Kanye West i The Neptunes wyprodukują nowy album Pusha T

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-09 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Śmiało można powiedzieć, że "DAYTONA" była najlepszym wydawnictwem z sesji wydawniczej z Wyoming oraz jedną z najlepszych płyt 2018 roku. Od czasu jej wydania Pusha T sporo udzielał się gościnnie oraz wydał dwa solowe single, jednak nie znaliśmy szczegółów nadchodzącego wydawnictwa. Wszystko zmieniło się dzisiejszej nocy, kiedy podczas wywiadu dla RapCaviar, współtwórca duetu Clipse zapowiedział, że jego nowy album w całości wyprodukują Kanye West oraz duet The Neptunes.

Najpierw raper w rozmowie z byłym managerem Pop Smoke'a, Steven'em Victor'em, stwierdził, że póki co nikt nie dograł się na jego najnowszy materiał. Później prowadzący zapytał się o producentów i tu Push miał dla fanów wspomnianą niespodziankę.

Można powiedzieć, że wybór takich producentów jest dosyć oczywisty, jednak ze względu na ich status nie jest do zrealizowania dla wszystkich. The Neptunes współpracowali z King Pushem od początku jego kariery, produkując dwa klasyczne albumy Clipse, "Lord Willin'" i "Hell Hath No Fury". Kanye West natomiast to towarzysz rapera od rozpoczęcia jego solowej drogi. Razem współtworzą wytwórnię Yeezusa, G.O.O.D Music, a Yeezy ma na koncie wiele produkcji dla reprezentanta Virginia Beach, w tym wspomniany krążek, "DAYTONA".

Kiedy otrzymamy nową płytę? Nie wiadomo, jednak patrząc na to jak długo był zapowiadany "King Push", który w końcu zmienił tytuł na "DAYTONA", możemy uzbroić się w cierpliwość. Z drugiej strony sukces tego albumu powinien zmotywować rapera, że powinien kuć żelazo, póki gorące.

s.
No i zajebiście! :) czekam
Real HH 90
Może i zajebiście ja z niecierpliwością czekam na nowy album Krs One'a pod tytułem Between Da Protests no i na nowy album Lords Of The Underground.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>