Anatom

Anatom

dodano: 2020-02-18 17:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Anatom pracuje obecnie nad nowym mixtapem "Anatomja", a kolejny singiel z niego pojawił się właśnie gościnnie na kanale PopkillerTV. Raper z Nowego Targu po 3 latach od Młodych Wilków wraca na nasz kanał z mocnym, bangerowym uderzeniem, w którym nie brak ostrych refleksji i linijek zapadających w głowę.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-07 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W obliczu głośnej medialnej dyskusji wokół Jędkera, który ogłosił zakończenie rapowej kariery refleksją podzielił się Anatom.

Tagi:
dodano: 2020-01-30 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Anatom nie zwalnia tempa i po mocnym otwarciu roku numerem "Diament" serwuje duet z Planetem ANM. Obaj raperzy wypowiedzieli się na swój temat w bardzo ciepły sposób, a efekt ich wspólnej pracy to mocna życiówka.

video
dodano: 2020-01-02 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Ostatnie lata w karierze Anatoma to pasmo wzlotów i upadków, od świetnie przyjętego udziału w Młodych Wilkach 5, po muzyczny przestój. W 2019 wiele gorących komentarzy zebrał ekshibicjonistyczny "Powód", a w Nowy Rok raper wchodzi z zapowiedzią kolejnego materiału oraz drugim singlem, również mocno osobistym.

"Diament" to rozliczenie dotychczasowej drogi, osiągnięć, ale i poniesionych kosztów czy napotkanych przeszkód. "Czy to moje miejsce, czy to moje sny?" - pyta Anatom w refrenie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-02 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

ANATOMJA MIXTAPE to najnowsze, limitowane wydawnictwo na którym znalazły się najciekawsze utwory zarejestrowane na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Przekrojowość materiału doskonale ukazuje szerokie spektrum inspiracji. Na krążku ukazuje dwa skrajne oblicza, co sugeruje okładka. Z jednej strony charakterny, bezkompromisowy, emocjonalny przekaz, z drugiej lekkość i kąśliwe poczucie humoru. Nie brakuje więc ciężkich bangerów, refleksyjnych utworów i pozytywnych, lekkich hitów. Produkcją zajęli się między innymi Fast Life Sharky, Feliepe, MYNØ czy Atezu. Mixtape w wersji fizycznej będzie dostępny JEDYNIE w wersji preorderowej, jak również ekskluzywny merch, który idealnie podkreśla jego charakter.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-01 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wejście w Nowy Rok to moment spojrzenia za siebie i podsumowania tego, co działo się w minionych 12 miesiącach. Nie inaczej u polskich raperów czy producentów - przedstawiamy Wam przegląd podsumowań, które wczoraj i dziś opublikowali reprezentanci polskiej sceny...

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2019-10-22 13:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po świetnym przyjęciu ekshibicjonistycznego "Powodu" Anatom idzie za ciosem i publikuje teledysk do utworu nagranego wspólnie z reprezentantem B.O.R. Crew, Kobikiem. Ponownie nie brak tu mocnego osobistego real-talku.

Tagi:
video
dodano: 2019-09-17 16:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"To już movement a nie muzyka" - ten wers Taconafide pasuje jak ulał do całego hip-hopu, nawet jeśli elementy kultury nie są dziś już tak spojone jak kiedyś to warto pamiętać, że wielką siłą rapu jest właśnie to, że porywa ludzi i dogłębnie inspiruje, dając coś więcej niż prostą rozrywkę. Przy okazji gali Popkillery 2019 postanowiliśmy wypytać naszych gości o to czym ich samych porwał przed laty hip-hop, odpowiedzi podzieliliśmy na kilka odcinków, które otrzymacie w najbliższych dniach!

video
dodano: 2019-08-23 16:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Anatom przerywa ciszę i odsłania fanom całą historię swojego życia, upadku i bliskich myśli o samobójstwie, od których w ostatniej chwili odszedł. Wydany wczoraj 8-minutowy "Powód" to szczery do bólu i pełen emocji track, który z miejsca wywołuje ciarki.

"Solidna porcja rapu dla tych, którzy się stęsknili. Kolejny raz bardzo szczerze, jeśli mamy być blisko to musieliście w końcu poznać moją historię dokładnie" - pisze Anatom, a w opisie dodaje "Muzyka to od zawsze moje największe pragnienie i ciężko wyobrazić mi sobie siebie bez tego. Ale dar to coś więcej niż spełnianie marzeń. To służba drugiemu człowiekowi. I to jedyny Powód dla którego warto robić to do końca, pomimo wszystko."

Tagi:
video
dodano: 2019-06-12 18:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na gali Popkillery 2019 nie zabrakło z nami Anatoma, dla którego końcówka 2018 roku to premiera bardzo mocnego i niewystarczająco docenionego albumu "Autonomia". W krótkim wywiadzie porozmawialiśmy o tym, czym był dla niego 2018 rok, dlaczego album powstawał tak długo i dlaczego od udziału w Młodych Wilkach 5 wiele "wywróciło się u niego do góry nogami i z powrotem".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-14 16:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Edzio feat. Anatom - Czempion (prod. Atezu) [official video]

"'Czempion' to zwieńczenie płyty 'Wygrany', moment, do którego sprowadza się cała historia" - pisze Edzio. W singlu gościnnie pojawia się Anatom.

Szczegóły albumu w dziale 'Premiery Płyt'

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-29 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Anatom zamknął 2018 rok albumem "Autonomia", ukazującym artystyczny rozwój i zgrabne łączenie chwytliwej formy z głębszą treścią. W najnowszym wywiadzie zdradza, że planuje uciekać też muzyczno-gatunkowym ramom...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-26 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wydana w grudniu "Autonomia" Anatoma to jedna z ciekawszych pozycji minionego roku, a raper z Nowego Targu wymyka się tam wielu szufladkom. Swoje podejście do muzyki wytłumaczył we wczorajszym wpisie na fanpage'u...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-03 16:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Końcówka roku była bardzo intensywnym okresem dla Anatoma. Teraz dostajemy klip wieńczący warsztaty profilaktyczne "Przepis na Sukces", nagrany do pochodzącego z wydanej w grudniu "Autonomii" (Słyszeliśmy już "Autonomię" Anatoma - Wy też powinniście!) numeru "Wolny". Refleksyjny tekst, chwytliwa forma i piękne górskie widoki.

Tagi:
dodano: 2019-01-01 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Grudzień był naprawdę gorący jeśli chodzi o premiery w polskim rapie - zaatakowały legendy, nowe twarze, jak i najgorętsze postacie na scenie. Mieliśmy głośne debiuty i intrygujące powroty... A kto wg Was wypadł najlepiej?

Strony