Feno

Feno

dodano: 2023-03-03 15:54 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)
fabijański feno

Jakiś czas temu pisaliśmy o współpracy między Fabijańskim i VNMem, a dzisiaj Sebastian łączy siły z Feno w kolejnym singlu promującym jego nowy album.

Tagi:
video
dodano: 2022-01-22 18:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

"Transgresja" Feno jest już dostępna, o czym pisaliśmy w dziale Premier. To pierwszy krążek wydany nakładem ANTIHYPE, którego autorem nie jest Sarius. Odsłuch całego albumu jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Z kolei na YouTube wylądował teledysk do utworu "Pan W Proch Czy W Pył".

Tagi:
video
dodano: 2022-01-14 14:49 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanał ANTIHYPE trafił kolejny singiel Feno z nadchodzącej "Trangresji". Za produkcję kawałka odpowiada Plughub, natomiast reżyserią klipu zajął się stały współpracownik rapera, Ramzes.

Tagi:
video
dodano: 2022-01-06 13:23 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Dwójka uczestników ostatniej edycji Młodych Wilków łączy siły w singlu z nowego albumu Feno pt "Transgresja", ktory ukaże się 21 stycznia. Za produkcję odpowiada Plughub.

Tagi:
dodano: 2021-12-17 07:00 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Feno przedstawia trzeci singiel pod tytułem "Iskry". Za produkcję muzyczną odpowiada Ramzes. Utwór promuje zbliżające się wydawnictwo "Transgresja", które ukaże się na rynku 14 stycznia 2022 roku.

Tagi:
video
dodano: 2021-10-31 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Anatom kontynuuje promocję nadchodzącego albumu "Pandemonium" i zaskakuje kolejną kooperacją - w utworze tytułowym pojawia się Feno, reprezentujący całkiem inną stronę sceny. Co ciekawe - duet zdradził współpracę na naszym Instastory, które w ramach Młodych Wilków 8 przejął na jeden dzień Feno. Urządził on wówczas stream, do którego podłączył się Anatom.

"Pandemonium" to wycieczka w krainę mroku, jednak twardo osadzona w rzeczywistości, niepozbawiona refleksji nad obecnym światem.

video
dodano: 2021-10-28 20:42 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Feno nadciąga z albumem w szeregach Antihype. Tegoroczny Młody Wilk publikuje singiel, w którym gościnnie udzielił się Sarius, a za produkcję odpowiada duet HVZX.

Utwór ten zwiastuje album Feno - "Transgresja", który ukaże się na rynku jeszcze w tym roku.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-10-28 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nowy album tegorocznego uczestnika Młodych Wilków, wydany w szeregach Antihype. Limitowany preorder, wzbogacony jest o dwa dodatkowe utwory, które nigdy nie pojawią się w serwisach streamingowych.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-27 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jakiś czas temu Feno zadebiutował na kanale ANTIHYPE swoim solowym singlem "Gesty", który zapowiada jego następny krążek. Podczas wizyty w RapNews Studio Sarius opowiedział jak doszło do podpisania tegorocznego Młodego Wilka w swojej wytwórni.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-10 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tego się kompletnie nie spodziewaliśmy! Tegoroczny Młody Wilk opuszcza wytwórnię Hashashins i dołącza do ANTIHYPE Sariusa. W ramach rozpoczęcia tej współpracy otrzymaliśmy nowy singiel Feno - "Gesty" na podkładzie Ramzesa.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii grupowych singli pora na wspólny! "Gdy zapada zmrok" wyprodukował Chris Carson, a video zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Dotychczasowe 7 finałowych utworów akcji Młode Wilki dawało luźny pokaz stylu, w tym roku z uwagi na sytuację na świecie singiel Wilków ma dużo mocniejszy i bardziej osobisty wydźwięk...

video
dodano: 2021-03-26 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
Na początek wiosny Młode Wilki przynoszą trochę słońca! Po surowym bangerowym "6 głów" pora na porcję uśmiechu i tropikalnego klimatu za sprawą drugiego połówkowego singla "Daj mi czas", do którego klip zrealizowano w Suntago Park of Poland.
 
Gverilla, Feno, Cukier, Kara i Chivas spotkali się w utworze, który wyprodukował zdobywca statuetki za Singiel Dekady na Popkillerach 2020 (za produkcję "Bez strachu") Palucha, SoDrumatic wspierany przez Chivasa. A wszystko zobrazował klip pełen wakacyjnego nastroju i pozytywnych wibracji.
video
dodano: 2021-03-12 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jesteśmy piekłem, niebem i czyśćcem" - mówi Feno, a Cukier dodaje "najpierw byłem w opcji 'oh shit, co ten Mati wymyślił', ale finalnie muzyka nas połączyła". Sprawdźcie co Kara, Cukier i Feno mieli do powiedzenia o swoim wspólnym numerze "Recepty" inaugurującym 8 edycję Młodych Wilków - zajrzymy też do tarnowskiego Ramzes Studio, gdzie pod okiem Ramzesa powstawał cały utwór.

Warto dodać też, że "Recepty" wskoczyły błyskawicznie na youtube'ową kartę na czasie - a kolejny ćwiartkowy singiel już w niedzielę i dalej co 3 dni będziecie otrzymywali następne numery!

dodano: 2021-03-12 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj Feno przejął naszego Instagrama, który zwieńczył livem na którym niespodziewanie pojawił się... Anatom. Raperzy, oprócz luźnej gadki, zapowiedzieli również wspólny kawałek!

Tagi:
dodano: 2021-03-11 17:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

No i jest pierwszy ćwiartkowy numer! Taki skład nie mógłby się spotkać nigdzie poza Młodymi Wilkami. Kontrasty, skrajności, całkiem różne wizje na świat... Jak znaleźli wspólny język? Oto Kara, Cukier i Feno na bicie Ramzesa! Równocześnie ruszamy instagram takeover - przez najbliższe 3 dni każde z nich przejmie na dobę instastory @popkillerpl - dziś Feno, jutro Kara, w sobotę Cukier.

Strony