Ace Hood

Ace Hood

video
dodano: 2019-03-07 21:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sobota - Bogaty (Ace Hood REMIX) VIDEO

Kolejny obrazek do utworu z nowego mixtape Sobota x Dj Ace. Klip nagrywany w Katowicach oraz Szczecinie, remix utworu Ace Hood - Bugatti.

video
dodano: 2017-11-01 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Ace Hood serwuje podwójny klip do kawałków "To Whom it May Concern" i "Came With The Posse" z ostatniego materiału.

Warto przypomnieć, że ostatni projekt rapera "Trust The Process" wyszedł w sierpniu tego roku i jest pierwszą częścią trylogii zapowiedzianej przez Ace Hooda.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-10-11 15:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W poniedziałek dostaliśmy świetne koncertowe wieści, jednak ten tydzień przyniósł także złe nowiny... Odwołane zostały bowiem koncerty Brysona Tillera i SZY oraz Ace Hooda.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-09-27 15:15 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Były członek Def Jam Recordings oraz Cash Money Records, aktualnie reprezentujący We The Best Music Group DJ Khaled'a, przyjeżdza do Polski na swój pierwszy koncert. Ace Hood pojawi się w warszawskiej Proximie już w przyszłym miesiącu - 18 października.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-21 14:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Ostatnimi czasy w rapie działo się sporo i to zarówno na polskiej jak i zagranicznej scenie. Nie możemy jednak zapominać o singlach i promujących je klipach. A tutaj pojawiła się prawdziwa perełka. Otóż po sieci krąży już teledysk zrealizowany do prezentowanego już niegdyś na łamach naszego portalu utworu "We Don't" duetu Ace hood i Rich Homie Quan. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-25 18:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

To, że Ace Hood potrafi wysmażyć naprawdę gorący banger wie każdy słuchacz rapu. Jednak gdy do jego kawałka dograć się ma jedna z największych wschodzących gwiazd mainstreamu to temperatura sięga zenitu. "We Don't" to wynik współpracy reprezentanta We The Best i Rich Homie Quana. Kawałek buja głową i zwiastuje kolejne ruchy rapera po czasie, gdy słyszeliśmy o nim bardzo mało. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-19 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Ace Hood zbudował sobie swój fan base, jest ogólnie znanym raperem, lecz często ginie w tłumie bardziej znanych kolegów. Znany z energicznych bangerów raper z We The Best Music Group w swoim nowym singlu poszedł trochę w innym, lecz nadal mocno uderzającym i energicznym kierunku. Ace zrekrutował do współpracy popularnego w UK rapera Skepta i razem z nim na bicie w czerpiącym dużo z trapu i dance stworzył utwór o nazwie "Supposed To Do". Bez wątpienia jest to chwyt marketingowy mający na celu przyciągnięcie nowej grupy słuchaczy przed nadchodzącym albumem rapera z Florydy pt. "Beast Of The South". "Supposed To Do" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-01-05 14:25 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Ace Hood, czyli podopieczny DJ'a Khaleda i autor udanego "Trials & Tribulations" wydanego w roku ubiegłym szykuje dla nas kolejny mixtape. "Starvation 3" już 17 stycznia, a na portalu datpiff.com rozpoczęło się odliczanie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-08-29 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Ace Hood - Before The Rollie (Ft. Meek Mill) [Official Music Video]:

"Trials & Tribulations" trafiło już na półki sklepowe, a Ace Hood i We The Best Music postanowili na kolejny singiel promujący album wybrać collabo z reprezentantem MMG - Meek Millem. Opowieść o tym jak wyglądała sytuacja przed podpisaniem dochodowego kontraktu i po nim podana na trapowym bicie zobrazowana jest obrazkiem ze starymi ziomkami, którzy jak wynika z tekstu póki co są jedynymi, a "new friends" nie wchodzą w grę.

video
dodano: 2013-07-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Ace Hood Feat. Lil Wayne - We Outchea (Music Video)

Progres, który w ostatnim czasie poczynił Ace Hood naprawdę zaskakuje i każe oczekiwać na "Trials & Tribulations" ze sporymi nadziejami. Płyta ukaże się 16 lipca a na razie otrzymujemy kolejne video ją promujące, nakręcone do bangerowego "We Outchea" z udziałem Weezy'ego.

video
dodano: 2013-05-24 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Ace Hood - Root Of Evil (Prod. by Young Chop) [Video]

Pochodzące z mixtape'u "Starvation 2" "Root Of Evil" doczekało się oficjalnego teledysku. Wyprodukowany przez Young Chopa, złotego dzieciaka trap music, banger ma w sobie zarazem mnóstwo mocy i mrocznego klimatu, który znakomicie podkreśla proste, ale odpowiednie do tego numeru video. Flow natomiast na takich bitach niemalże wzorcowe. Ogień!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-15 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 8)

Swoimi ostatnimi poczynaniami Ace Hood udowodnił niedowiarkom, że rapować jednak potrafi, a jego wtargnięcie do mainstreamowej pierwszej ligi może być tylko i wyłącznie kwestią czasu. Tym bardziej, że "Trials & Tribulations", 4. album w karierze urodzonego na Florydzie rapera, zapowiada się bardzo interesująco: "Bugatti" narobiło ogromnego zamieszania, "Have Mercy" zebrało mnóstwo pozytywnych recenzji, a progres raperskich umiejętności Ace'a jest nie do podważenia. W "We Outchea", drugim oficjalnym singlu z krążka, raper zaprosił do współpracy będącego w niezłej formie Lil Wayne'a, a także znanego przede wszystkim z megahitu "Pop That" poducenta Lee On The Beats. Premiera "Trials..." już w lipcu. Czekacie?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-09 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 10)

"Excuse My French" to jedna z największych mainstreamowych premier maja w Stanach. Czasu zostało coraz mniej, więc French Montana pojawia się wszędzie i potwierdza swój progres i silną pozycję w rap-biznesie. Nie każdy może sobie ot tak zrobić numer ze Snoopem, Scarfacem, Mavado i Ace Hoodem. French może. Do tego Beat Bull wysmażył bit o rozmachu potężnego singla (orchestrated by Khaled Khaled). Sprawdźcie w rozwinięciu. Moc jest w tym olbrzymia.

dodano: 2013-04-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Druga edycja akcji i pierwsza, w której pojawiły się właściwe młode talenty w okolicach premier debiutów. Jedne zaznaczyły swoją obecność, bardziej drugie mniej. Jedne utrzymały się na scenie, inne zaginęły w akcji. Zobaczcie jak wygląda przegląd sił drugiego roczniku XXL'owych świeżaków cztery lata po wyborze.

dodano: 2013-04-21 13:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 4)

dzyvniUX5Sk#!

"Trials & Tribulations" w drodze, ale Ace Hood wciąż nie zaniedbuje obowiązków związanych z zeszłorocznym "Starvation 2". Tym razem otrzymujemy nakręcony w Europie teledysk do numeru "On Right Now". 

Tagi:

Strony