YG

YG

kategorie:
dodano: 2020-08-21 15:06 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

EP kompilacyjna będąca hołdem dla rodzinnych stron YG. Gościnnie między innymi: Kendrick Lamar, ScHoolboy Q, Jay Rock, czy YoungBoy NBA.

SPRAWDŹ RESZTĘ SIERPNIOWYCH PREMIER.

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-09 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Widzimy w ostatnich dniach obrazki ze Stanów, gdzie protesty w wielu miejscach przerodziły się w zamieszki czy rabunki sklepów. YG pokazał, że może to wyglądać inaczej.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-15 15:37 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Czwarty w dorobku artysty album miał być pierwotnie albumem-niespodzianką wydanym 12 kwietnia tego roku, jednak po tragicznej śmierci przyjaciela artysty - Nipsey Hu$$le'a, pochodzący z Bompton raper postanowił przesunąć premierę i wydać krążek 24 maja tego samego roku.

 

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2019-11-30 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

W tym miesiącu światło dzienne ujrzał długo zapowiadany album J Stone'a "The Definition of Loyalty". Jeden z najbliższych przyjaciół i współpracowników zmarłego blisko 8 miesięcy temu Nipsey Hussle'a zebrał westcoastową listę all-star gości, a na albumie wsparli go na mikrofonie m.in. Snoop Dogg, The Game, YG, Dom Kennedy, Mozzy, a także Wale, Jeremih, no i oczywiście sam Nipsey. W rozwinięciu odsłuch oraz dwa teledyski promujące wydawnictwo.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-05 11:50 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Raper wraca z nowym materiałem, który będzie follow-up’em do wypuszczonego w 2015 roku albumu „Live & Grow”. Będzie to drugi projekt wypuszczony przez Casey’a będąc niezależnym artystą.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2019-05-22 11:24 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Po przerwie związanej z żałobą po śmierci Nipsey Hussle’a, przedstawiciel Bompton w końcu wyjawił szczegóły dotyczące nadchodzącej płyty, która była zapowiedziana już dobre kilka miesięcy temu.

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-05-05 14:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Najnowszy album YG "4Real 4Real" zbliża się wielkimi krokami, a parę dni temu raper z Compton, tfu tfu, Bompton, opublikował najnowszy singiel z gościnnym udziałem Tyga oraz portorykańskiego artysty Jona Z. "Go Loko" to chyba pierwszy od czasu "Vato" Snoop Dogga tak głośny mainstreamowy numer, manifestujący jedność wśród społeczności "Black & Brown" i przeplatający kulturę afroamerykańską z meksykańską. 

W przykuwającym uwagę teledysku, który trafił do Sieci akurat w porę na dzisiejsze święto Cinco de Mayo, mające duże znaczenie wśród meksykańskiej społeczności w USA, YG rapuje i tańczy wspierany przez zespół Mariachi, tradycyjną kilkuosobową orkiestrę

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-04-19 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Początkowo album miał wyjść 12 kwietnia, jednak śmierć Nipseya Hussle, wieloletniego przyjaciela rapera pokrzyżowała jego plany. Teraz podczas swojego występu na Coachelli, YG ogłosił, że jego nowy krążek wyjdzie 3 maja.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-08 11:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 3)

W związku z ostatnimi wydarzeniami i śmiercią Nipsey Hussle’a, raperzy postanowili przesunąć premierę swoich najnowszych projektów.

video
dodano: 2019-03-27 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

G-Eazy udostępnia teledysk do swojego najnowszego singla, w którym możemy zobaczyć całą plejadę gwiazd Zachodniego Wybrzeża, od pojawiających się gościnnie Blueface'a czy YG po legendę Bay Area, E-40.

W kawałku pada wers, w którym Gerald zapowiada nowy album na nadchodzące lato, więc pozostaje nam tylko czekać na więcej szczegółów.

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-12-06 21:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj wieczorem cała Progresja rozpaliła się na czerwono. Tak jak przy koncercie The Game'a tak teraz w powietrzu powiewały bandany a w tłumie koszule w charakterystyczną kratę. Bompton in the house! Sprawdźcie jak wyglądał pierwszy polski koncert YG, autora takich hitów jak "My N*gga", "Who Do You Love?", "Big Bank" czy "Still Brazy"! Support zagrali Kuba Knap i WCK.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2018-12-05 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Charakterny reprezentant Compton (przepraszamy, Bompton) już dziś wieczorem rozkręci kalifornijski melanż w Warszawie. Jeśli chcecie znaleźć się na tej imprezie to mamy szybki konkurs!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-10-11 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Reprezentant Compton i jedna z największych kalifornijskich gwiazd ostatnich lat wreszcie odwiedzi Warszawę!

Tagi:
video
dodano: 2018-09-14 19:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Teledysk rozpoczyna się sceną, w której aktor grający 6ix9ine'a zostaję wprowadzony do więziennej celi, a inni więźniowie obrzucają go wyzwiskiem "pedophile". Scena nawiązuje do sprawy sądowej rapera z Nowego Jorku, która dotyczyła wykorzystywania seksualnego osoby nieletniej. Potem klip przechodzi we właściwy teledysk, w któym YG i Jay 305 bujają się razem w magazynie przy białym Lamborghini. Video w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-08-17 20:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na „Stay Dangerous” znajdziemy 15 utworów, a wśród gości można wyróżnić takie nazwiska jak Nicki Minaj, 2 Chainz, Big Sean, Jay 305, Quavo, Ty Dolla $ign, Mozzy, NBA Youngboy oraz A$AP Rocky. „Dam Wam to, czego ode mnie oczekujecie, a jednocześnie coś zupełnie innego. Eksperymentowałem z różnymi dźwiękami i stylami nawijki, ale znajdziecie tutaj także klasyczne numery typu YG & Mustard” - wyjaśniał YG zapytany o swój najnowszy projekt „Stay Dangerous”.

Poniżej znajdziecie pełną tracklistę, a także okładkę albumu „Stay Dangerous”, na której widnieje napis „Zrobiłem ten album będąc pod wpływem tequilli, prawdziwe życiowe historie, morały i fajne dupy”.

Strony