Westside Gunn

Westside Gunn

kategorie:
dodano: 2020-07-18 12:57 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy mixtape założyciela Griselda Records - Westside Gunna, będącego obecnie jednym z najbardziej bezkompromisowych i wyrazistych raperów na scenie.

SPRAWDŹ RESZTĘ LIPCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-04-17 12:22 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Westside Gunn zaserwował nam niesamowity lot. Na swoim najnowszym albumie zebrał produkcję od takich tuzów jak: DJ Premier, Alchemist, DJ Muggs, czy Tyler, the Creator! Ponadto możemy tutaj usłyszeć na majku chociażby: Freddie Gibbsa, Roca Marciano, czy Joey Bada$$a. Pozycja obowiązkowa dla fanów undergroundu.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

 

video
dodano: 2019-09-12 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Już 20 września ukaże się wyczekiwany od początku roku pierwszy wspólny album duetu Skyzoo & Pete Rock "Retropolitan". Niezawodny brooklyński wyjadacz i legendarny producent puścili w świat już dwa single.

Nagrane na bicie Pete'a z połowy lat 90. "It's All Good" doczekało się już nawet klipu, a w ostatnich dniach w Sieci pojawił się również drugi singiel - mocarny posse-cut "Eastern Conference All-Stars", w którym na mikrofonie Skyzoo wspierają Elzhi oraz reprezentanci ekipy Griselda - Westside Gunn, Conway i Benny The Butcher!

kategorie:
dodano: 2019-08-17 20:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ekipa Griselda Records nie pauzuje i w oczekiwaniu na grupowy debiut w Shady dostarcza nam solowe projekty.

video dnia
dodano: 2015-06-26 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Dlaczego: W tym tygodniu premierę miał najnowszy pełnoprawny album Skyzoo "Music For My Friends". Jakiś czas temu pisaliśmy o singlu "Suicide Doors", a teraz reprezentujący Brooklyn MC prezentuje kolejną odsłonę nowojorskich street dreams, marzeń o bogactwie i luksusach. Klip zobrazowano klasycznym czarno-białym teledyskiem, wzbogaconym o mistrzowskie ujęcia NYC z lotu ptaka. S.z.t.o.s.