Big Sean odchodzi z G.O.O.D. Music i otwiera własny label

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-03 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Chwilę po premierze epki "What You Expect" Big Sean ogłosił, że przestał wydawać muzykę w G.O.O.D. Music i zalóżył własną wytwórnię. W stworzonym przez Kanye Westa labelu reprezentant Detroit był zakontraktowany przez ostatnie 14 lat.

Raper podał na Twitterze, że jego najnowszy materiał z Hit-Boyem jest pierwszym projektem w jego labelu FF to Def Entertainment. Odnosząc się do G.O.O.D. Music, napisał: "To na zawsze braterstwo, ale jeżeli chodzi o biznes, musiałem zacząć dostawać większą działkę. Udało mi się wyjść z kontraktu."

Jeszcze przed podaniem informacji do publicznej wiadomości Sean stwierdził, że chemia między nim a labelem stworzonym przez Westa nie jest już taka sama, jak kiedyś. "Naprawdę tęsknię za braterstwem, jakie miałem w G.O.O.D. Music. Nie wiem, co się stało, to chyba już stare czasy. Jedna miłość, ale kiedyś naprawdę byliśmy kliką."

W ciągu ostatnich dni Big Sean wypuścił klip do "What A Life", pierwszego singla promującego nowy materiał, a także pojawił się w studio LA Leakers, gdzie zaserwował fanom 9-minutowy freestyle między innymi do bitów Drake'a i Kanye.

Poniżej przypominamy za to nasz wywiad z Seanem, przeprowadzony w 2015 roku przy okazji Orange Warsaw Festivalu.

Big Sean - wywiad / interview 2015 (Popkiller.pl)

kanyeast
"W stworzonym przez Kanye Westa labelu reprezentant Chicago" - błąd, big sean jest z Detroit.
90'S
Jak zawsze kasa nic się nie zmieniło
Gnur
Detroit a nie Chicago!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>