Kanye West

Kanye West

kategorie: USA, News
dodano: 2020-01-27 21:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Wczorajsze wieści z Los Angeles wstrząsnęły całą Ameryką, ale też wszystkimi fanami koszykówki na Świecie. Przedwczesna, tragiczna śmierć Kobe'ego Bryanta razem z jego 13-letnią córką Gianną, a także 7 innymi osobami, które były na pokładzie helikoptera, wydawała się złym snem, koszmarem, z którego zaraz się zbudzimy...

Tak się jednak nie stało, a Sieć zalała masa tribute'ów - również od niezliczonych raperów i artystów ze świata hip-hopu. Świata, który od początku darzył Kobe'ego wielką miłością i które to uczucie sam Kobe w pełni odwzajemniał. Dzisiejszy dzień upłynął nam w smutnych nastrojach, a plakat The Black Mamby, który wisi u mnie na ścianie, nabrał teraz innego znaczenia... 

video
dodano: 2019-11-29 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W amerykańskie Święto Dziękczynienia Kanye publikuje drugi klip ze swojego najnowszego albumu "JESUS IS KING". W teledysku do "Closed on Sunday" występuje najbliższa rodzina rapera, od jego żony, dzieci po ojca i teściową.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-11-19 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kanye wydał niedawno swój wypełniony gospelem album "JESUS IS KING", na którym mogliśmy usłyszeć m.in duet Clipse czy jazzowego artystę, Kenny'ego G. Legenda Chicago jednak nie zamierza osiadać na laurach i zapowiada sequel nowego krążka, angażując w pracę nad nim samego Dr. Dre.

video
dodano: 2019-11-09 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do sieci trafił pierwszy klip z najnowszej płyty Kanye Westa, "JESUS IS KING". W video do "Follow God" nakręconym na ranczu Westa w Wyoming pojawia się jego ojciec, Ray. Jego obecność w teledysku jest uzasadniona tekstem piosenki, która porusza temat relacji obu panów.

Tagi:
dodano: 2019-10-28 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W piątek w końcu na serwisy streamingowe trafiła nowa płyta Kanye, "JESUS IS KING". Westowi udało się namówić braci Thorton, by obaj wystąpili na jego najnowszym krążku.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-10-23 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Wydaje się, że cała saga dotycząca premiery "Jesus Is King" dobiega końca, a krążek finalnie trafi do rąk fanów za 2 dni, wraz z premierą filmu dokumentalnego o tym samym tytule.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-09-28 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Niestety zgodnie z przewidywaniami mediów, "Jesus Is King" nie ukazało się wczoraj na serwisach streamingowych. Kim Kardashian jednak uspokaja fanów, płyta ma ukazać się jutro, podobno Kanye dokonuje ostatnich szlifów. Oprócz tego poznaliśmy okładkę i tracklistę albumu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-09-28 18:56 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

11 album Kanye Westa bedzie się kręcił wokół tematyki religijnej. Tracklista składa się z 10 numerów, a jedynymi gośćmi na płycie będą Ant Clemons i Ty Dolla $ign. Początkowo miał ukazać się w piątek 27 września, jednak z powodów technicznych premiera została przesunięta o dwa dni. Ostatecznie płyta ukaże się 25 października, wraz z premierą filmu o tym samym tytule.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-26 12:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Według magazynu Variety, który jak twierdzi ma źródło będące bliskie sytuacji, nowy album Kanye Westa "Jesus Is King" nie ukaże się w ten piątek na serwisach streamingowych. Potwierdza to również dziennikarz New York Times, Joe Coscarelli.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2019-09-22 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Mimo tego, że w ogólnym rozrachunku to Jay-Z dalej jest najbogatszym raperem na globie, to w tym roku największy przyrost zanotował jego wieloletni współpracownik Kanye West. To pierwsze takie osiągnięcie artysty.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-03 11:30 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

Na premierę albumu "Yandhi" czekamy już w zasadzie prawie rok i nadal konkretnie nie wiadomo kiedy i czy w ogóle taki krążek do nas trafi. Co jakiś czas dochodziły do nas sygnały, że Kanye potrzebuje jeszcze nieco czasu na dokończenie materiału, jednak wydaje się, że wszystko trwa już zbyt długo.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-04 21:08 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

Premierę "Yandhi", Kanye pierwotnie planował jeszcze na ostatni kwartał 2018 roku, jednak jak to z Panem Westem często bywa - plany uległy zmianie, bo stwierdził nagle, że materiał nie jest jeszcze gotowy i wyda go, kiedy uzna za stosowne. W finalizacji prac pomóc miał wyjazd i nagrywki w... Ugandzie.

video
dodano: 2019-02-28 15:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"I Love It" to jeden z bardziej kontrowersyjnych singli ostatnich miesiący - kontrowersji nie bał się jednak Sobota, który postanowił kreatywnie przerobić numer Kanyego i Lil Pumpa, inaugurując tym samym działanie swojego solowego kanału na YT.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-22 19:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

To może być naprawdę mieszanka wybuchowa! David Letterman, czyli legenda amerykańskich "late nite show", przygotowuje drugi sezon swojego programu "My Next Guest Needs No Introduction" i jednym z jego kolejnych gości będzie Kanye West!

video
dodano: 2019-01-17 23:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

YNW Melly ft. Kanye West - Mixed Personalities (Dir. by @_ColeBennett_)

Reprezentant Florydy kontynuuje udaną muzyczną passę serwując nowy projekt promowany klipem z udziałem Kanye.

Strony