diament

diament

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-04 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

„Sweet Home Bielsko-Biała” powstał z zamysłem opowiedzenia istotnych kwestii nt. miasta Bielsko-Biała i regionu przez czołowych reprezentantów rapu w regionie. Całość tworzą trzy połączone ze sobą numery na bitach o różnej stylistyce. Raperom zostały przydzielone dzielnice, regiony, z których pochodzą. Połączenia nowego brzmienia z klasycznymi bębnami dokonało trzech producentów, szesnastu raperów oraz czterech DJ-ów. Za stronę muzyczną odpowiadają Michos NCB, Señor Fresh, Młody/Heavy Mental. Całość nagrana oraz zmixowana w 3/4 UGDS. Za realizację projektu odpowiadają: Majty Majk, I Love BB, 3/4 UGDS, Presto Studio oraz Camcraft Studio. Wokal: Majty Majk, Staf, Pueblos, Wicher, Sonar NCB, LU, Igrekzet, Adecki, Młody/ Heavy Mental, Uszer, Cooks, Diament, JHN, Beerte, Michos NCB, Głuchy NCB.

video
dodano: 2015-11-17 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zapraszamy do odsłuchania czwartego singla pt. "Znajdziemy się" z płyty "Introwersja" młodego rapera z Bielska-Białej – Diamenta. Za produkcję singla odpowiadają Boobie Boi i NoTime. Gościnnie w teledysku pojawili się Ad.M.a oraz Smooth Poet.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-10-10 18:30 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 3)

Muszę przyznać, że na „Nową Szkołę” czekałem od dawna. I nie mam na myśli tego, że prace nad płytą trwały tak długo jakby pieczę nad nią sprawował Dr. Dre. Bardziej chodzi mi o to, że po pierwszym mixtape'ie, który w moim mniemaniu był zaskakująco dobry, okazało się że takie rzeczy można robić też w Polsce. Darmowy mixtape, na który dogrywa się cała plejada podziemnych (lub też mainstreamowych) raperów. I to nie od niechcenia, ale często z ciekawym konceptem i jeszcze lepszymi tekstami. Tak więc nie może dziwić fakt, że byłem ciekawy jak brzmieć będzie kontynuacja, która z założenia miała być czymś więcej niż spontaniczną bekową składanką. Ciekawość ciekawością, założenia założeniami. Ale jak wyszło w praktyce?

video
dodano: 2014-03-04 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wicher x Diament - Olimp (feat. Junes, prod. PTK) MASH-UP VIDEO

Prezentujemy teledysk w konwencji "mash-up video" p.t. "Olimp" autorstwa duetu Wicher x Diament z ich ostatniego wydawnictwa - "Róży Wiatrów". Za podkład odpowiada PTK, natomiast gościnną zwrotkę dograł Junes. Twórcą klipu jest Zet Harris.

Tagi:
dodano: 2013-11-28 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Duet Wicher x Diament wraz z wydawnictwem Vibe2NES postanowili udostępnić wszystkim słuchaczom, jak i zainteresowanym, do darmowego pobrania wersję instrumentalną oraz acapelle z albumu „Róża Wiatrów”. Wszelkie linki, a także informacje o nadchodzącej premierze trzeciego klipu promującego to wydawnictwo, znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2013-10-27 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Prezentujemy pierwszą jesienną premierę Vibe2NES, czyli album "Róża Wiatrów" duetu Wicher x Diament. Jest to koncepcyjny projekt opierający się na motywie żeglarskiej róży kompasowej, nawiązujący do wielu miejsc świata. Wśród gości zaproszonych przez duet znajdują się znakomici podziemni artyści jak: Tymin, Golin, Kazzam, czy Junes. Mixem i masteringiem płyty zajęło się 3/4UDGS. Ponadto z okazji premiery mamy dla Was także drugi teledysk, który promuje to wydawnictwo. Życzymy miłego odsłuchu płyty, jak i projekcji klipu p.t. "Cheick Kongo"!

Tagi:
recenzja
dodano: 2013-10-24 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Kiedy pisząc recenzję konceptualnej epki Wichera i Jimmy Kiss'a "Werniks EP" użyłem stwierdzenia, że współgospodarz "Róży Wiatrów" wzniósł się na wyżyny umiejętności rapowego rzemiosła. Nie miałem co do tego zdania racji. Wicher na spółkę z Diamentem, z którym razem dał kilka koncertów (pojedyncze tracki z ich występów można odnaleźć na youtube, uwierzcie, że jest ogień), wyżyny umiejętności osiągnęli dopiero teraz, pokazując, że w młodym ciele drzemie zdrowy duch polskiego rapu, rozwijającego się wraz z kolejnymi wydawanymi projektami. Starsi koledzy, bierzcie przykład z młodej gwardii, która ma jaja, by bez respektu deptać wam po piętach. I robić to stylowo i z pomysłem.

Tagi:
video
dodano: 2013-10-20 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Wicher x Diament - Czeski film (feat Asteya, prod Kazet) - Official Video

Mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy teledysk promujący koncepcyjną EP-kę duetu Wicher x Diament pt. "Róża Wiatrów", której premiera już 27 października. Wideo powstało do kawałka "Czeski Film", w którym za bit odpowiada Kazet, a gościnnie swojego wokalu użyczyła Asteya. Za produkcję teledysku, zrealizowanego w czeskiej Pradze, odpowiada ekipa 3/4UDGS

Tagi:
video
dodano: 2013-10-18 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Diament - Reguły gry feat. Dj Mihalik, Dj Wróbson (prod. Jimmy Kiss)

Prezentujemy pierwszy singiel, a zarazem klip pt. "Reguły gry" promujący nadchodzące wydawnictwo reprezentanta 3/4 UDGS - Diamenta o tytule "Reguły Gry EP". Za bit w numerze odpowiada Jimmy Kiss, natomiast gościnnie na gramofonach udzielili się DJ'e Mihalik i Wróbson.

Tagi: