Cooks

Cooks

video
dodano: 2022-07-11 15:16 przez: Redakcja (komentarze: 0)

"Daj na luz" to kolejna zapowiedź debiutanckiego albumu Cooksa - przedstawiciela polskiego R&B i Urban Music. Tym razem dostajemy od artysty utwór w sam raz skrojony pod lato i wakacyjny klimat. W piosence usłyszymy ponadto Przyłuca - reprezentanta wytwórni QueQuality, z kolei za produkcję odpowiada RunForEast

Tagi:
video
dodano: 2022-05-11 19:13 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Trzeci singiel z projektu H4J4 od Bugsa i Opała jest już dostępny do sprawdzenia na kanale QueQuality. Gościnnie w numerze "Sny, euforia i łzy" udzielił się Cooks, a za bit odpowiedzialny jest Gibbs.

kategorie:
dodano: 2020-10-21 15:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Miałem sen" to epka Cooksa, który jest pierwszym krokiem ku umiejscowieniu się na scenie. Materiał powstawał w burzliwym dla artysty okresie i pokazuje emocje jakie mu towarzyszyły na przestrzeni kilku miesięcy, jakie zajęło zrealizowanie całości. Wszystkie utwory, znajdujące się na krążku, wyprodukował ceniony producent SHDOW, a gospodarza wokalnie wsparli licznie zaproszeni goście. Na płycie usłyszymy Sztossa, DMN'a, 7X7X7, Riziego Beizeti, Floral Bugsa i Gibbsa. "Miałem sen" jest pierwszym efektem współpracy Cooksa i Warner Music Poland.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-21 15:27 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Nie chciałem tak umierać" to drugi, po "Dziś się uda", singiel zapowiadający EP-kę Cooksa zatytulowaną "Miałem sen". Tym razem artysta do współpracy zaprosił Floral Bugsa oraz Gibbsa. Nowy utwór, podobnie jak całą epkę, wyprodukował SHDOW. Video do tego tracku, zrealizowane przez Marathon Films.

video
dodano: 2020-02-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Macchiato” to pierwszy singiel zapowiadający producencki projekt RunForEast’a, jest to także pierwszy efekt współpracy tego mega zdolnego producenta z Warner Music Poland. Do udziału w tym utworze artysta zaprosił Cooksa, Sztossa i Wac Toję.

Przez ostatnie kilka dni w social media wszystkich zaangażowanych w utwór „Macchiato” trwała akcja zapowiadająca premierę klipu, za który odpowiada Dawid Cechmajster. W fabularnym video Cooks, Sztoss i Wac Toja wpadają w tarapaty, co się wydarzy? Jak reżyser klipu zinterpretował „Macchiato”? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w teledysku.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-04 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

„Sweet Home Bielsko-Biała” powstał z zamysłem opowiedzenia istotnych kwestii nt. miasta Bielsko-Biała i regionu przez czołowych reprezentantów rapu w regionie. Całość tworzą trzy połączone ze sobą numery na bitach o różnej stylistyce. Raperom zostały przydzielone dzielnice, regiony, z których pochodzą. Połączenia nowego brzmienia z klasycznymi bębnami dokonało trzech producentów, szesnastu raperów oraz czterech DJ-ów. Za stronę muzyczną odpowiadają Michos NCB, Señor Fresh, Młody/Heavy Mental. Całość nagrana oraz zmixowana w 3/4 UGDS. Za realizację projektu odpowiadają: Majty Majk, I Love BB, 3/4 UGDS, Presto Studio oraz Camcraft Studio. Wokal: Majty Majk, Staf, Pueblos, Wicher, Sonar NCB, LU, Igrekzet, Adecki, Młody/ Heavy Mental, Uszer, Cooks, Diament, JHN, Beerte, Michos NCB, Głuchy NCB.