Bones

Bones

kategorie:
dodano: 2022-11-06 00:23 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album BONES'a.

Stream:

 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-04-24 13:21 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Jeśli mowa o najbardziej płodnych artystach obecnych obecnie na scenie, z pewnością w czołówce znajduje się Bones, który zaprezentował właśnie swój kolejny album, tym razem nagrany we współpracy z Drew The Architectem - producentem, będącym członkiem TeamShesh.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-03-03 14:18 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Gdy wydawało się, że wydane w 2013 "Caves" będzie jedynym wspólnym projektem Xaviera Wulfa i Bonesa, po 7 latach przerwy otrzymujemy kolejny, a jakże - darmowy projekt! To nie lada gratka dla fanów obu raperów.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-02-28 19:42 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Szef kolektywu TeamSesh ani na chwilę nie zwalnia tempa i publikuje swój kolejny darmowy album. Gościnnie znajdziemy tu między innymi Juicy J'a, a bit do kawałka "StateOfEmergency" wspólnie wyprodukowali polscy producenci: ka-meal oraz SecretiveSuicide.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-16 17:29 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Szef TeamSesh po prostu robi swoje. Czyli? Wydaje kolejny, darmowy projekt - strzelając nimi jak z karabinu.

 

 

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-15 14:20 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Bones przyzwyczaił swoich fanów do tego, że nowymi materiałami strzela jak z karabinu. I tym oto sposobem otrzymujemy kolejny, klasycznie darmowy materiał zawierający dziewiętnaście nowych kompozycji.

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-06 15:35 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Lider i założyciel kolektywu TeamSesh prezentuje nam najnowszy street album, który nagrał w duecie z Eddy Bakerem. Fani pochodzącego z Los Angeles Bonesa na pewno będą zadowoleni. 

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-08 10:59 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Kolejny rok, kolejny projekt. Ciężko zliczyć wszystkie EP'ki i albumy, jakie Bones wypuścił w całej swojej karierze. Ogromne ilośći wydanych utworów nie sprawiają jednak, że raper ma zamiar zwalniać tempo. Tym razem dostaliśmy album "Failure", na którym znajdziemy 16 utworów.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-10-06 19:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Świetne wieści dla wszystkich fanów zadymionego cloud-rapu z krainy lo-fi. Książę cyfrowej muzycznej mgły przelatuje Ocean, by odwiedzić europejskich fanów - a tych w Polsce nie brakuje, nie dziwi więc że odwiedzi i nas!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-02-26 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Chris Travis, członek TeamSESH - kolektywu, do którego należą Bones, Xavier Wulf i Eddy Baker - po wyprzedanych koncertach w Stanach Zjednoczonych rusza w swoją pierwszą europejską trasę koncertową. W Polsce lidera The Waterboyz będziemy mogli zobaczyć na dwóch koncertach: 5 kwietnia w krakowskim The Club oraz 25 kwietnia w warszawskiej Progresji.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-13 14:20 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Unikalny styl i klimat utworów Bonesa znalazł w Polsce całą rzeszę słuchaczy. Reprezentant TeamSESH zawsze zwracał na siebie uwagę niebywałą liczbą wypuszczanych w sieć nowości. W tej kwestii nic się nie zmieniło.  W sieci pojawił się właśnie klip "TheArtOfCremation" promujący jego najnowszy materiał "HermitOfEastGrandRiver" (do którego odsłuchu zapraszamy w rozwinięciu newsa).

video
dodano: 2014-03-10 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Bones & Chris Travis - FallenLeaves

Bones to niewątpliwie raper, który wypuszcza tyle projektów, że łatwo się pogubić w ich kolejności... Ostatni jego materiał to "SeaBeds", gdzie wspierał go Chris Travis. Muzycy kontynuowali tu mocno spowolnione brzmienie napędzane narkotykami. Klip do "FallenLeaves" to nic nadzwyczajnego, ale muzyka powinna obronić się w tym wypadku sama. Całość "SeaBeds" znajdziecie tu

dodano: 2013-12-14 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 4)

By napisać co nieco o tym duecie na łamach Popkillera zbierałem się od kilku ładnych tygodni, dziś kiedy prezentują swoje kolejne wspólne wydawnictwo nadarza się okazja by w końcu to zrobić. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze sprawdzić co do zaoferowania ma Xavier Wulf (wcześniej znany jako Ethel Wulf) oraz Bones ich nowe EP to idealny materiał by w końcu poznać obu panów.

Xavier Wulf, czyli były członek Raider Klanu - squadu SpaceGhostPurrpa, oraz Bones - inicjator i ksywka numer jeden w kolektywie TeamSesh. Niesamowicie klimatyczne produkcje (utwór "Trench" wyprodukował polski producent Romański!) i mieszanie styli. Pobierz ich wspólne EP już teraz. Muzyka idealna na jesienne wieczory. Download oraz odsłuch kilku numerów w rozwinięciu, więcej o obu panach już wkrótce!