28 dzień wrześniowy... rapowych premier zawrót głowy!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-09-28 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Pozwoliliśmy sobie sparafrazować klasyka, ale inaczej się nie dało - tegoroczny 28.09 to bowiem wysyp najgłośniejszych rapowych premier i aż ciężko wskazać wśród nich numer 1. Znalazło się i coś dla fanów klasyki i dla newschoolowców, są legendy z USA, wyczekiwane od lat tuzy, a są i polskie debiuty lub intrygujące powroty...

Zacznijmy jednak od USA, bo to tam dzieje się naprawdę dużo. Najpierw dowiedzieliśmy się, że właśnie dziś trafi do nas pierwsza od 8 lat płyta Cypress Hill, potem swoje krążki ujawnili Logic (gościnnie cały Wu-Tang Clan!) oraz Kanye West (jutro, ale to detal), a oliwy do ognia dolał jeszcze Lil Wayne, serwując zapowiadany od Bitwy pod Cedynią "Tha Carter V". Co oprócz tego? Z Kalifornii nadciąga świeża krew, Reason (nowy nabytek TDE) oraz ekipa z Bay SOB x RBE, a Kevin Gates i Vinnie Paz serwują kolejne LP.

Jednak i fani polskiego rapu nie mogą się nudzić - mamy gorąco komentowany krążek Zeusa, mamy rozwijającego wciąż skrzydła Adiego Nowaka, mamy dopieszczony i wymagający krążek od Klarenza a na dokładkę tajemniczo zapowiadany debiut Zeamsone, wcielającego w życie wers z Cyphera Młodych Wilków wg którego "miał być najlepszy jak 777". I tylko pytanie kiedy my to wszystko mamy przesłuchać??

PS. Zgodzicie się, że starcie Kanye West vs Lil Wayne vs Logic będzie jednym z najciekawszych od dłuższego czasu? Nie możemy się doczekać wieści kto z nich zajmie na listach sprzedaży najwyższą lokatę.

Wykaz i szczegóły wszystkich nadchodzących premier znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premiery Płyt - polecamy zaglądać tam, by wiedzieć co takiego szykuje nam rapowa scena

A poniżej szczegóły wydanych dzisiaj albumów:

Cypress Hill "Elephants on Acid"

Kanye West "Yandhi"

Kevin Gates "Luca Brasi 3"

Lil Wayne "Tha Carter V"

Logic "Young Sinatra IV"

Reason "There You Have It"

Sadat X & El Da Sensei "XL"

SOB x RBE "Gangin 2"

Vinnie Paz "The Pain Collector"


Adi Nowak "Kosh"

Epis Dym KNF "Chronos"

Klarenz "Poza"

Zeamsone "777"

Zeus "To Pomyłka."

lax
Sadat X & El Da Sensei - XL , tez chyba dzisiaj premiera
Kondziorno96
Vinnie Paz - The pain collector oraz nowy nabytek TDE Reason - There You Have It. Nie samymi wynikami sprzedaży człowiek żyje. Mam nadzieję ze jeszcze czasem chodzi o muzykę.
Mateusz Natali

Wiadomo że chodzi o muzykę - ale też jej natłok jest taki, że coraz ciężej przebić się bez większej promocji i zapowiedzi, info o Vinniem i Reasonie uzupełniłem, szczerze to całkiem umknęły mi obie premiery w tym szalonym nawale dzisiejszych wydawnictw :)

gbe
Wczoraj jeszcze sosa puścił mixtape a dziś kevin gates, ogólnie najciekawsze z tego wszystkiego chyba carter5 i nowe cypress hill.
Young Natali
Szkoda że palenie mikrofonów 2 dziś nie wyszło, czekałem bardziej niż na Carter v.
Latino
Obowiązkowa pozycja na dziś to ewidentnie Coops - Life in the flesh
Latino
Obowiązkowa pozycja na dziś to ewidentnie Coops - Life in the flesh

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>