Pusha T cytowany przez Ministerstwo Obrony Ukrainy

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-09 14:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Ostatnio Ministerstwo Obrony Ukrainy podało statystyki dotyczące strat wojsk rosyjskich w toczącej się od 24 lutego wojnie ukraińsko-rosyjskiej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w tweecie pokazującym grafikę z dokładnymi liczbami cytowany jest Pusha T.

"I put numbers on the boards" czytamy we wspomnianym poście. Co więcej, sam Pusha został w nim oznaczony. Wers, który przytoczono, to fragment tekstu z utworu "Numbers On The Boards" z pierwszej solówki członka Clipse "My Name Is My Name" wydanej w 2013 roku. Pod nim widoczna jest grafika pokazująca straty wroga - między innymi liczbę zniszczonych czołgów, jednostek artylerii, samolotów czy helikopterów.

Pusha retweetował post i odpowiedział: "Wspaniały gust muzyczny do zwycięstwa..." Co ciekawe, ostatnio raper był gościem w numerze "Mo Man Falls" The Game'a na jego nowej płycie "DRILLMATIC: Heart vs. Mind" i nawiązał w nim do toczącego się konfliktu wersami: "In my Ukraine, there's no Russians/Kalashnikoff, don't piss me off"

Ukraiński MON nie pierwszy raz używa tekstów od znanych artystów czy z filmów, pokazując na socialach statystyki dotyczące rosyjskich strat. Ostatnio cytował, chociażby piosenki Queen i właśnie The Game'a.

Pusha T - Numbers On The Boards (Explicit)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>