza i Mario Kontrargument.

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj minęło 5 lat od premiery "Płyty Roku" Eripe i Quebonafide, albumu wypuszczonego w ostatnich minutach 2013 roku, co było prztyczkiem dla przedwcześnie podsumowujących rok. W tym roku strzału aż takiego kalibru nie dostaliśmy, ale otrzymaliśmy parę ciekawych numerów...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-01-01 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Końcówka roku to czas podsumowań, ale także zapowiedzi - dowiedzieliśmy się m.in. o 4 nowych projektach od uznanych graczy z polskiej sceny!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-31 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Klarenz - R.I.P. 2018 #lifeafterpoza (prod. Klarenz)

"Na zakończenie roku premierowy kawałek.
Nagrany w samochodzie w lesie.
Tak było" - pisze Klarenz i zamyka rok mocnym singlem.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-09-28 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Pozwoliliśmy sobie sparafrazować klasyka, ale inaczej się nie dało - tegoroczny 28.09 to bowiem wysyp najgłośniejszych rapowych premier i aż ciężko wskazać wśród nich numer 1. Znalazło się i coś dla fanów klasyki i dla newschoolowców, są legendy z USA, wyczekiwane od lat tuzy, a są i polskie debiuty lub intrygujące powroty...

video
dodano: 2018-09-19 03:36 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Co robi Klarenz na kanale Hashashins znanym m.in. z teledysków Deysa? Prowokacją wydaje się już sam tytuł numeru, który brzmi „Jesteś nikim”, choć w dobie obecnych prowokacji to słowo raczej traci na znaczeniu. Młody Wilk z 2015 roku promuje, swoją bliską premiery, płytę "Poza” i dokonuje tego na bicie własnego autorstwa. Tym razem bydgoszczanin zajął się również produkcją i montażem teledysku - można pod nim przeczytać, że oprawę wizualną wykonało KNGMNT Films – inicjatywa powstała jednak wewnątrz jego ekipy - Kontrargument.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-08-25 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Klarenz skończył właśnie pracę nad płytą "Poza" i zamierza w końcu pokazać ją słuchaczom. Jeżeli singiel z Biszem był do przewidzenia (bydgoskie Młode Wilki łączcie się), trudno było przewidzieć, że na krążku pojawi się Ńemy. Marcin długo zapowiadał ten album i wydaje się, że potwierdzeniem starań jest tracklista oraz zaangażowani w nią ludzie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-08-24 23:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Klarenz skończył właśnie pracę nad płytą "Poza" i zamierza w końcu pokazać ją słuchaczom. Jeżeli singiel z Biszem był do przewidzenia (bydgoskie Młode Wilki łączcie się), trudno było przewidzieć, że na krążku pojawi się Ńemy. Marcin długo zapowiadał ten album i wydaje się, że potwierdzeniem starań jest tracklista oraz zaangażowani w nią ludzie.

Tagi:
video
dodano: 2018-06-25 23:42 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Śledząc poczytania Młodych Wilków, trudno nie zatrzymać się przy Klarenzie. Bydgoski raper wypuszcza dużo numerów, na ogół szturchając przy tym scenę lub zachowanie (nie tylko) młodego pokolenia. Tym razem kawałek pod tytułem "OCB (niezabijajwajbu)" uderza szerzej – „Makłowicz rapu” wtapia się w tłum i żali na niego, stojąc jednak w samym jego środku. Klarenz ubiera refren w autotune, a wszystko na hipnotyzującym bicie własnego autorstwa.

Tagi:
video
dodano: 2018-04-26 16:13 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W tym roku Klarenz nie zostawi słuchacza z pustymi uszami - długo zapowiadane LP „Poza” będzie poprzedzane przez serię utworów o nazwie #pozawarmup. Na pierwszym numerze z serii pt. „Ogarnij łeb” Młody Wilk Popkillera niejako wsadzał kij w branżowe mrowisko na klasycznym bicie Bart’cut12, a jak prezentuje się drugi kawałek? Słoneczny klimat, który kojarzy się z Mura Masa, serwuje SiwySiwek, producent wielu kompozycji Bydgoszczanina. W „Nie chcę” Klarenz jest bardziej refleksyjny, ale partie skrzypiec Miłosza Rozmysłowicza i gitara elektryczna Rafała Grzegorowskiego rozświetlają tę muzykę, przez co numer bardziej wpasowuje się w pełnię wiosny za oknem.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-11 20:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na temat komentarzy pod osobistym adresem pisał już zespół Grammatik w kawałku „Mówią mi” z gościnnym udziałem Eisa. Czemu przytaczamy ten klasyczny numer? Znany z rapu o nowoczesnej stylistyce Klarenz postanowił tym razem wybrać się w inne rejony i czerpać dużymi garściami z muzyki sprzed około dwudziestu lat. Bydgoszczanin pracuje obecnie nad płytą o nazwie „Poza”, ale w międzyczasie zdecydował się na projekt, który nawiązuje do jego poprzedniego albumu.

Tagi:
video
dodano: 2017-06-08 19:53 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy premierowy utwór Klarenza z gościnnym udziałem Bokuna - "Lepszy". Singiel promuje “Kontrargument Mixtape” który ukaże się już niebawem. Znajdą się na nim osoby z bliskiego otoczenia Klarenza które chciał pokazać szerszej publiczności. Poprzednie klipy promujący mixtape to "Porsche", "Kontrargument" oraz "Mam to 2". Animację do utworu wykonał Filip Klonowski reprezentujący ekipę cernabil. Obrazek znajdziecie w rozwnięciu.

Tagi:

Strony