uszer

uszer

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-04 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

„Sweet Home Bielsko-Biała” powstał z zamysłem opowiedzenia istotnych kwestii nt. miasta Bielsko-Biała i regionu przez czołowych reprezentantów rapu w regionie. Całość tworzą trzy połączone ze sobą numery na bitach o różnej stylistyce. Raperom zostały przydzielone dzielnice, regiony, z których pochodzą. Połączenia nowego brzmienia z klasycznymi bębnami dokonało trzech producentów, szesnastu raperów oraz czterech DJ-ów. Za stronę muzyczną odpowiadają Michos NCB, Señor Fresh, Młody/Heavy Mental. Całość nagrana oraz zmixowana w 3/4 UGDS. Za realizację projektu odpowiadają: Majty Majk, I Love BB, 3/4 UGDS, Presto Studio oraz Camcraft Studio. Wokal: Majty Majk, Staf, Pueblos, Wicher, Sonar NCB, LU, Igrekzet, Adecki, Młody/ Heavy Mental, Uszer, Cooks, Diament, JHN, Beerte, Michos NCB, Głuchy NCB.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-03-02 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na pewno pamiętacie zakrojoną na szeroką skalę akcję spod szyldu "Wizji Lokalnej". Jak ktoś nie kojarzy, to przed przeczytaniem poniższej recenzji zapoznajcie się z odcinkiem rodem z Bielska-Białej, skąd pochodzi skład zDolne Przedmieście, a ściśle rzecz biorąc, jego członkowie - Uszer, Adk i Lu (notabene "Wizję Lokalną" z wyżej wymienionego miasta i Białegostoku stawiam w swoim rankingu na niemal podobnym poziomie, aczkolwiek z racji na lokalny patriotyzm szala zwycięstwa przechyliła się nieznacznie w stronę białostockiej). Po wydanym w 2011 roku krążku "Bomby W Membrany" z m.in. gościnnym udziałem Chady, MeriDialu i Grubsona, który osobiście przypadł mi do gustu, przyszedł czas na drugi projekt. "BWM", pokazały że w tej trójce drzemie niesamowity potencjał, jednak nie była to do końca płyta na miarę ich możliwości (które sądząc po formie zaprezentowanej chociażby na "Wizji Lokalnej" są niemałe). Jak w takim razie wypada "zDP2" na tle poprzedniczki?

video
dodano: 2013-10-20 20:20 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Brudne Południe Cypher vol 4 - K2, Beeres, Uszer, Kamel - bit: Juicy

Kolejny odcinek serii cypherów przygotowanych przez Brudne Południe trafił do sieci. Propsując oddolne inicjatywy tego typu i popularyzację rapowania na trochę innych podziałach rytmu, prezentujemy wam czwarty cypher. Tym razem w kółku stanęli K2, Beeres, Uszer i Kamel. Produkcją po raz kolejny zajął się Juicy. W rozwinięciu znajdziecie dwa poprzednie odcinki.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-08-10 16:00 przez: admin (komentarze: 11)Zapraszamy do sprawdzenia kolejnej wizji lokalnej, tym razem prosto z Bielska Białej. W klipie możecie zobaczyć kilku patronowanych przez Popkillera raperów takich jak Młody, Beeres, ADK, Wicher, czy chłopaki ze Zdolnego Przedmieścia.