YG zebrał 50 000 ludzi na pokojowy protest w Los Angeles!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-09 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Widzimy w ostatnich dniach obrazki ze Stanów, gdzie protesty w wielu miejscach przerodziły się w zamieszki czy rabunki sklepów. YG pokazał, że może to wyglądać inaczej.

Raper opublikował kilka dni temu swój bojowy singiel "FTP" (rozwijany oczywiście F*ck the police), jednak zorganizowany przez niego protest przebiegał w pełni pokojowo. YG wraz z ruchem Black Lives Matter zebrał 50 000 ludzi na ulicach Los Angeles, przy okazji zarejestrował też klip do utworu. Wrzucone przez niego ujęcia z drona potrafią zrobić wrażenie. YG opublikował też specjalne przesłanie:

"Musicie zrozumieć, że wiele osób wciąż widzi mnie jako 'n*gga'. Nie widzą dumnego czarnego gościa. Widzą dzieciaka z Bompton i oczekują przemocy. Słyszą FTP i myślą, że przyjdę i spalę swoje miasto. Pokazaliśmy się tu i zrobiliśmy to właściwie. Udowodniliśmy, że się mylą. Razem z Black Lives Matter zebraliśmy dziś 50 000 osób, by pokojowo protestować i zjednoczyć się w celu zmiany. Chciałem to udokumentować po to, by kiedy usłyszą utwór myśląc, że jesteśmy brawurowi i agresywni zobaczyli pokojowy protest różnych ludzi idących za wspólną sprawą. To jest historia. To jest łamanie stereotypów naszych ludzi i naszych osiedli" - pisze YG.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#FUCKTHEPOLICE

Post udostępniony przez @ yg

Tagi: 

Kong
Brawo oby tak dalej, teraz epidemia jebnie ich mocniej niż policja kiedykolwiek by mogła...
Polszczyzna
Nie żebym się czepiał ale "ujęcia potrafią robić wrażenie" nie brzmi jakoś zbyt naturalnie.
Artur Urbaniak
Ziomal wykorzystuje sytuację żeby nabić sobie fejmu przy okazji powiedzieć coś populistycznego. Jakndla mnie żałosne.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>