Kanye West pozwany na 250 mln $ - echa "Drink Champs"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-20 16:30 przez: Michael Moch (komentarze: 6)

W ostatnich dniach Kanye West wystąpił w popularnym programie "Drink Champs", którego prowadzącymi są: N.O.R.E oraz DJ EFN. Podczas trwającej prawie 4 godziny rozmowy zostało poruszonych mnóstwo spraw, zarówno tych bardzo kontrowersyjnych jak i mniej przyziemnych tematach - kontrowersje wokół rozmowy były jednak tak duże, że program został usunięty z YouTube.

Kanye West mówił, że zaakceptowałby stanowisko wiceprezesa od Donalda Trumpa, gdyby zaoferowano mu taką posadę. Natomiast Donald Trump od razu odpowiedział raperowi, że ten potrzebuje profesjonalnej pomocy lekarza.

Raper wyznał również, że już wkrótce możemy spodziewać się drugiej części "Watch The Throne''. Warto jednak przypomnieć, że Kanye mówił to samo już cztery lata temu, w 2018 roku. Oczywiście nie pozostaje nam nic innego jak trzymać za słowo rapera. 

Kanye podczas rozmowy stwierdził również, że to właśnie Drake jest największym raperem w historii, by po chwili zarzucić mu romans z Kris Jenner. 

Jednakże największe poruszenie w internecie powstało po słowach Kanye, który stwierdził, że śmierć George'a Floyda była spowodowana przez fentanyl i że kolano gliniarza „nigdy nie było nawet na jego szyi'. Od razu po tych słowach rodzina zmarłego George'a Floyda a dokładniej matka córki George'a, złożyła pozew o bagatela 250 milionów dolarów przeciwko raperowi. Wszystko to właśnie w związku z jego komentarzami na temat powodu śmierci Floyda w wyżej wymienionym programie. Był to zapewne jeden z największych powodów dlaczego video-wywiad został usunięty z platformy YouTube. 

Do wystąpienia Ye w programie "Drink Champs'' ustosunkował się w długiej wypowiedzi Victor James Santiago Jr. bardziej znany jako N.O.R.E, który serdecznie przeprosił wszystkich widzów programu a także rodzinę zmarłego Floyda. Powiedział również, że nie kontrolował chwilami tego co mówił Ye i jest to pierwszy przypadek gdy rozmowa została usunięta z YouTube.

Oprócz wielu tematów, które zostały poruszone w studio nagraniowym nie mogło zabraknąć tematów rodzinnych oraz personalnych Ye. Począwszy od sytuacji z dziećmi, po rozwodzie z Kim Kardashian i obecnyh relacjach a skończywszy na temacie Pete'a Davidsona. 

Na sam koniec jeszcze jeden news, który defacto nie został poruszony podczas rozmowy-rzeki w programie ''Drink Champs". Mianowicie Kanye West podąża cyfrowymi śladami Elona Muska i Donalda Trumpa, kupując własną firmę w mediach społecznościowych, aby mówić, co myśli… taką, która politycznie skłania się w jego kierunku, mowa tutaj o portalu Parler. Jak wiemy profile społecznościowe Ye na Instagramie oraz Twitterze zostały zablokowane.

***

Skepta odbiera Popkillera i dziękuje polskim fanom!

ketchup
dobry producent i niezły raper ale od jakiegoś czasu chyba coś mu się w głowie poprzewracało, słabo się go słucha w wywiadach od paru lat, ego większe niż to warte
Anonim
Ale tutaj ma rację, Floyd to był ćpun i bandyta
Anonim
No może i dobry producent ale niezły raper no ja mam inne zdanie ja bym napisał przeciętny niczym się nie wyróżnia no może na początku kariery jego to jeszcze ok ale teraz lipa po h.ju ale z tym się zgodzę trochę w główce się po.ebało mu ogólnie słaby jest jak Sentino teraz jeżeli chodzi o Kanye'go i Sentino wolałem ich za debiutu bo teraz słabizna po h.ju.
oskar pam pam
no i dobrze powiedział. flojd sie zaćpał i tyle. cenzurować muszę bo się uduszę
as
nie lubię go ale z tym Floydem to miał rację
15Rachel
on ma social media zablokowane więc sobie jedno kupił, bo czemu nie? a wiecie o tym że Balenciaga zerwała wszelką współpracę z Ye?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>