Wizja Lokalna Bielsko Biała (Uszer, Beeres, Lu, Młody, Putek, Adk, Wicher, Ziemas, Staf) - teledysk
Zapraszamy do sprawdzenia kolejnej wizji lokalnej, tym razem prosto z Bielska Białej. W klipie możecie zobaczyć kilku patronowanych przez Popkillera raperów takich jak Młody, Beeres, ADK, Wicher, czy chłopaki ze Zdolnego Przedmieścia.

Hejtnahejterów
Rzeźnia, moim zdaniem w 3 najlepszych wizji a ta niekonstruktywna krytyka nie których człekokształtnych szympansów z okrojonym światopoglądem tylko to potwierdza. Peace :D
rapmaster
wacki w chuj
kontruje gorzka prawda
w rapgre powinno wnosić się świerzość oryginalność express yourself chłopaki powinni narazie krystalizowac styl w piwnicy a nie klipy robić.
typ
Beeres kocur
phi
polecam porównać to do innych wizji i przestać gadać o świeżości i oryginalności bo gama stylów jest tak zróżnicowana jak w żadnej innej wizji. są panczlajny, wielokrotne, flow i dykcja, mózg se skrystalizuj
karma kota
ten pierwszy z fajkiem, to nie wiem chcial byc jakis fajny + pie*dolenie o niczym, putek to chyba jakis poszukiwany listem, bo japska nie pokazal. jedyny to ten wicher, chociaz wyglada jak mistral ministrant, ale przynajmniej jakos dobrze polecial.
7
~phi nie parskaj tak szczeniaku są słabi i porównujesz się sam do nich skoro uważasz że są dobrzy.
hahahah
@ karma kota AHAHAHAHAHAH doje*ałeś z tym listem gończym hahahahah buchhhh :D
7even
jak dla mnie najlepiej lu stasiak i adk!
micchek
Check it, wejście mnie rozjebało. Oklepane sample stowrzyły zajebisty, boombapowy klimat. Brudne wersy, charakter. głosy, klasyczne flow. Zajebisty numer. Zmiana stylow na mocnym propsie!
Anonim
jak to nie jest świeże to ja już nie wiem o co wam zapierdala

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>