Anatom

Anatom

video
dodano: 2023-09-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Nowoczesny banger i wartościowy tradycyjny przekaz? Zarówno Anatom jak Cukier pokazali wielokrotnie, że umieją łączyć te dwa światy, a teraz dwójka Młodych Wilków połączyła siły we wspólnym singlu "Nie mamy czasu na sen". To energiczny numer, w którym nie brak jednak ważnych treści i motywacyjnego przesłania.

Tagi:
video
dodano: 2022-05-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Z okazji swoich trzydziestych urodzin nasz Młody Wilk z 7. edycji - wówczas Augustyn, a obecnie Augustyn Kennedy, wypuścił nowy projekt. "Konrad (30yo/14h)" to 9 utworów, nagranych - jak pisze sam Konrad - w 14 godzin, dostępnych już teraz do odsłuchu zarówno na Youtube, jak i serwisach streamingowych. Uwagę przykuwa przede wszystkim zobrazowany klipem "30" (w którym nie brak odniesień również do w/w naszej akcji), oraz "Modlę się", które można określić jako punkowo-rapowe chrześcijańskie kolabo z zaskakującą listą gości - m.in. Anatomem, księdzem Jakubem Bartczakiem, Cukrem oraz Gospelem.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-30 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dwa dni temu Remik skomentował zakończenie przez StoproRap współpracy z Przemkiem Fergusonem, podkreślając, że powodem nie były finanse, a zdrowie psychiczne rapera i poprosił raperów, by nie reagowali na zaczepki, bo one również wynikają z choroby. Dziś Przemek odniósł się do tych słów i do całego rozstania z wytwórnią na swoim Facebooku. Post skomentowali m.in. DJ Decks czy Anatom.

dodano: 2021-11-25 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już za tydzień (3.12.) ukaże się najnowszy album Anatoma i SLVR'a pt "Pandemonium" - tuż przed premierą krążka raper postanowił wypuścić jeden z utworów budzących największe kontrowersje. "Veritas" to gorzkie rozliczenie z patologiami i wypaczeniami wśród instytucji Kościoła oraz pierwszy taki głos ze strony rapera głęboko wierzącego i zaangażowanego we wspólnotę katolicką.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-23 18:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Veritas" to mocne oświadczenie bez gryzienia się w język. Po raz pierwszy głęboko wierzący raper postanowił głośno skrytykować patologie i wypaczenia w środowiskach kościelnych. "Nie gramy do jednej bramki - Janiaki, Rydzyki, Natanki" słyszymy w utworze.

"Jeden z ważniejszych numerów nagranych na PANDEMONIUM. Ważne słowa, które chyba jeszcze nigdy nie były wypowiedziane przez rapera kojarzonego z tą stroną 'barykady' a powinny były paść" - napisał Anatom publikując odsłuch utworu. Znajdziecie go poniżej.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-22 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Anatom kontynuuje promocję albumu "Pandemonium" nagranego z SLVR'em, który otrzymać mamy już w najbliższy piątek. W kolejnym singlu pojawił się Onar - i co ciekawe stało się to praktycznie równo 10 lat po tym gdy młody Anatom jeszcze jako B.A.K.U. nagrał w wieku 18 lat numer z Pezetem.

Tagi:
dodano: 2021-11-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejny singiel z "Pandemonium" i kolejna unikatowa kooperacja. Anatom zaprosił tym razem Koldiego i Floral Bugsa, z którymi skrzyżował style i spojrzenia na drillowym bicie SLVR'a. Co przynoszą nam "Leki"?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-14 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dotychczas ujawnione single z udziałem Kary, Zeamsone i Feno pokazują nam, że Anatom na swoim nowym albumie wychodzi z szufladek, ramek i szuka dialogu. A jeśli zaintrygowały Was te kooperacje to... to nie wszystko!

video
dodano: 2021-10-31 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Anatom kontynuuje promocję nadchodzącego albumu "Pandemonium" i zaskakuje kolejną kooperacją - w utworze tytułowym pojawia się Feno, reprezentujący całkiem inną stronę sceny. Co ciekawe - duet zdradził współpracę na naszym Instastory, które w ramach Młodych Wilków 8 przejął na jeden dzień Feno. Urządził on wówczas stream, do którego podłączył się Anatom.

"Pandemonium" to wycieczka w krainę mroku, jednak twardo osadzona w rzeczywistości, niepozbawiona refleksji nad obecnym światem.

dodano: 2021-10-25 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po mocnym i szczerym singlu z udziałem Kary Anatom kontynuuje promocję swojego nowego albumu "Pandemonium". Najpierw dostaliśmy banger, teraz pora na wspominki starych beztroskich czasów w osobistym "Byliśmy", w którym gościnnie pojawia się Zeamsone. Co wyszło z tak nieoczekiwanego połączenia?

Tagi:
dodano: 2021-10-18 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ostatnio u Anatoma było dość cicho, ale teraz uczestnik 5 edycji Młodych Wilków wraca z nowym materiałem, który ukaże się w szeregach Pierwszego Milionu, czyli labelu Zeusa!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-10-18 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pandemonium – Pierwsza płyta duetu Anatom/SlvR, pierwsza płyta po zasileniu ekipy Pierwszy Milion, pierwsza taka płyta. W czasach upadających ideałów, chorobliwej znieczulicy, pogłębiającego się chaosu i szaleństwa – w czasach wojny skrajności Pandemonium to opowieść o próbie znalezienia równowagi. To manifest normalności, głos szarego człowieka, który nie chce walczyć z drugim w obronie prawdy ale poszukuje prawdy ramię w ramię z drugim człowiekiem. Opisując swoją historię mówię o tęsknotach, lękach i pragnieniach chłopca, który staje się mężczyzną ale i mężczyzny, który pragnie pozostać chłopcem. Pandemonium to podróż do świata pełnego nostalgii, nadziei i BÓLU. To podróż do świata realnego. Anatom/SlvR – Pandemonium to płyta zrealizowana przez klasyczny duet MC/Producent. Zawiera 14 premierowych utworów w całości stanowiących spójny brzmieniowo album długogrający. Nowoszkolna forma, znakomite bity, chwytliwe refreny i bezkompromisowa treść zabierają słuchacza do świata naszpikowanego emocjami.

video
dodano: 2021-04-05 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Anatom był wczoraj gościem następnego odcinka serii Live Y-Studio, w której artyści wykonują w studiu u Yurkosky'ego wybrane numery. Młody Wilk 5 edycji wybrał na pewno jeden z najbardziej emocjonalnych i osobistych kawałków ze swojego dorobku.

Tagi:
dodano: 2021-03-12 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj Feno przejął naszego Instagrama, który zwieńczył livem na którym niespodziewanie pojawił się... Anatom. Raperzy, oprócz luźnej gadki, zapowiedzieli również wspólny kawałek!

Tagi:
video
dodano: 2020-12-13 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Fresh Mercy Posse Cut to kooperacja 14 raperów z całej Polski reprezentujących środowisko gospel rap. Na projekcie pojawili się zarówno weterani, jak i młodzi artyści. Bity utrzymane są w stylistyce trap/drill. Założycielem projektu jest Kolah, za produkcję muzyczną odpowiada Cukier.

Strony