Fabijański

Fabijański

dodano: 2023-03-03 15:54 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)
fabijański feno

Jakiś czas temu pisaliśmy o współpracy między Fabijańskim i VNMem, a dzisiaj Sebastian łączy siły z Feno w kolejnym singlu promującym jego nowy album.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2023-02-03 18:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 7)

Sebastian Fabijański rozpoczyna promocję albumu "Popiół" - perwszy singiel czyli „Tyler D.” bezpośrednio nawiązuje do udziału artysty w Fame MMA oraz klasycznego filmu w reż. Davida Finchera - Fight Club, obrazujący rozstrzał pomiędzy narzuconym światem “Wyścigu szczurów” i konsumpcyjnego życia, a totalna anarchią i wyzwoleniem. W utworze gościnnie pojawia się VNM, a za teledysk odpowiada ekipa Powidoki. Obecność VNM'a wywołała wiele komentarzy, w tym krytyki od fanów

video
dodano: 2022-07-05 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

"Rój to klasyczna rapowa przewózka po mieście. Zima, Warszawa, stary Cadillac, Kasta, Wdowa, Ńemy, Fabijański i kozacki, hipnotyczny bit nie kogo innego jak Ńemego." - czytamy w opisie. I faktycznie dostajemy brudny i surowy singiel w korzennym stylu. Numer promuje wydany dopiero co album Fabijańskiego "Cukier"

dodano: 2022-03-15 09:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Polscy i amerykańscy raperzy stworzyli projekt na pomoc dzieciom i kobietom z Ukrainy, którego promocję oparli o nagrany wspólnie w ramach projektu "HIT RAPPERS" utwór "No Fight!" wyprodukowany przez fundację Pomaganie Jest Trendy, który dziś opublikowany został w wersji audio, a do którego w przyszłym tygodniu powstanie teledysk.

dodano: 2022-02-22 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Fabijański prezentuje klip do numeru "Werter" i startuje z preorderem albumu "Cukier"! Kontrowersyjny artysta zawitał gościnnie na kanale Step Records z refleksyjnym singlem nagranym wspólnie z Gverillą. Główną rolę w teledysku zagrał popularny aktor Adam Woronowicz. Za produkcję utworu odpowiada Ńemy.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-10-25 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Ktoś się spodziewał takiego połączenia? Legenda ulicznej sceny Dudek P56 w jednym utworze z Sebastianem Fabijańskim! Ze względu na specyficzną koncepcję nadchodzącego albumu Dudka, utwór "Wysoko" traktujemy jako "luźny" singiel, który nie znajdzie się na nadchodzącym "Wieża Pale".

video
dodano: 2021-08-24 12:58 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Eksperyment Ńemy Fabijański narodził się z podobnej wrażliwości i niepohamowanej potrzeby twórczej ekspresji. "W ogniu zmian" jest pierwszym singlem, będącym efektem studyjnej współpracy artystów. Za scenariusz i reżyserię klipa odpowiada sam Fabijański - piosenkę skomponował i wyprodukował Ńemy. Obaj zarapowali do niej swoje słowa.