G.O.O.D. Music

G.O.O.D. Music

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-03 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Chwilę po premierze epki "What You Expect" Big Sean ogłosił, że przestał wydawać muzykę w G.O.O.D. Music i zalóżył własną wytwórnię. W stworzonym przez Kanye Westa labelu reprezentant Detroit był zakontraktowany przez ostatnie 14 lat.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-06 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W poprzedni weekend podczas koncertu na festiwalu w Filadelfii, Pusha ujawnił, że wspólnie z Kanye Westem stworzyli trzy wersje albumu "King Push". Z tego wynika, że to Yeezy wyprodukował większość podkładów na płycie, co zapewne jest nie lada gratką dla fanów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop, Teledyski
dodano: 2012-11-02 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

W przypadku tak wysokobudżetowych produkcji, często zdarzają się sytuacje, kiedy zapowiedzi niewiele mają wspólnego z ostatecznym kształtem materiału. Jeżeli sugerować się tym co ostatnio donosi prasa kontynuacja "Cruel Summer" ma być wynikiem twórczej pracy dwóch producentów wykonawczych - Kanye Westa i Q-Tipa. Czy tak będzie przekonamy się, kiedy dostaniemy płytę do rąk. Tymczasem cała ekipa G.O.O.D. Music pracuje nad nowym materiałem, który jak pokazuje poniższe video "coming soon".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-05-06 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Drugi, długooczekiwany album Consequence'a zatytułowany "Cons TV" miał mieć dwóch executive producerów - Kanye Westa i Q-Tipa. Pierwszy jest długoletnim przyjacielem Consequence'a, wydawcą jego debiutanckiego "Don't Quit Your Day Job" i człowiekiem, który dał mu trochę więcej rozpoznawalności.

Drugi to kuzyn, który współpracował z nim jeszcze przy okazji A Tribe Called Quest (na "Beats, Rhymes & Life" Consequence'a uznano kolejnym członkiem zespołu, choć pojawił się tylko w czterech kawałkach), a drogi rodziny spotykały się jeszcze wielokrotnie. Wygląda na to, że nowy album Consa, którego nazwę zmieniono na "Get Even" nie będzie miał nic wspólnego ani z Yeezym, ani z Abstractem.