JPEGMAFIA

JPEGMAFIA

kategorie:
dodano: 2020-12-16 15:46 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"EP!" to zbiór wszystkich tegorocznych singli i remiksów JPEGA w jednym projekcie. Gościnnie Denzel Curry i Tommy Genesis.

Tracklista:

1. BALD!
2. COVERED IN MONEY!
3. BODYGUARD!
4. BALD! REMIX ft. Denzel Curry
5. CUTIE PIE!
6. THE BENDS!
7. ROUGH 7 ft. Tommy Genesis
8. living single
9. SUPER TUESDAY! 

Tagi:
dodano: 2020-03-05 11:14 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W najnowszym wywiadzie dla Complex w ramach promocji krążka "UNLOCKED", Denzel Curry i Kenny Beats pod koniec ogłosili powstanie nowego zespołu składającego się z jednych z najciekawszych ksywek młodego pokolenia.

kategorie:
dodano: 2020-01-16 17:42 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Po sporym zamieszaniu wokół premiery poprzedniego albumu "Veteran", JPEGMAFIA powraca z trzecim już solowym albumem. I tym razem nowojorczyk nie zamierzał na siłę się ugrzeczniać i zaserwował swoim słuchaczom swój klasyczny, alternatywny lot.

 

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2018-08-27 18:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Końca dobiegają wakacje a przed nami druga połowa "właściwego roku", dobrze więc zamknąć pewną klamrą ostatnie miesiące. 2018 rok przyniósł nam za granicą ogrom ciekawych albumów, ciężko je wszystkie wymienić (staramy się to robić w dziale Premiery Płyt, który polecamy śledzić) a co dopiero przesłuchać - wszystkie wykazy i podsumowania muszą być więc na swój sposób subiektywne. My mamy dla Was przelot przez pierwsze półrocze autorstwa Łukasza Rawskiego, który premierowych krążków przesłuchał całą masę i postanowił zebrać swoje wrażenia w obszernym tekście - sprawdźcie specjalne subiektywne podsumowanie, podzielone na 3 dwumiesięczne części! Druga z nich pojawi się w środę a trzecia w piątek, tak by odpowiednio zamknąć sierpień. Miłego czytania no i oczywiście słuchania! [Mateusz Natali]