Planet Asia

Planet Asia

kategorie:
dodano: 2023-09-10 21:44 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Apollo Browna i Planet Asia.

Tracklista:

01. Bird Food
02. Get The Dough Off
03. Panama Sun (Feat. Marv Won)
04. Stones
05. Fly Anomalies
06. Wizardry (Feat. TriState)
07. Jungle Juice
08. Wide Awake
09. Acid Rain (Feat. Sick Jacken)
10. Peas & Onions
11. Broad Dayin’
12. ’88 S-Curl (Feat. Ty Farris)
13. Bazookas
14. Can You Believe It

dodano: 2022-10-01 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Ten weekend zaowocował niespotykaną ostatnio ilością mocnych premier. Zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze płyty, które pojawiły się 30 września zarówno w Stanach, jak i w Polsce.

kategorie:
dodano: 2022-09-30 00:33 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Body Bag Bena i Planet Asia.

Tracklista:

01. Lard Have Mercy
02. Heist The Crown
03. Monastery feat. Tristate
04. Maza Liam feat. Yah-Ra
05. Shake The Building
06. Skit
07. Heavy Metal
08. Death Dealers feat. Lenox Hughes
09. Yesterday feat. Snoop Dogg & Kobe Honeycut

dodano: 2021-11-04 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Jeszcze na dobre nie osłuchaliśmy się z "Unlearning Vol. 1" Evidence'a, a członek Dilated Peoples wypuścił kolejny projekt. Tym razem usiadł za konsoletą i wyprodukował cały album dla Planet Asia.

kategorie:
dodano: 2021-11-03 21:10 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Planet Asia w całości wyprodukowany przez Evidence'a.

Tracklista:

01. Jason Bond
02. Live From The Kremlin
03. Take It Lightly
04. 1984
05. Bar Fight feat. Domo Genesis
06. The Pack Made It
07. Pocket Change feat. Rome Streetz
08. Stayn' Dangerous
09. Nag Champa feat. Milano Constantine
10. Boom Bye
11. Green Thin Wood
12. Stay For Credits feat. Evidence
13. Highlander

kategorie:
dodano: 2020-02-28 20:29 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Planet Asia łączy swoje siły z producentem 38 Speshem i wydaje swój kolejny album, na który składa się dziesięć nowych kompozycji, gdzie gościnnie usłyszymy między innymi Freda the Godsona.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

 

Tracklista:

video
dodano: 2019-09-01 18:20 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jedną z najbardziej niesamowitych rzeczy w Nowym Jorku jest wszechobecny hip-hop i to, że nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie Ci wpaść na jakąś legendę rapu. Kiedy wybraliśmy się na imprezę z serii Toca Tuesdays w klubie Cielo, współorganizowaną przez DJ'a Tony'ego Toucha, nie mogliśmy przewidzieć, że nagle obok nas pojawi się sam Ojciec Hip-Hopu, DJ Kool Herc! Na tej samej imprezie nie zabrakło jednak też innych uznanych i dobrze znanych postaci - a to mijaliśmy Lil' Fame'a z M.O.P. przy barze, a to przy samym wejściu na dobry start wieczoru wpadliśmy na nikogo innego jak 1/2 Cali Agents, Planet Asia!

Od razu zgadaliśmy się z kalifornijskim raperem, pogadaliśmy luźno i wymieniliśmy się namiarami, a następnego dnia podjechaliśmy do niego na Harlem, gdzie akurat przebywał i usiedliśmy przed kamerą, aby spontanicznie pogadać o jego pobycie w NY, niedawnych muzycznych dokonaniach czy planach. Aktywny na scenie od końca lat 90. Planet zdradził nam też, że pracuje właśnie nad "sekretnym projektem"... O co chodzi?

Tagi:
dodano: 2016-10-16 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W zeszłym miesiącu światło dzienne ujrzał długo zapowiadany, dwupłytowy album dobrze znanego polskim fanom REKSa "The Greatest X". Na dziewiątym w karierze rapera z Lawrence w Massachussetts krążku gościnnie wsparli go m.in. R.A. The Rugged Man czy wymienieni powyżej weterani niezależnej sceny z Los Angeles, Filadelfii i Detroit.

Bity podrzucili natomiast m.in. Black Milk, Apollo Brown Large Professor czy Statik Selektah. Sprawdzajcie znakomicie obsadzony singiel w rozwinięciu i czekajcie na nasz videowywiad z REKSem - już w przyszłym miesiącu.

dodano: 2015-02-24 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Dwa tygodnie po premierze wspólnej płyty "2010 A.D.", Planet Asia i DirtyDiggs przygotowują kolejne collabo. Tym razem będzie to EP "Nautica Nagas", które wkrótce ma się pojawić na rynku. Na razie sprawdźcie główny singiel z nadchodzącej EPki, czyli "Tiger Stripes" w którym gościnnie udziela się Purple Kloud. Teledysk do sprawdzenia w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-26 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

CashUs King, Planet Asia, Ras Kass i Blu - ładny line up, co? Reprezentujący Leimert Park MC CashUs King, znany wcześniej jako Co$$, dopiero co wypuścił swój drugi oficjalny solowy album "CHURCH [...of the good thief]", a teraz z okazji Świąt zdecydował podzielić się ze światem nie lada prezentem - długo oczekiwanym i wielokrotnie przekładanym singlem "Black Hockey Players" z gościnnym udziałem wspomnianych wyjadaczy, zaliczanych do najlepszych tekściarzy na Zachodnim Wybrzeżu. Sprawdzajcie koniecznie!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-06-21 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Cali Agents- "Never Left" (Ft Agallah) Official Video

Ostatnie lata Rasco i Planet Asia poświęcili głównie na swoje solowe projekty albo collabos z innymi artystami. Rasco zrobił album z DJ'em Wichem, Asia z Gensu Deanem, a nadszedł czas, żeby ponownie razem wejść do studio i znów znaleźć chemię, która sprawiła, że "How The West Was One" odbiło się tak szerokim echem. Pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzącym album Cali Agents jest "Never Left" wyprodukowane przez Agallah.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-24 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Na początu wyjaśnijmy małe zamieszanie, które zapewne wywołał w głowach swoich fanów Ras Kass. "Barmageddon" - taki tytuł nosił jego ostatni darmowy mixtape, który prezentowaliśmy wam w listopadzie. Dokładnie taki sam tytuł (z kluczem wiolinowym zamiast "A", ale tego nie umiem wykaligrafować na klawiaturze) nosi jego nowy album, który ukaże się oficjalnie 12 lutego... No i właśnie... Jak to 12 lutego jak właśnie udostępnił cały do odsłuchu? Gość nie ułatwia swoim fanom zrozumienia sprawy, ale tak czy inaczej nowy album jednego z największych bestii undergroundowego rapu z Westu możecie w całości przesłuchać sobie na bandcampie zanim trafi do płatnej dystrybucji na iTunesach itp. Czemu warto? Przede wszystkim dlatego, że to pełny album Ras Kassa, ale też dlatego, że grupa gości i producentów, których zebrał na projekcie prezentuje się więcej niż ciekawie.

recenzja
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-12-03 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 19)

Muzycznie Detroit od wielu, wielu lat prezentuje nam niesamowity wachlarz brzmień idących w przeróżnych kierunkach. Hip-hopowe Michigan, większości masowych odbiorców kojarzy się zapewne z Eminemem, ale Ci, którzy sięgają po więcej płyt z tego regionu i obserwują co dzieje się na scenie, wiedzą, że w mieście Tłoków rządzą pewne określone trendy, które składają się na charakterystyczne brzmienie miasta. Danny Brown, młody reprezentant D pytany o J Dillę propsuje go, jednocześnie mówiąc, że wywodzi się z innej "gałęzi" - że Brown przyszedł z muzyki elektronicznej, a Dilla z soulu. Te dwie gałęzie wydają się najbardziej kluczowe  dla brzmienia sceny. Black Milk z jednej strony zrobił "Tronic" z drugiej "Popular Demand" łącząc w swojej dyskografii te dwa bieguny. Ci, którzym brakowało ostatnio kawałków bliższych temu ostatniemu albumowi powinni bacznie przyjrzeć się muzyce Apollo Browna.

Wspólny album Apollo i Guilty Simpsona otwiera home-anthem zatytułowany "Reputation", celem obydwóch jest wpisanie się w galerię sław swojego rodzinnego miasta. Co ta dwójka wniosła do brzmienia Detroit? Czy Apollo Brown zachowuje świeżość i wyrazistość, którą zaprezentował nam na "Trophies"? Czy chemia między MC producentem jest zbliżona jak na produkcjach Simpsona z Dillą, Madlibem czy Mr. Porterem? Zapraszamy do recenzji "Dice Game".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2012-09-18 12:20 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)

Gensu Dean - Alice In Wonderland (feat. David Banner)

Promocja krążka "Lo-Fi Fingahz" nie ustaje. Zapraszam do zapoznania się z klipem do numeru "Alice In Wonderland", gdzie na bicie autorstwa Gensu Deana nawinął sam David Banner. Jako ciekawostkę, warto wspomnieć, że Dean ponoć pracuje nad wspólnym albumem z... Planetem Asia! Album "Abrasions" ma pojawić się jeszcze tej zimy!