Remik

Remik

dodano: 2022-12-03 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Minęło 12 miesięcy od kiedy Remik ogłosił kolejną inicjatywę promującą nowe twarze na scenie muzycznej - playlistę Level Up, aktualizowaną co tydzień i dającą przestrzeń dla debiutantów oraz niedocenianych artystów potrzebujących promocyjnego wsparcia. Regularnie przedstawiamy Wam kolejne notowania, a z okazji rocznicy postanowiliśmy zadać inicjatorowi tego projektu kilka krótkich pytań.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-30 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dwa dni temu Remik skomentował zakończenie przez StoproRap współpracy z Przemkiem Fergusonem, podkreślając, że powodem nie były finanse, a zdrowie psychiczne rapera i poprosił raperów, by nie reagowali na zaczepki, bo one również wynikają z choroby. Dziś Przemek odniósł się do tych słów i do całego rozstania z wytwórnią na swoim Facebooku. Post skomentowali m.in. DJ Decks czy Anatom.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-28 17:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Wczoraj wieczorem DJ Decks poinformował o zakończeniu przez StoproRap współpracy z Przemkiem Fergusonem. Wszystko w obliczu kolejnych publikacji na jego profilach. Teraz do sytuacji odniósł się właściciel wytwórni, Remik:

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-03 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Sentino wczoraj pod swoim ostatnim numerem "45" w komentarzu poinformował, że podpisał kontrakt z MyMusic opiewający na kwotę miliona złotych. Wpis wywołał niemałą dyskusję w Internecie, a część internautów ewidentnie nie uwierzyła Alvarezowi. Dziś sytuację skomentował Remik, czyli właściciel MyMusic.

Tagi:
dodano: 2021-12-02 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W ostatnich latach coraz głośniej mówiło się o tym, że przy obecnej dynamice i presji w branży muzycznej wytwórnie powinny zapewniać młodym podopiecznym wsparcie psychologa, który pomoże im odnaleźć się w nowej sytuacji i udźwignąć ciężar. Opowiadał o tym m.in. Wale w rozmowie z TMZ w 2019 roku.

Teraz ruch w tym kierunku wykonuje Remik w ramach usługi dystrybucyjnej MUGO, którą niedawno uruchomił.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-13 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Przedwczoraj szum w internecie zrobił post Przemka Fergusona, który szukał podkładów na nowy materiał. Sytuację potem skomentował DJ Decks, który również współnależy do StoproRap. Wczoraj natomiast do dyskusji dołączyli Kałach oraz Remik, czyli szef Gun Talk Music, w którym wcześniej wydawał Przemek, oraz właściciel StoproRap.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-26 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Jednym z wątków pojawiających się w wymianie zdań między Winim a Remikiem jest publikacja teledysków Mopsa, które jak mówi Wini - miały ukazać się jeszcze na kanale StoproRap. Teraz do sprawy odniósł się sam raper.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-26 13:42 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Hip-hopowym Internetem wstrząsnęło w ostatnich dniach zwarcie między Winim a Remikiem dotyczące sprzedaży StoproRap - pełną wymianę zdań między nimi publikowaliśmy Wam tutaj. Teraz swój komentarz wystosował Michał Kwiatek, założyciel Szpadyzor Records czy Ticketos, przez wiele lat sterujący także marką El Polako. Jego wypowiedź podał dalej na swoim instastory DJ Decks.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-25 20:59 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

Ostra wymiana zdań wokół sprzedaży StoproRap. Wini stwierdził w tym tygodniu w rozmowie z Rapnews, że Remik go oszukał, na to Remigiusz Łupicki wypowiedział się obszernie dla CGMu, a teraz Wini opublikował video oświadczenie komentujące padające tam słowa. Chwilę później dostaliśmy video od Remika.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pisaliśmy Wam dziś o tym, że Wini oficjalnie potwierdził odsprzedanie StoproRap Remigiuszowi Łupickiemu czyli Remikowi, właścicielowi My Music. Teraz mamy komentarz z jego strony, informujący o sytuacji i planach.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-15 22:25 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 17)

Podczas niedzielnego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku doszło do tragicznego wydarzenia. Paweł Adamowicz, prezydent miasta, został zaatakowany nożem na scenie. Przewieziony do szpitala przeszedł kilkugodzinną operację - niestety, na drugi dzień zmarł. Między innymi to wydarzenie stało się przyczyną rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa fundacji WOŚP. Kali, Malik Montana, Peja, Tau, Buczer, Bilon, Holak, Kafar, Grubson, Dudek P56, Donguralesko, MiloMailo, Alcomindz, WENA, Mrozu, Remik oraz organizatorzy Openera to tylko niektórzy z tych, którzy zdecydowali się skomentować sprawę. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2015-12-22 12:34 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"T.R.I.P" to swego rodzaju podróż przez rok 2015 oczyma Remika. Przez efekty jego pracy, błędy, wszelakie niedogodności i dogodności życia codziennego. "T.R.I.P" to również wycieczka przez odłamy rapu w jakich lubuje się sam autor. Taką podróż umożliwiają różnorodne podkłady wyprodukowane przez Funk Monstera. Od g-funku, westcoastu do nowoczesnych brzmień. Gościnnie: DJ Black Belt Greg, DJ Soina, Asia Łuczkowska.

Tagi:
dodano: 2014-07-07 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" prezentujemy nowe single zapowiadające płyty Deysa, Macca Squadu oraz Błaszcza. Ponadto luźny numer od Dondiego i Kamela, nowy teledysk od ekipy Gopside, utwór instrumentalny od Pawbeatsa i Killing Skills i jeszcze kilka innych. Zapraszamy.