Kanye West i Big Sean zakopali topór wojenny!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-19 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Po ostatnich występach Kanye'ego Westa i Big Seana w Drink Champs można było odnieść wrażenie, że stosunki między raperami są raczej chłodne. Ze strony Westa padło kilka gorzkich słów. Sean odniósł się do nich, także w Drink Champs, kilka tygodni później. Teraz okazuje się, że szef G.O.O.D. Music i jego niedawny protegowany już się pogodzili.

Przynajmniej tak można przypuszczać, bo Kanye West i Big Sean zostali zauważeni, jak 17 stycznia wychodzą razem ze studia nagraniowego w Kalifornii. To najprawdopodobniej oznacza, że topór wojenny został zakopany. Zdjęcia, jakie pojawiły się w sieci, pokazują również Westa w otoczeniu Pushy T, Frencha Montany, Fivio Foreigna i The Game'a. Nie wiadomo, na jaką płytę odbywały się nagrania tego dnia, ale jedna z teorii w internecie jest taka, że nagrywano kawałki na zapowiadaną niedawno "DONDĘ 2".

W swoim występie w Drink Champs Kanye West stwierdził, że podpisanie kontraktu z Big Seanem było najgorszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobił. "Powiem ci coś. Już zdecydowałem, że jak umrę, na mojej płycie nagrobnej będzie napisane: 'Zasługuję, by tu być, bo zakontraktowałem Big Seana'" - powiedział West w programie. "Znam matkę tego człowieka, zmieniłem jego rodzinę. I obydwaj, John Legend i Big Sean, kiedy ubiegałem się o fotel prezydenta, zostali użyci przez Demokratów, by zaatakować kogoś, kto rzeczywiście zmienił ich życia. [...]. Nie trzymam już z nimi i od obydwu oczekuję przeprosin" - dodał.

"Kocham Kanye'ego, ziom. Kocham go za szansę, którą mi dał i wszystkie te rzeczy, ale myślę, że to, co powiedział to straszne g***" - powiedział Big Sean w Drink Champs z 18 grudnia zeszłego roku. Stwierdził też, że Yeezy jest mu winien sześć milionów dolarów, a kontrakt, jaki podpisał z G.O.O.D. Music, był jednym z najgorszych, jakie jego prawnik kiedykolwiek widział.

Przypomnijmy, że Big Sean opuścił szeregi G.O.O.D. Music i założył własną wytwórnię - FF To Def Entertainment. Tam wydał swój najnowszy materiał - epkę "What You Expect" wyprodukowaną przez Hit-Boya. Ostatnim jego albumem dla Getting Out Our Dreams jest "Detroit 2" wydane w 2020 roku.

 

Big Sean - wywiad / interview 2015 (Popkiller.pl)

young paweł II
Podoba mi się, że wyciągnęliście wnioski z pytań "co możecie poprawić u siebie" i od nowego roku, mam wrażenie, że faktycznie czytam portal o rapie. To dosyć budujące, bo jak odwiedzicie konkurencje, to mam wrażenie, że to alternatywna rzeczywistość. Tak trzymać, solidne treści, merytoryka i hiphopowa narracja, a nie freakfight'y i dzikie węże. Wszystkiego dobrego!
Komsi
Kilka artykułów nizej masz newsa o oliwce brazil xD Niezła poprawa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>