VNM

VNM

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-07 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Numer "Zapiekanki" to jeden z mocniejszych momentów albumu "ProPejn", a uwieczniona w nim budka na Placu Zawiszy z miejsca zyskała dodatkowy klasyczny sznyt. Nie dziwne, że sami pojechaliśmy tam z VNM'em na zapiekankę przy okazji wywiadu po "ProPejnie". Teraz V postanowił podzielić się z fanami ciągiem dalszym historii...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-01-31 22:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy, mocno osobisty album VNM'a.

"Część z Was może zauważyła, że oprócz wrzucania sporadycznych komunikatów nie było mnie parę miesięcy na social mediach, powodem było to, że nie czułem się specjalnie socjalny. Tak jak pisałem kiedyś na grupie – moja głowa przez ostatnie półtora roku zmieniła się bardziej niż przez ostatnie 10 lat i ewidentnie potrzebowałem czasu, żeby przeprocesować sobie to wszystko w odpowiednim dla siebie tempie. Efekt jest przepiękny, ale przeżywanie pewnych aspektów mojego życia w retrospekcjach bywało często dość bolesne, zwłaszcza, że musiałem świadomie skonfrontować się z paroma demonami w mojej głowie, przed którymi całe życie podświadomie ratowałem się ucieczką. Zdaję sobie sprawę z tego, że to wszystko na obecną chwilę brzmi dość enigmatycznie dlatego całą następną płytę poświęcę na wytłumaczenie tego co się ze mną stało i wydaje mi się, że jej treść będzie rezonować z wieloma z Was. Miałem wydać ten album w tym roku, ale mimo, że pewnie uchodzę za rapera ekshibicjonistycznego emocjonalnie to do niedawna nie byłem gotowy pisać o tak personalnych kwestiach i nawet jeśli kiedyś wcześniej zechciałbym się przed Wami otworzyć tak jak zrobię to na tej płycie to nie byłoby to możliwe z uwagi na to, że wcześniej nie wiedziałem o sobie tyle ile wiem dziś. Album będzie miał konceptualną formę" - pisał raper.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-26 11:15 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 4)

Najmłodszym, na razie muzycznym "dzieckiem" rapera jest wspólna EPka "Trailblazer" wydana z B.Melo jeszcze w 2017 roku. Niebawem się to jednak zmieni, bo VNM zapowiedział kiedy dokładnie możemy spodziewać się jego nowego albumu!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-11-21 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Fresh N Dope Mixtape Hosted by VNM to kolejny projekt z serii mixtape’ów sygnowanych przez popularnych artystów hip-hopowych. Tym razem gospodarzem jest VNM. Spośród zgłoszeń wyłonionych zostało 10 najbardziej wyróżniających się tracków które wylądowały na tym projekcie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-11-20 19:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Fresh N Dope Mixtape Hosted by VNM to kolejny projekt z serii mixtape’ów sygnowanych przez popularnych artystów hip-hopowych. Tym razem gospodarzem jest VNM. Spośród zgłoszeń wyłonionych zostało 10 najbardziej wyróżniających się tracków które wylądowały na tym projekcie.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-11 14:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

VNM w ostatnich miesiącach był mniej aktywny internetowo - wszystko to z powodu sporych życiowych zmian, o których usłyszymy na nowej płycie...

Tagi:
video
dodano: 2018-08-01 00:42 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Na youtube'owym kanale Fresh N Dope pojawił się teledysk, w którym udzielił się Wac Toja - Młody Wilk z 4. edycji. Raper z ramienia QueQuality nagrał numer "Dope", którego proukcją zajął się Macios. Poprzedni mixtape był hostowany przez Leha, natomiast w opisie klipu znajduje się informacja, że już niedługo możemy spodziewać się czegoś od VNM-a! Dajcie znać, czyj kawałek siadł Wam najbardziej!

video
dodano: 2018-06-16 00:31 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

„Aureole” to pierwszy singiel zapowiadający producencki album duetu Werka oraz DJ Motyla - osób od wielu lat związanych ze śląską sceną hiphopową i projektem Gopside/Czarne Złoto. W utworze gościnnie pojawia się VNM oraz Diox. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-03-08 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wiosna za rogiem, a my dostajemy letni klip do utworu polskiego producenta Atari Wu oraz VNMa pt. “Hamak”. Jest to kawałek który zajdzie się na producenckiej epce Atari Wu, znanego dotychczas jako ½ zespołu xxanaxx, który współtworzy z Klaudią Szafrańską. Artyści już wcześniej współpracowali m.in. przy utworze “Give U The World”, więc gościnny udział VNMa nie jest tu przypadkowy.

Tagi:
video
dodano: 2018-02-11 19:57 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 2)

VNM i B.Melo prezentują trzeci już teledysk z "Trailblazer EP. Tym razem wideo powstało do kawałka "SAM", gdzie gościnnie udzielił się Jarecki.

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Imprezy
dodano: 2018-01-29 21:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W minioną sobotę w warszawskim niePowiem swoje 2 urodziny świętował label DeNekstBest oraz 2/3 jego szefostwa - VNM i DJ Hubson. Nie zabrakło hucznego melanżowego klimatu oraz koncertowych atrakcji - na scenie pojawili się m.in. W.E.N.A., Sitek, Tomson, Tymek, Dister, Cywinsky czy gość niespodzianka Ten Typ Mes. A także oczywiście jubilaci! Sprawdźcie fotorelację z tego wieczoru i czekajcie na wyjątkowy materiał, który zarejestrowaliśmy dla Was przy tej okazji...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2018-01-27 11:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już dziś w stołecznym klubie niePowiem odbędzie się impreza z okazji drugich urodzin wytwórni DeNekstBest. Label podsumuje swoją dotychczasową działalność – m.in. świetnie przyjęty DNB Mixtape, rekord preorderów VNM-a, a także współpracę z duetem Cywinsky x Dorian...

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2018-01-24 15:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 9)

Koniec 2017 roku przyniósł dość nieoczekiwany wydawniczy strzał od VNMa pod postacią EPki, w całości wyprodukowanej przez B.Melo. Panowie właściwie kilkukrotnie już zdążyli ze sobą współpracować na polu muzycznym (chociażby w przypadku ostatniego LP rapera). Nic nie stało więc na przeszkodzie, by znajomość przekuć w EPkę, będącą niewątpliwie zapowiedzią większego, nadchodzącego wydawnictwa. Ale wracając do "Trailblazer EP" - jest to zdecydowanie materiał pokazujący, że w wymyślaniu patentów i zaskakiwaniu słuchacza Venom ma wciąż duże pole do manewru, co jednocześnie skrzętnie i dobrze wykorzystuje.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-15 12:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

JNR, który promuje swoją nadchodzącą płytę "MOVEMENT", ujawnił tracklistę wraz z okładką i listą gości. Na debiutanckiej płycie, pochodzącego z Jeleniej Góry rapera, pojawią się: VNM, Astek, Gedz oraz Kobik!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2018-01-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

To już 10 lat od momentu, gdy po projektach w barwach 834 VNM wjechał z buta w wersji solo. Raper emocjonalnie skomentował ten jubileusz w specjalnym wpisie.

Tagi:

Strony