Kanye West w stroju z wizerunkiem Jana Pawła II na Paris Fashion Week

Wczoraj wieczorem na paryskim Fashion Weeku miał miejsce pokaz YZY SZN 9, gdzie zagościł także Kanye West. Strój rapera wywołał burzę w amerykańskim Internecie... a także rozgrzał polski, ale z innego powodu.

Ye był bowiem ubrany w longsleeve, który - z tego co wygląda - będzie częścią jego najnowszej kolekcji. Z tyłu miał on napis 'White Lives Matter', co wywołało ogromne poruszenie w Stanach. Natomiast z przodu - grafikę z wielkim obrazkiem papieża Jana Pawła II, przypominającą stylistycznie dawne grafiki t-shirtów z zespołami muzycznymi czy sportowcami. Pod zdjęciem widniał duży napis Juan Pablo II.

Longsleeve miały na sobie także Candace Owens (amerykańska aktywistka konserwatywna, czarnoskóra przeciwniczka ruchu Black Lives Matter) oraz Selah Marley, modelka a prywatnie córka Lauryn Hill i jednego z synów Boba Marleya, Rohana.

Napis z tyłu longsleeve'a oburzył Boosiego - raper napisał na Twitterze m.in. "Po tym wszystkim co przeszliśmy jako rasa Ty wrzucasz na siebie to gówno pozbawione szacunku".

Poniżej załączamy zdjęcia z pokazu.

Galeria

Tagi: 

Papaj
ye szkaluje rzułtą mordę XD widzę, że jest na bierząco z memami z Polski
Kl@un Szyderca
Czy to jest "szkalowanie papieża Polaka"? Czy Orgio Iuiris zgłosiło Kenjego do prokuratury ziobra?
Komsi
XD Kanye dobry zawodnik jest, elegancko
jorgen
szacun kanye w dupie ma jakieś izmy rasizmy, bzdury dla pajaców, którzy chcą coś ugrać a teraz to" Napis z tyłu longsleeve'a oburzył Boosiego - raper napisał na Twitterze m.in. "Po tym wszystkim co przeszliśmy jako rasa Ty wrzucasz na siebie to gówno pozbawione szacunku". no tak jak gangus strzela do gangusa to dużo wypracowaliście jako rasa czarna ale przecież Black Lives Matter a może Crimes
Anonim
Przecież on se jaja robi w ludzie się wczuwają, widzę że papież odpowiednio żółty, yellow live matters xd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>