Chris Carson

Chris Carson

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-11-18 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Producencki duet Chrisa Carsona i Kendo za pośrednictwem swojego facebookowego konta ogłosił, że ich drogi się rozchodzą. Panowie skupią się od teraz na działalności solowej.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-29 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Wszyscy, którzy czekali na płytę Young Veteran$ otrzymali złe informacje - album nie ujrzy światła dziennego. Powody wytłumaczył Chris Carson w serii filmików na Instastory. Całe oświadczenie cytujemy poniżej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-12 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wygląda na to, że współpraca francusko-polskiego rapera PLK z obozem B.O.R. układa się coraz lepiej. Najpierw Paluch pojawił się na albumie PLK oraz dał razem z nim mocarne show we francuskim radio, potem autor płyty "Polak" zagościł na "Czerwonym Dywanie" a teraz spotkał się w studio z ekipą Young Veterans współtworzoną przez Chrisa Carsona!

Tagi:
dodano: 2016-11-01 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Z okazji dzisiejszego Święta Anatom serwuje nam swój najnowszy utwór. "Kolejny singiel z Atomistyki pt. "Niebo jest tam" czyli utwór o który tak licznie prosiliście." - dodaje raper. Preorder albumu znajdziecie na: www.bozonrecords.pl/sklep

dodano: 2015-02-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Seria Złotych i Platynowych Płyt u Palucha wydaje się nie mieć końca. Tym razem okazuje się, że Złotem pokrył się także wydany jako odskocznia od solówek album z Chrisem Carsonem! Oto, co z tej okazji napisał poznański MC:

dodano: 2015-01-22 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 13)

Ranking ma na celu przelot przez pięćdziesiąt wybranych wydawnictw, które ukazały się w polskim rapie w ubiegłym roku. Od siebie chciałbym dodać, że każdą z tych płyt warto sprawdzić, a kolejność ma tak naprawdę subiektywne i drugorzędne znaczenie i nie stanowi oficjalnej linii redakcji. Miejsca 50-46 stanowi pięć "bonusowych" pozycji, na których znajdują się albumy instrumentalne, czasami nawet tylko luźno związane z hip-hopem. Od miejsca 45. zaczynają się pozycje "właściwe", które obejmują zarówno albumy dostępne w oficjalnej dystrybucji, jak i nielegale, epki i mixtape'y. Zapraszam.

[Krystian w naszej redakcji zajmuje się przede wszystkim polskim rapem, a poza mainstreamem śledzi również mniej wyeksponowane rejony podziemia, trzymając cały czas rękę na pulsie. W samym 2014 roku słuchał imponującej liczby prawie 120 polskich albumów, co pozwoliło mu ułożyć poniższe subiektywne top 50, które dostawać będziecie przed najbliższe 5 dni a które ja sam przeczytałem z ciekawością. Przegląd to bowiem dość obszerny i przekrojowy, do sprawdzenia którego zapraszamy, zapowiadając zarazem, że to oczywiście nie koniec naszych podsumowań tego, co działo się w polskim rapie w roku 2014 a wręcz przeciwnie - jeszcze trochę przed Wami - przyp. Mateusz Natali]

Pora na trzecią dziesiątkę zestawienia.

video
dodano: 2014-12-05 15:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Czwarty klip promujący "Made In Heaven" powstał do kooperacji Palucha z Kalim. Sprawdźcie "Mam skrzydła".

video
dodano: 2014-10-29 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ukazał się kolejny klip z albumu Paluch/Chris Carson "Made In Heaven", tym razem do utworu "Magma". "Made in Heaven" to siódmy oficjalny solowy album poznańskiego rapera i pierwszy materiał w całości wyprodukowany przez producenta mieszkającego w Belgii.

dodano: 2014-10-06 18:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

PCC czyli Paluch / Chris Carson – duet, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów (2 złota, 1 platyna) “NIEBO”, Kali x Paluch "Milion Dróg Do Śmierci", oraz "Lepszego Życia Diler", który na OLiS gościł aż 23 tygodnie, tym razem postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentownym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli.

Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej - dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć ale też powrót do klimatu znanego z albumów "Pewniak" czy "Biuro Ochrony Rapu" czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.

Gościnnie na albumie udzielają się młodzi raperzy kojarzeni głównie z nową szkołą Quebonafide, Białas, Tomb oraz kielecki raper Tau, wcześniej znany jako Medium.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-10-02 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 7)

Gdybym miał wskazać trójkę najbardziej płodnych pod względem wydawniczym raperów w Polsce, Paluch byłby bez wątpienia jednym z nich. Najważniejsze jest to, że w tym szaleństwie wypuszczania niemal rokrocznie kolejnych płyt, nie ma mowy o spadku formy Łukasza, czy znudzeniu tematyką, jaką podejmuje na trackach. Śmiem twierdzić, iż ostatni z jego krążków - platynowy "Lepszego Życia Diler" - był najlepszym, jaki poznaniak oddał w ręce słuchaczy. Jednakże informacja o wzajemnej kooperacji Palucha z Chrisem Carsonem (ich wspólny numer "Opór" z wyżej wymienionej płyty mam wciąż na rotacji w osobistej playliście) mogła zwiastować jeszcze lepszy i jeszcze bardziej dopracowany materiał, niż zeszłoroczny "LŻD". Wspomniałem, że ów krążek był najlepszy? Był, bo najlepszy, stanowiący kwintesencję stylu Palucha, jest od teraz "Made In Heaven".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-09-26 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Biuro Ochrony Rapu Records prezentuje utwór "Od Dziecka", który jest piątym singlem promującym album Palucha i Chrisa Carsona "Made In Heaven". Gościnnie w kawałku pojawia się radomski raper KęKę oraz Dj Taek. Album możecie zamawiać w preorderze w promocyjnej cenie w oficjalnym sklepie B.O.R. na stronie www.borshop.pl (tylko pakiety CD+tshirt - ilość ograniczona do 500 pakietów) oraz na unhuman.pl (tylko CD plus gratisy - ilość ograniczona do 3500szt). Premiera sklepowa albumu 6 października.

video
dodano: 2014-09-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dostajemy drugi klip promujący album Paluch/Chris Carson "Made In Heaven", nakręcony do utworu "RIP"(Rap I Pieniądze). Jest to siódmy oficjalny solowy album poznańskiego rapera i pierwszy producencki album producenta mieszkającego w Belgii. "Made In Heaven" możecie zamawiać w preorderze w promocyjnej cenie od 5 września w oficjalnym sklepie B.O.R. na stronie www.borshop.pl (tylko pakiety CD+tshirt ilość ograniczona do 500 pakietów) oraz na unhuman.pl (tylko CD plus gratisy ilość ograniczona do 3500szt).

dodano: 2014-09-15 18:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Made In Heaven" czyli wspólny projekt Palucha i Chrisa Carsona pojawi się już 6 października a dziś dostajemy kolejny singiel zatytułowany "Kastet". Preorder znajdziecie tutaj.

kategorie:
dodano: 2014-09-11 11:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PCC czyli Paluch / Chris Carson – duet, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów ( 2 złota 1 platyna ) “NIEBO”, Kali x Paluch "Milion Dróg Do Śmierci", oraz "Lepszego Życia Diler", który na OLiS gościł aż 23 tygodnie, tym razem postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentownym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli.

video
dodano: 2014-09-05 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Album Palucha i Chrisa Carsona pt. "Made in Heaven" już od dziś dostępny jest do zamówienia w preorderze. Krążek w promocyjnej cenie można zamówić w oficjalnym sklepie B.O.R. na stronie www.borshop.pl (pakiety CD+tshirt w ilości ograniczonej do 500 pakietów) oraz na www.unhuman.pl (tylko CD plus gratisy - ilość ograniczona do 3500 sztuk). Wysyłka zamówień nastąpi 2. i 3. października, zaś premiera sklepowa przewidziana jest na 6. października. Z kolei dzisiaj na oficjalnym kanale Palucha na YouTube ma miejsce premiera klipu do kawałka "Daleko Stąd".

Strony