Pusha T i Jay-Z we wspólnym singlu na bicie Pharrella

dodano: 2022-04-07 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Pusha i Jay znowu to zrobili. Sześć lat po ich współpracy w "Drug Dealers Anonymous" dwóch mistrzów rapowego rzemiosła wróciło i nagrało numer zatytułowany "Neck & Wrist" na bicie Pharrella.

Na hipnotyzującym podkładzie, trochę przez progresję nut kojarzącym się z "No Church In The Wild", panowie nawijają o zaletach luksusowego życia i swoim statusie w rap grze. Pusha w refrenie nawija takie wersy jak: "First in the Beach with a million-dollar auto/Bring the cameraman, we can shoot our own 'Narcos'", odnosząc się do swojego ulubionego tematu, czyli kokainy. Jay-Z na początku zwrotki wraca do zarzutów stawianych przez aktora Faizona Love''a, który w jednym z wywiadów stwierdził, że cała dilerska przeszłość rapera to kłamstwo: "The phase I’m on, love, I wouldn’t believe it either/I’d be like, ‘Jay-Z’s a cheater,’ I wouldn’t listen to reason either."

"Neck & Wrist" jest trzecim singlem zapowiadającym nadchodzący krążek Pusha T "It's Almost Dry". Pierwszym był "Diet Coke" na bicie 88-Keys i Kanye'ego Westa. Drugi kawałek zatytułowany "Hear Me Clearly" można usłyszeć na płycie "I Know NIGO" japońskiego DJ'a, projektanta mody i dyrektora kreatywnego domu mody Kenzo.

"Jest bardziej różnorodny" - powiedział o nadchodzącym krążku Pusha-T. "Myślę, że 'Daytona' była dobra, (...) Czuję, że ten [nowy - przyp. red.] album jest bardziej kompletny z tą samą ilością niesamowitości w sobie, ale wersy są lepsze i staram się iść do przodu jako twórca" - dodał.

Pusha T, JAY-Z, Pharrell Williams - Neck & Wrist (Lyric Video)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>