Kanye West - "DONDA 2" nadciąga, Future producentem wykonawczym!

Kanye West oficjalnie potwierdził, że "DONDA 2" pojawi się już pod koniec przyszłego miesiąca.

W środę rano Ye podał, że follow-up do "DONDY" będzie miał premierę 22 lutego tego roku. To będzie pierwszy sequel album w jego karierze.

Yeezy przekazał tę informację na Instagramie. W poście zamieścił zdjęcie swojego płonącego domu z dzieciństwa, ozdobionego ciągiem cyfr 2 22 22. Napisał też, że producentem wykonawczym krążka będzie Future.

Na razie nie podano listy gości, nie wiadomo też, kto obok Westa, będzie stał za produkcją. O tym, że Kanye pracuje nad kontynuacją "DONDY" wiadomo od niedawna. Steven Victor z Universal Music powiedział, że płyta nadchodzi "wcześniej niż wam się wydaje". Fani oczywiście mają prawo być sceptyczni, bo historia pokazuje, że Ye zapowiada projekty, a potem do końca ich nie realizuje. Tak czy inaczej, czekamy.

Warto przypomnieć, że "DONDA" ukazała się w sierpniu zeszłego roku. Krążek został nazwany od imienia zmarłej matki Kanye'ego. Zawiera 27 utworów, w tym "Jail pt. 2" z gościnnymi udziałami DaBaby'ego, Marilyna Mansona i Francis and the Lights, "Off The Grid" z Fivio Foreignem i Playboi'em Carti, a także "Praise God" z Baby Keemem i Travisem Scottem. Nominowany jest do nagród GRAMMY w kategoriach "Najlepszy Album Roku" i "Najlepszy Rapowy Album Roku".

* Sprawdź też Drake vs Kanye West - kto wygrał w starciu głośnych premier? (Gremialnie)

Gnur
Jedynka jest cienka jak dupa węża :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>