Mayer Hawthorne

Mayer Hawthorne

kategorie:
dodano: 2023-10-27 22:23 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Mayera Hawthorne'a.

Tracklista:

01. Hawthorne Rides Again
02. Without You
03. Physical Touch
04. For All Time
05. Cream Interior
06. The Pool
07. Deeper Vibration
08. Tell Me
09. Sweet Temptation Woman
10. Deuce and a Quarter
11. On the Floor
12. Standby
13. Eyes of Love

 

kategorie: Funk, Koncerty, News, Soul, Teledyski
dodano: 2017-03-23 14:19 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Szykuje się kolejny elektryzujący koncert w ramach Afterparty po World Wide Warsaw 2017! W piątek 7 kwietnia w Patio na ul. Kredytowej 9 zagra duet Tuxedo, czyli Mayer Hawthorne i Jake One!

video
kategorie: Soul, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-01 23:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Bombowe collabo na wieczór. Klimatyczne i pomysłowe video od Mayera Hawthorne'a, promujące jego ubiegłoroczne "Where Does This Door Go". Gościnnie Kendrick Lamar.

video
kategorie: R&B, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2013-06-28 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Mayer Hawthorne - Her Favorite Song

Nowy teledysk Mayera Hawthorne ukazał się przedwczoraj, więc trzeba szybko nadrobić zaległości. Teledysk wygląda trochę eska-friendly, a puppy-stilo źle się kojarzy, ale nie zmienia to faktu, że numer sam w sobie jest bardzo w stylu majeranka. "Where Does This Doors Go" ukaże się 16 lipca, preorder już ruszył. W rozwinięciu znajdziecie też remix Large Professora razem z jego zwrotką, zdecydowanie wart sprawdzenia.

kategorie: News, Pop, Soul
dodano: 2013-06-05 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Nikt chyba nie spodziewał, że tak rozwinie się kariera Adrew Mayera Cohena, z nim samym na czele, kiedy rapował jeszcze jako MC Athletic Mic League. Kiedy ukazało się "Strange Arrangement" fani klasycznego podejścia do robienia soulowej muzyki zakochali się w muzyce ówczesnego reprezentanta Stones Throw Records. Falsetowy głos w połączeniu z pięknym repertuarem stworzył coś świeżego w swojej wtórności, powrócił do klasycznych rozwiązań, jednocześnie zostawiając w słuchaczu poczucie obcowania z czymś nowym. Drugi album "How Do You Do" tylko utwierdził jego pozycję i zwiększył zasięg. Trzeci (a licząc jeszcze "Mayer Hawthorne & Country Direct To Disc" to czwarty) "Where Does This Door Go" ukaże się już niebawem. Obiecujący singiel tylko wzmógł apetyt.

kategorie: Audio, News, Pop, R&B, Soul
dodano: 2013-05-16 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Muzykę Mayera Hawthorne'a pokochały setki tysięcy odbiorców na całym Świecie, a sukces jego "Strange Arranegment" nieco niespodziewanie zrobił z niego gwiazdę. Wydawałoby się prościutkie piosenki o miłości, na dodatek w większości stanowiące covery starych nagrań, ale miały w sobie tę iskrę, która odróżnia dobre krążki od tych, które wywołują w nas coś więcej niż tylko uznanie. Ostatnio Mayer trochę przycichł, ale sytuacja została wyjaśniona. Jeśli jego nadchodzący album "Where Does This Door Go" zapowiedziany na 16 lipca będzie brzmiał tak jak pierwszy singiel to zdecydowanie jest na co czekać. Sprawdźcie w rozwinięciu, bo "Her Favourite Song" może się błyskawicznie stać również waszą ulubioną. Jak go nie lubić pytam się?

recenzja
kategorie: Recenzje, Soul
dodano: 2011-06-21 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
Mayer Hawthorne oficjalnie rozstaje się ze Stones Throw Records, co było w sumie do przewidzenia po spektakularnym sukcesie "A Strange Arrangement". Jego pożegnaniem z labelem Peanut Butter Wolfa jest darmowa epka z coverami zatytułowana "Impressions". Sześć numerów w których wokalista z Michigan interpretuje na swój sposób tak różne kawałki, że aż dziw, że powstała z tego spójna całość.

Od kanadyjskiego electro-funku po wygrzebane z ton kurzu kompozycje z lat 70. Jak wybrnął z tego zadania?

dodano: 2011-05-06 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)
Show Pharoahe Moncha na Outline'ie to jeden z 5 najlepszych koncertów, jakie widziałem w życiu. Po Mayerze Hawthornie na Splashu nie spodziewałem się niczego specjalnego, tymczasem oczarował mnie bardziej niż wyczekiwani Tech N9ne czy Boot Camp Clik.

Czy muszę dodawać, że dzisiejsza aktualizacja to moim zdaniem prawdziwa bomba?