Kanye West

Kanye West

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-05 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Stany Zjednoczone żyją dalej wyborami następnego prezydenta, lecz jedno jest pewne - nie wygrał ich Kanye West. Porażka jednak nie zdemotywowała rapera i producenta z Chicago, a wręcz przeciwnie, bo ten zapowiedział udział w kolejnych wyborach za 4 lata.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Trap
dodano: 2020-10-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Ostatnio kariera Kanye, zamiast muzyki, kręci się wokół jego kandydatury na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Na szczęście dobre wyniki w sondażu wyborczym zorganizowanym przez Kentucky’s Lex 18 News, skłoniły Westa do opublikowania nowego numeru. Co ciekawe, ta sama telewizja ogłosiła później, że wyniki nie były prawdziwe, a jedynie zostały upublicznione na potrzeby wewnętrznego testu.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-05 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

2020 nie przestaje szaleć. Kanye West zapowiadał już kiedyś luźno chęć kandydowania na Prezydenta USA - tym razem robi to jednak na ostatniej prostej, celując jeszcze w jesienne wybory!

Tagi:
dodano: 2020-07-01 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Kanye West zgodnie z zapowiedziami nadciąga ze swoim 10 studyjnym albumem - krążek nazywać będzie się "God's Country". Pierwszy singiel to bezkompromisowy społeczny komentarz, w którym West daje do zrozumienia jak mocno społeczeństwo potrzebuje Boga w obecnych czasach pełnych napięć i niepewności. Gościnnie pojawia się tu Travis Scott, za miks odpowiada Dr. Dre, okładkę i klip przygotował Arthur Jafa.

video
dodano: 2020-06-27 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dla wszystkich, którzy z sentymentem wspominają muzyczne początki Kanye Westa mamy dobre wieści - stary Kanye wrócił! Może nie dosłownie, ale odkopał niepublikowany wcześniej klip z klasycznego "College Dropout".

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2020-04-25 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Forbes odnotowuje wielki sukces Kanye Westa - raper dołączył do Jaya-Z i stał się drugim hip-hopowym miliarderem!

Tagi:
kategorie: USA, News
dodano: 2020-01-27 21:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Wczorajsze wieści z Los Angeles wstrząsnęły całą Ameryką, ale też wszystkimi fanami koszykówki na Świecie. Przedwczesna, tragiczna śmierć Kobe'ego Bryanta razem z jego 13-letnią córką Gianną, a także 7 innymi osobami, które były na pokładzie helikoptera, wydawała się złym snem, koszmarem, z którego zaraz się zbudzimy...

Tak się jednak nie stało, a Sieć zalała masa tribute'ów - również od niezliczonych raperów i artystów ze świata hip-hopu. Świata, który od początku darzył Kobe'ego wielką miłością i które to uczucie sam Kobe w pełni odwzajemniał. Dzisiejszy dzień upłynął nam w smutnych nastrojach, a plakat The Black Mamby, który wisi u mnie na ścianie, nabrał teraz innego znaczenia... 

video
dodano: 2019-11-29 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W amerykańskie Święto Dziękczynienia Kanye publikuje drugi klip ze swojego najnowszego albumu "JESUS IS KING". W teledysku do "Closed on Sunday" występuje najbliższa rodzina rapera, od jego żony, dzieci po ojca i teściową.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-11-19 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kanye wydał niedawno swój wypełniony gospelem album "JESUS IS KING", na którym mogliśmy usłyszeć m.in duet Clipse czy jazzowego artystę, Kenny'ego G. Legenda Chicago jednak nie zamierza osiadać na laurach i zapowiada sequel nowego krążka, angażując w pracę nad nim samego Dr. Dre.

video
dodano: 2019-11-09 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do sieci trafił pierwszy klip z najnowszej płyty Kanye Westa, "JESUS IS KING". W video do "Follow God" nakręconym na ranczu Westa w Wyoming pojawia się jego ojciec, Ray. Jego obecność w teledysku jest uzasadniona tekstem piosenki, która porusza temat relacji obu panów.

Tagi:
dodano: 2019-10-28 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W piątek w końcu na serwisy streamingowe trafiła nowa płyta Kanye, "JESUS IS KING". Westowi udało się namówić braci Thorton, by obaj wystąpili na jego najnowszym krążku.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-10-23 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Wydaje się, że cała saga dotycząca premiery "Jesus Is King" dobiega końca, a krążek finalnie trafi do rąk fanów za 2 dni, wraz z premierą filmu dokumentalnego o tym samym tytule.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-09-28 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Niestety zgodnie z przewidywaniami mediów, "Jesus Is King" nie ukazało się wczoraj na serwisach streamingowych. Kim Kardashian jednak uspokaja fanów, płyta ma ukazać się jutro, podobno Kanye dokonuje ostatnich szlifów. Oprócz tego poznaliśmy okładkę i tracklistę albumu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-09-28 18:56 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

11 album Kanye Westa bedzie się kręcił wokół tematyki religijnej. Tracklista składa się z 10 numerów, a jedynymi gośćmi na płycie będą Ant Clemons i Ty Dolla $ign. Początkowo miał ukazać się w piątek 27 września, jednak z powodów technicznych premiera została przesunięta o dwa dni. Ostatecznie płyta ukaże się 25 października, wraz z premierą filmu o tym samym tytule.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-26 12:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Według magazynu Variety, który jak twierdzi ma źródło będące bliskie sytuacji, nowy album Kanye Westa "Jesus Is King" nie ukaże się w ten piątek na serwisach streamingowych. Potwierdza to również dziennikarz New York Times, Joe Coscarelli.

Tagi:

Strony