Fukaj

Fukaj

dodano: 2024-03-24 22:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

Tempo premier na naszej scenie nie zwalnia. W tym tygodniu dostaliśmy nowe albumy zarówno od nowoszkolnych zawodników (mixtape CBW od Maty), jak oldschoolowców (nowe EP Pelsona). Płyty wydali też Kosa, Skrubol & Jupijej czy Nypel, a nowe single dostarczyli m.in. KęKę, Hinol Polska Wersja, Sarius, Bonus RPK z Paluchem i Steezem, Kali & Sir Mich z Paluchem, Kacper HTA, DGE, PlanBe, Małach/Rufuz, Kamil Pivot czy Kubi Producent z Bambi, Fukajem i Stickxrem. W skrócie - każdy znajdzie coś dla siebie! Łapcie 8 płyt i prawie 40 singli z ostatnich dni.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-06-15 18:38 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
mata fukaj owoce 33

Trzy lata temu Mata podczas charytatywnego streama przyczynił się do pojawienia się Fukaja w SBM Starter, a potem został zakontraktowany w SBM Label. Dzisiaj w podobnych okolicznościach otrzymaliśmy utwór obu raperów.

Tagi:
video
dodano: 2022-02-21 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

"Podczas Hotelu Maffija 2 Fukaj stworzył pokaźną listę osób, które z nim przegrały, a teledysk, maxisingiel i drop dedykowanych koszulek tylko pokazuje, że Alex po wyjeździe z całą pewnością nie próżnował. Na naszym kanale właśnie pojawił się klip do utworu "PRZEGRAŁEM Z FUKAJEM", będącego częścią dostępnego w streamingach maxisingla "PRE-PRELUDIUM". Dodatkowo wraz z premierą numerów wystartowała sprzedaż dedykowanych koszulek, która potrwa wyłącznie 48 godzin." - pisze SBM Label.

Sprawdźcie singiel, którym Fukaj stawia kropkę nad i po serii zwycięstw w trakcie Hotelu Maffija!

video
dodano: 2021-04-26 19:16 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Młody MC propsowany przez Quebo czy Matę wraz z Kubim rusza z preorderem swojego debiutu "CHAOS". Wraz z nim otrzymaliśmy trzeci singiel promujący krążek - "DOM DIABŁA".

kategorie:
dodano: 2021-04-26 19:05 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Fukaj jest bohaterem jednej z najszybciej rozwijających się karier w historii polskiej sceny rapowej. W ciągu zaledwie kilku miesięcy zwykły chłopak ze szczecińskich Gumieniec znalazł się w orbicie zainteresowania najpopularniejszych artystów i największych wytwórni, a jego ksywka elektryzuje słuchaczy jak kraj długi i szeroki. Swój debiutancki album “CHAOS”, który ukaże się pod szyldem SBM Label, stworzył we współpracy z Kubim Producentem.