Chris Carson o płycie ze Słoniem, najgorszej współpracy z raperem czy numerze z Pusha T

Chris Carson aktualnie przygotowuje się do wydania ze Słoniem wspólnej płyty, "Redrum". Przy okazji raper udzielił fanom obszernego Q&A,w którym m.in. zdradził co nieco o nadchodzącym albumie, wspólnym kawałku z Pusha T, czy swojej płycie producenckiej. Opisał również najgorszą sytuację przy współpracy z raperem. Nie zabrakło też sporej ilości rad dla początkujących producentów.

Chris Carson wyjaśnił, czemu nie jest uwzględniony jako współtwórca płyty ze Słoniem, jak w przypadku projektu PCC z Paluchem: "Wspólne postanowienie z Wojtkiem. Różne czynniki się składają na takie decyzje i każdy z nas jest zadowolony. Każda płyta wygląda inaczej. Na Spotify jestem/będę jako współwykonawca i to akurat jest dla mnie najważniejsze, bo mi się przyda na przyszłość." Producent zdradził również, kiedy spodziewa się przyznania Złotej Płyty za "Redrum".

Innym wątkiem była płyta producencka Carsona, która jak się okazuje trafi do rąk fanów już w pierwszym kwartale 2021 roku. Jak mówi producent, na płycie znajdzie się jego najlepsza produkcja, na której swoje zwrotki położył Pusha T.

Jeśli chodzi najgorszą współpracę z raperem, Carson opisał ją bez rzucania ksywki: "Raz dowiedziałem się w dzień premiery albumu, że mój bit został podmieniony na bit innego producenta. To i tak lajtowe. Znam producentów, którzy robili całe bity, a podpisywał się pod nimi inny producent, nie zmieniając niczego. Chociaż kiedyś już była akcja, gdzie pewien znany producent ze Stanów 'zainspirował' się jednym bitem, który wysyłałem."

Oprócz tego współtwórca płyty "Redrum" wskazał według niego najlepszych producentów w naszym kraju, raperów, z którymi najlepiej mu się współpracowało oraz swoich ulubionych producentów z zagranicy. Poza tym producent użyczył fanom paru wskazówek, co do produkcji muzyki, czy trafienia z nią do szerszego grona.

Całe Q&A jest dostępne w galerii poniżej.

Galeria

Anonim
Gratuluję dawno takich farmazonów nie czytałem. Francji nie słucha bo złe murzyny w dresie o koksie nawijają, widać że dużo tej Francji znasz. Znany producent z USA dostał od niego beat i po przesłuchaniu ukradł mu prawie cały, ciekawe, ja myślałem że beaty się wysyła raperom nie producentom. W polsce dobrzy drillowi producenci, ciekawe gdzie. No i wisienka, na płycie na której prawdopodobnie będzie Kevin Gates i Pusha T ten osobnik zaprasza impotenta konfidenta. Zarabia na tym że klepie beaty na nie swoich patentach i jeszcze się wiezie jak jaśnie oświecony mistrz produkcji, co za klaun. Taki jesteś potężny producent to pokaż mi jedna rzecz w rapie którą w pl wymyślili, powodzenia w szukaniu bo takiej nie ma, więc śmiało, wymyśl własne brzmienie co to dla takiego mistrza.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>