Kanye West o Big Seanie: "Podpisanie go? Najgorszy ruch w moim życiu"

Kilka dni temu Kanye West był gościem popularnego podcastu Drink Champs. W prowadzonym przez N.O.R.E.'a show West stwierdził między innymi, że najgorszą rzeczą, jaką w życiu zrobił, było podpisanie kontraktu z Big Seanem w ramach G.O.O.D. Music. Dostało się też Johnowi Legendowi.

"Znam matkę tego faceta [Big Seana - przyp. red.] Zmieniłem jego życie. John Legend i on, kiedy ubiegałem się o prezydenturę, zostali użyci przez Demokratów, żeby zaatakować gościa, który rzeczywiście odmienił ich życia. To jest zdrada, już się z nimi nie trzymam i oczekuję przeprosin" - powiedział West. Na początku N.O.R.E. zapytał, kto jest lepszy: Big Sean czy Pusha T? Przesłyszał się, myśląc, że Ye twierdzi, iż to Big Sean jest "the best", ale w rzeczywistości West zaskoczył wszystkich, mówiąc o podpisaniu kontraktu z Seanem jako o najgorszej rzeczy, którą kiedykolwiek zrobił.

Wygląda też na to, że w Drink Champs niedługo zobaczymy samego Big Seana, bo raper napisał na Twitterze, że redakcja programu zapytała go, czy nie zechciałby porozmawiać.

No description available.

No description available.

Wszystko to wygląda interesująco w kontekście ostatniego newsa o opuszczeniu G.O.O.D. Music przez Big Seana. Ostatnio raper powiedział też, że Kanye West jest mu winny mniej więcej 6 milionów dolarów.

Warto sprawdzić całą rozmowę z Ye. Dostaje się między innymi Just Blaze'owi, który według niego jest copycatem, poza tym Ye twierdzi, że Common jest "tysiąc razy lepszy" od Taliba Kweli, a Soulja Boy to jeden z najbardziej wpływowych artystów. To tylko kilka ciekawostek, całość do obejrzenia pod newsem.

Kanye West On "Donda," Drake, Marriage W/ Kim Kardashian, His Legendary Career & More | Drink Champs

Jack Ryan
Kanye czyżby po rozwodzie z sztuczną Kim całkowicie ci odjebało, czy też coś mocniejszego brałeś człowieku ogarnij się.
Marcin Natali

Co ciekawe, w wywiadzie również odnosi się do plotek o rozwodzie z Kim, mówiąc, że wcale się nie rozwiedli i on nigdy nie widział żadnych papierów rozwodowych :) 

Prawdziwy Polak
Stop Making Stupid People Famous!
Anonim
Ale macie zapłon ale ok niech będzie.
Komsi
Ale ma rację xD Jedyne co wyszło Big Seanowi w karierze to jeden dobry mixtape i jedna ok płyta, reszta to ściek

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>