N.O.R.E.

N.O.R.E.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-20 16:30 przez: Michael Moch (komentarze: 6)

W ostatnich dniach Kanye West wystąpił w popularnym programie "Drink Champs", którego prowadzącymi są: N.O.R.E oraz DJ EFN. Podczas trwającej prawie 4 godziny rozmowy zostało poruszonych mnóstwo spraw, zarówno tych bardzo kontrowersyjnych jak i mniej przyziemnych tematach - kontrowersje wokół rozmowy były jednak tak duże, że program został usunięty z YouTube.

kategorie:
dodano: 2014-03-29 12:41 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

N.O.R.E. z kultowego nowojorskiego duetu Capone-N-Noreaga powraca z nowym mixtape'em "Noreaster", mającym zaostrzyć apetyty przed nadchodzącym "pełnoprawnym" długograjem P.A.P.I.ego - "Dyslexia". Na "Noreaster" usłyszymy gościnne zwrotki m.in. Cormegi, Capone'a, Raekwona i Troya Ave.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-15 17:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kay Slay co za line-up! Fat Joe, Ghostface, Raekwon, Sheek Louch, McGruff, N.O.R.E., Lil Fame, Prodigy, Rell. Wszyscy w jednym numerze, promującym "Rhyme Or Die" DJ-a Kay Slaya. "90's Flow" to pięknie brzmiący klasyczny banger z kumulacją charakternych stylówek - najs.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-08-28 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Statik Selektah od końcówki zeszłej dekady jest jednym z najważniejszych producentów wschodniego wybrzeża. Pochlebnie wyrażają się o nim praktycznie wszyscy, a współpracujący z nim MC's to zarówno gwiazdy wielkiego formatu jak i goście, którzy korzystają z okazji, żeby się pokazać. Zatytułowany przewrotnie "Extended Play" to już piąty producencki album pochodzącego z Bostonu DJ'a, tym razem pojawiają się na nim m.in. Raekwon, Flatbush Zombies, Talib Kweli, Mac Miller, Sean Price, Action Bronson czy Pro Era i Joey Bada$$ solowo.

Ledwie trzy lata dostaliśmy bardzo udany "100 Proof: The Hangover", ale od tamtego czasu muzyka Statika zdążyła wielu spowszednieć, żeby nie powiedzieć, że się znudzić. Przy takim ogromie muzyki można gdzieś zgubić jej świeżość. Przypomnijmy, że od "Hangovera" światło dzienne ujrzały płyty w ramach 1982 z Termem oraz we współpracy z Freewayem, Slainem, Freddie Foxxxem, Freddie Gibbsem, Action Bronsonem, Strong Arm Steady i Reksem. W większości są to pełne albumy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-05-06 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Obserwowanie w XXI wieku raperów, którzy swoje najważniejsze projekty mają już za sobą bywa czasem bardzo bolesne. Co prawda z jednej strony mamy np. Havoca, który ostatnio pokazuje się ze świetnej strony, a jeszcze dzisiaj pokazywaliśmy wam udany numer Grand Daddy I.U... Z drugiej strony jednak jest N.O.R.E., który swoją inteligencją obala wszystkie tezy twierdzące, że to współcześni raperzy ogłupiają młodych odbiorców. Ostatnie sytuacje związane ze zmianami ksywki, desperackie poszukiwanie zainteresowania i featuringów, które zwrócą uwagę... Pytanie na co? W rozwinięciu znajdziecie nowy teledysk Noreagi z gościnnym udziałem !Mayday! i Tech N9ne'a. Jedno z lepszych w kontekście ostatnich kompromitacji. Co nie zmienia faktu, że jest to też jeden z przypadków, gdzie gospodarz zostaje zdeklasowany przez gości.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-30 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

Wydany w sierpniu 2007 roku album "Noreality", był zdecydowanie najsłabszym momentem w muzycznej karierze N.O.R.E. Może stąd tak długa, trwająca niemal sześć lat przerwa w wydawaniu solowych materiałów. Tak czy owak - Nowojorczyk podładował akumulatory, zmienił ksywkę, wydał kilka niezłych singli, a 16. kwietnia na półki sklepowe trafi "Student Of The Game". Zanim to jednak nastąpi, poznajemy okładkę oraz oficjalną tracklistę, do sprawdzenia w rozwinięciu newsa. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-28 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 5)

Współpraca nowojorskiego wyjadacza, N.O.R.E., z producenckim duetem The Neptunes rozpoczęła się już dobrych kilkunaście lat temu, dostarczając nam po drodze szlagiery pokroju "Nothin'", "Grimey" czy "Superthug". Kolejnym punktem owej współpracy jest utwór "The Problem (Lawwwddd)" - singiel z nadchodzącego albumu P.A.P.I.'ego, bo tak brzmi nowa ksywka niegdysiejszego Noreagi. No to jak - dorównuje wcześniej wymienionym kawałkom?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-10-02 13:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 9)
Trzynaście lat minęło od premiery pierwszej płyty duetu Capone-n-Noreaga. Dwóch murzynków z NYC przyjęło ksywy po znanych przestępcach i zaczęło rapować o tym co widzą dookoła siebie. Był to okres złotej ery rapu ulicznego, swoje najlepsze produkcje wydawali chłopaki z Mobb Deep (Hell on Earth), na ulicach działał przyszły gwiazdor rapu i nie tylko, 50 Cent.

W dzisiejszych czasach rap uliczny, nawet w brudnych projektach QB, jest w odwrocie, ale CNN idzie pod prąd trendów i wydaje kontynuację swojego debiutu: War Report 2: Report the War.