Anatom

Anatom

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-09 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Przepis na sukces" to świetnie przyjęty przez Was numer Anatoma z płyty Popkiller Młode Wilki 5 (ponad 1 000 000 wyświetleń). To także tytuł nowej akcji profilaktycznej, którą młody raper organizuje wspólnie z Bartkiem Krakowiakiem - na jej trasie odwiedzą blisko 80 szkół!

"Kiedyś myślałem, że szczęście jest zarezerwowane tylko dla ludzi sukcesu. Bacznie obserwowałem to środowisko i ciągle marzyłem, by stać się jednym z nich. Poznałem wiele ciekawych osób - bogatych, bardzo utalentowanych, uwielbianych przez rzesze fanów, cenionych i szanowanych w swoim otoczeniu. Zacząłem też jednak dostrzegać, że często ci sami ludzie borykają się z gigantycznymi problemami w życiu prywatnym. Zrozumiałem wtedy jak wielką cenę musieli zapłacić w zamian za zrealizowane marzenia, a wielkie rzeczy, których dokonywali rzadko szły w parze ze szczęściem, które przecież miało być ich końcowym efektem. Sam również przeszedłem tę drogę" - opowiada Anatom w video promującym inicjatywę.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-09-03 12:46 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po opuszczeniu Bozon Records, Anatom dalej promuje swoją płytę, wypuszczając kolejny singiel. "Vanita$" to utwór w którym gościnnie udziela się VBS, który odpowiada też za produkcję kawałka razem z PLN.Beatz.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-25 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kilka dni temu publikowaliśmy Wam bardzo ważną i mocną wypowiedź DMC, członka kultowej formacji Run DMC, który bezkompromisowo rozliczył i wypunktował sytuację na hip-hopowej scenie, dodając że to raperzy winni byli zarówno śmierci 2Paca i Notoriousa B.I.G., jak Jam Master Jaya czy XXXTentaciona. Teraz do wypowiedzi tej odniósł się Anatom, ubiegłoroczny Młody Wilk...

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-20 20:57 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

W sieci pojawił się odsłuch najnowszego numeru Anatoma! Tym razem, raper zaprezentował swoje umiejętności na bicie Kubiego Producenta. Jest to numer, który artysta zadedykował wszystkim swoim wierzącym słuchaczom: "PREMIERA Kolejny numer ląduje na moim kanale, tym razem we współpracy z mega zdolnym Kubi Producentem. Tym razem coś dla moich wierzących fanów!" 

video
dodano: 2018-06-05 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Anatom zaskakuje, wyłamując się z wszechobecnych ostatnio trapowych trendów i serwuje soczystą radiówkę w sam raz na rozpoczynający się letni sezon! Dynamiczny, bogato zaaranżowany bit od Feliepe, który w takich klimatach spisuje się na szóstkę z plusem, klimatyczna zwrotka Sztossa, znanego ze świetnych gościnnych występów między innymi u Sitka, PlanaBe czy Zbuka oraz zwrotki i refren Anatoma, który po raz kolejny odkrywa przed nami nowe możliwości ze swojego warsztatu wokalnego, nie pozostawiając treści tylko zbędnym dodatkiem. Video to jak zwykle oryginalna wizja chłopaków z Lumetri.

Tagi:
video
dodano: 2018-04-27 18:41 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Anatom rusza z własnym kanałem na Youtubie i puszcza na nim kolejny singiel promujący nadchodzący krążek. Kawałek jest dedykowany zmarłemu ojcu artysty. Za produkcję utworu odpowiada AteZu. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2018-04-18 01:06 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Anatom nie zwalnia tempa i publikuje kolejny klip! W środę mieliśmy szansę zobaczyć teledysk do utworu "Nowy Rok, Nowy Ja", a tym razem padło na piosenkę "Infamia V 2.0".  W numerze Anatom wspomina o TAU, a także nawiązuję do "Dreamlinera". Sprawdźcie, co raper pokazał tym razem! Już dziś Anatom zagra support przed koncertem NF'a.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-12 18:48 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 18)

Anatom na InstaStory odniósł się do krytycznych komentarzy związanych ze stylistyczną zmianą słyszalną po opublikowaniu nowego numeru "Nowy Rok, Nowy Ja". To pierwszy singiel z wyczekiwanego solowego albumu, który wyda Embryo Nagrania

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-04-11 17:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Anatom powraca i przerywa milczenie! Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni - jak widać Anatom jest idealnym potwierdzeniem tych słów i po wielu prywatnych i muzycznych zawirowaniach uderza ze zdwojoną siłą, prezentując pierwszy singiel z długo wyczekiwanego solowego albumu, który zostanie wydany przez Embryo Nagrania. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-04 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Tau powrócił do nagrywania vlogów. W tym opublikowanym w Wielkanoc, zdecydował się odpowiedzieć na pytania słuchaczy. Kielecki raper opowiedział m.in. dlaczego na jego płycie nie pojawił się duet z KęKę, choć był zapowiadany, oraz odpowiedział na pytanie o odejście Anatoma z Bozon Records

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-12 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj przedstawiliśmy Wam zaskakujące wieści odnośnie opuszczenia przez Anatoma Bozon Records wraz z komentarzem wytwórni. Teraz mamy także parę słów od samego rapera, który podzielił się nimi z fanami za pośrednictwem swojego instastory.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-11 11:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Początek tygodnia i od razu zaskakujące wieści - szeregi Bozon Records opuścił nasz tegoroczny Młody Wilk, Anatom! Oto oświadczenie opublikowane w związku z tą sytuacją:

video
dodano: 2017-10-11 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ten rok dla Anatoma jest przełomowy: świetny, niezapomniany występ w Młodych Wilkach, kilka rewelacyjnie przyjętych numerów i spora liczba koncertów. To zdecydowanie debiut marzeń! Wejście na scenę polskiego rapu w tak pięknym stylu sprawiło, że teraz już wszyscy oczekujemy na jego album. I właśnie, bez zapowiedzi, Anatom serwuje nam nowy kawałek pt.'Infamia' (prod. Sebeat's) Raper reprezentujący Bozon Records zaskakuje zmianą wizerunku, mrocznym klimatem zarówno utworu jak i klipu, który ponownie jest dziełem ekipy Lumetri.

Bezkompromisowy, prawdziwy przekaz Anatoma, newschoolowy vibe numeru i dynamiczny, tajemniczy teledysk, to mieszanka, która zaostrza apetyt na więcej! Czy ''Infamia'' jest zapowiedzią większego projektu w Bozon Records czy jedynie luźnym singlowym numerem? Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń. I już nie możemy się doczekać!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-22 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Fala" P.A.F.F.'a przynosi wiele zaskakujących kooperacji, ale z pewnością jedną z najbardziej intrygujących jest "Turnup". Za mikrofonem "Święci z Bozonu", rozśpiewany na autotune'ie Tau przerabiający znany motyw "Chrześcijanin tańczy" oraz rozpędzony i rzucający punchline'ami Anatom a to wszystko na mocnym trapowym bicie. Brzmi ciekawie?

Tagi:
video
dodano: 2017-05-26 18:26 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

Tau udostępnił odsłuch "ON", swojej trzeciej płyty. Producentami muzyki na albumie są soSpecial, Gibbs, I:Gor oraz sam raper. Gościnnie w otwierającym materiał "Last Minute" pojawia się Anatom.

Tagi:

Strony