Shabazz Palaces

Shabazz Palaces

dodano: 2014-07-25 13:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Shabazz Palaces is back! Znane z zamiłowania do muzycznych eksperymentów duo Ishmael "Palaceer Lazaro" Butler (fanom starej szkoły znany jako Butterfly ze składu Digable Planets) i Tendai "Baba" Maraire powraca z nowym albumem, następcą bardzo dobrze przyjętego albumu "Black Up" z 2011 roku. Nowy album nosi nazwę "Lese Majesty" - lekko przeinaczony francuski termin lese-majeste, oznaczający obrazę majestatu....

kategorie:
dodano: 2014-07-24 11:19 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Shabazz Palaces powracają! Duet Ishmael Butler (aka Butterfly z klasycznego składu Digable Planets) i Tendai "Baba" Maraire prezentują nowy, eksperymentalny album, nastepcę "Black Up" z 2011 roku. 18 utworów, podzielonych na osiem "suit", z gościnnym udziałem Catherine Harris-White z duetu R&B THEESatisfaction, Erika Blooda i Thadillaka.

Tracklista: 

kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-05-15 23:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 10)
Legendarny raper, występujący niegdyś jako MF DOOM, został właśnie ogłoszony jako kolejna gwiazda katowickiego festiwalu.

Impreza, która raczej nie kojarzy się z rapem gościła już np. Raekwona, a w tym roku wśród zapowiedzianych artystów jest kilka dobrych rapowych propozycji. Przeczytacie o nich w rozwinięciu.