Sheek Louch

Sheek Louch

wydarzenie
dodano: 2015-07-14 21:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Do Berlina już niedługo zawita jeden z najsłynniejszych rapowych składów THE LOX! Grupę wspóltworzą Styles P., Jadakiss i Sheek Louch. Koncert formacji z USA to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w Niemczech tego roku. Na supporcie amerykańskich gwiazd Rychu Peja oraz So Realistic. Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert - Berlin jest zaledwie 3 godziny drogi z Poznania czy 6 z Warszawy!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-03-23 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Dwie legendarne nowojorskie ekipy, czyli Wu-Tang oraz D-Block znowu łącza siły. Do kooperacji dojdzie na albumie "Wu-Block 2", czyli sequelu projektu z 2012 roku Sheek Loucha oraz Ghostface'a Killah. Wspólny materiał raperów ujrzy światło dzienne 20 maja i będzie zawierał 15 utworów, w ktorych gościnnie udzielą się m.in. GZA, Masta Killa, Jadakiss i Styles P. Grafika, którą widzicie obok to oficjalna okładka albumu, a tracklistę możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-15 17:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kay Slay co za line-up! Fat Joe, Ghostface, Raekwon, Sheek Louch, McGruff, N.O.R.E., Lil Fame, Prodigy, Rell. Wszyscy w jednym numerze, promującym "Rhyme Or Die" DJ-a Kay Slaya. "90's Flow" to pięknie brzmiący klasyczny banger z kumulacją charakternych stylówek - najs.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-10-03 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)
Styles P, czyli członek grupy The LOX oraz ekipy Ruff Ryders, wydaje kolejny solowy album. "Master of Ceremonies" ukazać się ma dokładnie 4-ego października - czyli jutro.

Na niedługi czas przed jego premierą Styles wypuścił darmowy mixtape o takim samym tytule, co nadchodzący LP. Zawiera on m.in. featuringi Stylesa oraz niedawne nagrywki na wolnym.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-01-03 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)
Ciekawa sprawa z tym Def Jam i nowym albumem Sheek Loucha. Wydawać pierwszy krążek w wielkiej wytwórni, licząc na lepszą promocję i sprzedaż, a zarazem dawać okładkę, która z powodzeniem mogłaby znaleźć się w naszym rankingu najgorszych...

Choć może o to chodziło? Uwagę zwraca na pewno. Ale porzućmy już okładkę. Jak jest z materiałem?

Tagi: