Pusha T

Pusha T

video
dodano: 2018-06-21 15:44 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Pusha-T promuje swój ostatni album "DAYTONA" pierwszym klipem do utworu "If You Know You Know", który otwiera krążek. Za produkcję tego utworu, jak i całej płyty odpowiada Kanye West.

Tagi:
kategorie: Felietony, Hip-Hop/Rap
dodano: 2018-05-30 13:50 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 14)

Od premiery albumu „DAYTONA” doszło do wymiany zdań między Drizzy’m a King Push’em, i wbrew ostatnio panującym trendom nie są to przepychanki słowne na Instagramie, a prawdziwe diss-tracki, na których możemy usłyszeć kilka naprawdę ostrych wersów.

dodano: 2018-05-24 19:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

3 lata po wydaniu "King Push — Darkest Before Dawn: The Prelude" w końcu doczekamy się albumu od Thortona, lecz nie będzie nosił tytułu "King Push", tylko "DAYTONA". Album będzie składał się z 7 tracków, wśród gości pojawią się Rick Ross i Kanye West. Ten drugi oprócz goścnnego udziału w jednym kawałku, jest producentem wykonawczym krążka.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-05-07 08:56 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Royce nie zawodzi swoich fanów i wydaje kolejny w tym roku projekt, tym razem solowy, zatytułowany „Book Of Ryan”.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-05 10:50 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Do sieci trafił właśnie składający się z 23 utworów projekt zmiksowany przez DJ Critical Hype, jako hołd oddany dwóm legendom Compton.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-03-20 11:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Don Q wyjawił na Twitterze, iż ukończył już swój najnowszy projekt, który będzie dostępny jeszcze w tym miesiącu.

dodano: 2018-03-04 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Pierwszy raz Valee został przedstawiony szerszej publice po ujawnieniu przez Pusha T'ego, że będzie on nowym członkiem G.O.O.D. Music. Raper z Chicago, którego popularność szybko rośnie postanowlł przedstawić się nowo pozyskanym słuchaczom w formie EPki "GOOD Job, You Found Me". Projekt ten składa się z 6 utworów, na których Valee prezentuje w całej okazałości swój warsztat i stylówkę. W jednym z utworów gościnnie występuje wspominany wcześniej prezes wytwórni G.O.O.D. Music, czyli Pusha T. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-02-22 17:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 3)

Założyciel wytwórni Rich Forever Music ogłosił właśnie na Twitterze datę premiery swojego najnowszego albumu, który z singla na singiel cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 

dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

kategorie:
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

***
Pełen wykaz nadchodzących premier --> Premiery Płyt
***

Co: Pusha T "King Push"

Kiedy: pierwsza połowa 2018 r.

Dlaczego: Na trzeci album Thorntona czekamy już prawie 3 lata, a poprzednie dwa krążki zebrały bardzo dobre noty. Nad płytą "speca od kokainy" piecze sprawuje Kanye West, który podobno stworzył już 3 wersje "króla". Miejmy nadzieję, że taka pieczołowitość i dokładność pracy przełoży się na jakość. Musi tak być skoro Pusha określa swój album jako "instant classic".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-09 12:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Ostatniej nocy Joey Bada$$ wypił sporą ilość wina, a następnie odpalił transmisję na żywo na swoim kanale na Instagramie, podczas którego wyjawił bardzo dużą ilość ciekawych informacji swoim fanom.

kategorie:
dodano: 2017-11-13 12:44 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Długo wyczekiwany album "No Dope on Sundays" rapera CyHi The Prynce trafi do sprzedaży już w najbliższy piątek 17 listopada. Raper podzielił się z fanami pełną tracklistą, na której możemy znaleźć kilka gorących nazwisk.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-08 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Po tym jak Pusha przedstawił Yeezy'ego jako producenta wykonawczego swojej płyty, myśleliśmy, że "King Push" ukaże się jeszcze w tym roku, jednak dzięki wywiadowi z Complex wiemy, że stanie się to w przyszłym. Ponadto były członek Clipse zarzeka się, że będzie to najlepszy album 2018 roku. Miejmy nadzieję, że nie owija w bawełnę i że chociaż w tym roku usłyszymy pierwszy singiel. Pozostaje czekać!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-08 15:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

To już kolejny projekt od rapera z palestyńsko-kanadyjskim pochodzeniem. Belly połączył swoje siły z producentem Boi-1da, w wyniku czego otrzymaliśmy składającą się z 11 utworów płytę "Mumble Rap".

Ostatnim projektem, który otrzymaliśmy od Belly'ego był zeszłoroczny mixtape "Inzombia". Tym razem artysta wypuścił legalny album, na którym gościnnie pojawił się jedynie Pusha T. Nie ucierpiała na tym jednak jakosć całej płyty - można tu znaleźć naprawdę mocne wersy, co jest szczególnie imponujące, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że angielski nie jest ojczystym językiem Belly'ego.

-O stary, "Ready to Die" [Biggiego] było dla mnie wszystkim, razem z "Doggystyle" Snoop'a. To te albumy nauczyły mnie mówić w ten sposób po angielsku. Mój nauczyciel nie do końca za tym przepadał! [śmiech]. Byłem młody, zaciągnąłem moją mamę do sklepu z płytami - kupiła mi ją tylko dlatego, że na okładce było dziecko. Myślała, że to muzyka dla dzieci. Nie wiedziała jednak, że ta płyta otworzyła mi drogę 'na ulicę' - wyjaśniał w wywiadzie dla XXL Belly.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-07 14:26 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

To już kolejny projekt od rapera z palestyńsko-kanadyjskim pochodzeniem. Belly połączył swoje siły z producentem Boi-1da, w wyniku czego otrzymaliśmy składającą się z 11 utworów płytę "Mumble Rap".

Tagi:

Strony