Kanye West

Kanye West

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-08 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Premiera "Dondy" wzbudzała mnóstwo emocji nawet wśród naszych mediów, a ilość nagłówków dotyczących tej płyty i Kanye Westa, które zalały tablicę internautów, była przeogromna. Dlatego ciężko się nie zgodzić z tezą Rick Rossa, który twierdzi, że Yeezus opanował do perfekcji sztukę manipulowania mediami, dodając, że dalej tworzy przy tym świetną muzykę.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-06 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Drake i Kanye West od momentu większych zapowiedzi najnowszych płyt odświeżyli swój stary konflikt, który w zasadzie eksplodował przy premierze "Dondy" i "Certified Lover Boy". Najpierw Drake zdissował Kanye w goścince u Trippie Redda, potem West opublikował w sieci adres domowy autora "CLB", później Kanye "zalał" rodzinne Toronto Drake'a billboardami promującymi "Dondę", na co szef OVO w końcu zareagował ostrzejszym ruchem. Raper zleakował w swoim radiu nieopublikowaną wcześniej i zapowiadaną kooperację reprezentanta Chicago z Andre 3000, w której Kanye dissuje Kanadyjczyka. Członek OutKastu zareagował na to wydarzenie specjalnym oświadczeniem podkreślając, że nie chce być częścią tego konfliktu.

kategorie: Polska, USA, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-30 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Premiera długo wyczekiwanej "Dondy" już za nami, więc fani zaczęli już dogłębnie analizować i komentować dzieło Kanye. Na albumie znalazł się też akcent ciekawy dla polskich słuchaczy - producent współpracujący z Sokołem, który zaczął z nim współpracę jeszcze w czasach działalności WWO, brał udział w produkcji jednego numeru na nowej płycie Westa.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-08-29 15:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Naczekaliśmy się na "Dondę", a Kanye nic sobie z tego nie robił i szlifował do skutku. Po 3 eventach premierowych i mnóstwie zamieszania materiał w końcu trafił na streamingi. O tym, czego się spodziewać rozmawialiśmy z dziennikarzami w specjalnym artykule, a teraz możemy już posłuchać finalnych efektów pracy Ye. A jest czego, bo "Donda" liczy 27 numerów.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-27 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"DONDA" jak dotąd, mimo wielu zapowiedzi i dwóch listening party, dalej nie ujrzała światła dziennego. Mimo tego Kanye promuje swoją płytę nowym produktem, który z pewnością zainsteresuje wielu producentów muzycznych.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-08 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W środę pisaliśmy wam czego dziennikarze z różnych rapowych mediów spodziewają się po "DONDZIE", która miała wyjść w ten piątek. Niestety nie byliśmy w stanie zweryfikować tych oczekiwań, ponieważ mimo niemego livestreamu z pokoju Kanye na stadionie i imponującego listening party znowu płyta nie trafiła na streamingi. Czy fani w końcu doczekają się tej premiery?

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2021-08-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wyczekiwana, przesuwana, owiana tysiącem tajemnic... a finalnie realizowana w środku wielkiego stadionu. Nikt w rapgrze jak Kanye. Według najnowszych zapowiedzi "Donda" ma jednak dotrzeć w ostatecznej wersji już w tym tygodniu - postanowiliśmy spytać kilku dziennikarzy z różnych mediów (a zarazem członków gremium Popkillerów) o to, czego spodziewają się po nowym krążku Ye i jakie mają w związku z nim oczekiwania...

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-26 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kanye West jak mało kto potrafi wzbudzić szum wokół swojej osoby i muzyki. Raper zorganizował w miniony piątek listening party "DONDY", które odbyło się na stadionie. Niestety krążek nie się ukazał, ponieważ Kanye stwierdził, że musi go jeszcze dopracować. Co ciekawe raper pozostał na wspomninaym stadionie i zbudował w jednym z pomieszczeń specjalne studio, gdzie aktualnie dopieszcza swój projekt.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-24 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wczoraj w nocy mieliśmy otrzymać nowy krążek Kanye Westa. Niestety tak się nie stało - raper zorganizował listening party, ale sama płyta nie ukazała się na streamingach. Powodem ma być dopracowywanie albumu.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-07-21 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

A więc wszystkie domysły fanów i przecieki potwierdziły się! "DONDA" ukaże się już w ten piątek, natomiast dziś w nocy otrzymalismy pierwszą zapowiedź albumu, czyli spot Beats By Dre, w którym słyszymy fragment utworu "No Child Left Behind".

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-19 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Fani Kanye Westa wiedzą, że nawet jeśli ujawnia on datę premiery nowego albumu to ten może się nawet nie ukazać. Tym razem coś jest na rzeczy - Yeezy został nagrany w studiu z Tylerem, The Creatorem, a oprócz tego do sieci wyciekły dane listening party nowego albumu artysty.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-11 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kanye obchodził 3 dni temu swoje 44 urodziny. Z tej okazji raper wypuścił część kolekcji ubrań w kooperacji z marką Gap, a jego manager... zdradził tytuł nadchodzącej płyty rapera.

Tagi:
video
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-05-22 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dziś w nocy fanom Eminema serca musiały zabić trochę mocniej - na Youtubie artysty pojawił się numer z gościnką Kanye Westa. I wszystko mogłoby wydawać się w porządku, gdyby kawałek... nie był nawinięty po hiszpańsku i w zasadzie należał do kogoś zupełnie innego.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-05-09 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kanye postanowił z okazji Dnia Matki uraczyć zarówno swoją mamę, jak i fanów specjalnym prezentem. Na streamingach artysty pojawiła się krótka kompilacja "Dear Donda", składająca się z 5 starszych numerów artysty, które w jakiś sposób nawiązują do relacji muzyka z mamą.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-11 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pora na Magazyn Popkillera, w tym tygodniu wyjątkowo w czwartek! Dziś mamy dla Was więcej newsów, bo w ostatnich dniach działo się dużo... Komentujemy wyróżnienia i rekordy Quebo czy Maty, opowiadamy o debiutującym Miszelu czy powrocie Mielzky'ego, ale także przyglądamy się ważnym rocznicom - 15-leciu śmierci J.Dilli oraz 17-leciu debiutu Kanyego Westa.

Gościem tygodnia jest natomiast Tau, a we fragmencie wywiadu (całość już w weekend) usłyszycie m.in. o korzeniach jego znajomości z Hirkiem, o szukaniu winylowych sampli na saksach oraz o znaczeniu O.S.T.R.'a i jego muzyki w życiu Tau.

Strony