Mops: "Remik obiecał mi publikację klipów na kanale StoproRap"

Jednym z wątków pojawiających się w wymianie zdań między Winim a Remikiem jest publikacja teledysków Mopsa, które jak mówi Wini - miały ukazać się jeszcze na kanale StoproRap. Teraz do sprawy odniósł się sam raper.

Mops najpierw opublikował video wraz z komentarzem na swoim Instagramie, a dziś dołączył do tego screeny wiadomości wymienianych z pracownikiem MyMusic (dostępne na Instastory na profilu, który załączyliśmy na dole). Zaznacza też, że nie ma pretensji do wspomnianego pracownika jako osoby niedecyzyjnej, ale czuje się jak "pokłosie" konfliktu, którym nie jest. Dodaje też, że nie nakręca tematu dla promocji, bo album "Wysublimowana Klientela" wyszedł już pod koniec sierpnia na jego własnym kanale.

"SPRZEDAŻ STOPRO x WINI x REMIK x SAMOCHÓD

Dostaje sporo pytań na ten temat, wiec odpowiadam zbiorczo.
Nie wnikam w ustalenia między Winim a Remikiem. Mieliśmy własną umowę z nowym właścicielem StoproRap, z której się Remik nie wywiązał i najzwyczajniej w świecie nas oszukał.
Nie ma tu żadnych wyjątkowych okoliczności, spraw pobocznych i ciekawego backgroundu. To były ustalenia między mną a nim.
Obiecano nam publikację trylogii klipów kinomotiv na StoPro po czym hucznie anonsujemy nowy kanał.
@remikmymusic Twoja decyzja nie pomogła naszemu projektowi, wręcz przeciwnie.

Wystarczyło od razu powiedzieć, że masz odmienną wizje na StoPro.

Oczywiste, ze gdybym wiedział to wcześniej, zupełnie inaczej poprowadziłbym promocje płyty.

I finalnie nawiazując do Remikowego porównania sprzedaży StoPro do sprzedaży samochodu :)
Kupiłeś samochód mojego zioma, którym miałem jechać na wakacje. Umowileś się z nim i ze mną, ze nie ma problemu, podrzucę Mopsa, ale tylko na samolot, a potem musi sobie radzić sam. No i tak se czekałem na podwózkę a finalnie samolot spierdolil bo nawet ubera nie było :)

EssA"

Sprawdź też:

Wini vs Remik - ostra wymiana zdań w sprawie sprzedaży StoproRap

Założyciel Szpadyzor Records broni Remika w sporze z Winim

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dostaje sporo pytań na ten temat, wiec odpowiadam zbiorczo. Nie wnikam w ustalenia między Winim a Remikiem. Mieliśmy własną umowę z nowym właścicielem StoproRap, z której się Remik nie wywiązał i najzwyczajniej w świecie nas oszukał. Nie ma tu żadnych wyjątkowych okoliczności, spraw pobocznych i ciekawego backgroundu. To były ustalenia między mną a nim. Obiecano nam publikację trylogii klipów kinomotiv na StoPro po czym hucznie anonsujemy nowy kanał. @remikmymusic Twoja decyzja nie pomogła naszemu projektowi, wręcz przeciwnie. Wystarczyło od razu powiedzieć, że masz odmienną wizje na StoPro. Oczywiste, ze gdybym wiedział to wcześniej, zupełnie inaczej poprowadziłbym promocje płyty. I finalnie nawiazując do Remikowego porównania sprzedaży StoPro do sprzedaży samochodu :) Kupiłeś samochód mojego zioma, którym miałem jechać na wakacje. Umowileś się z nim i ze mną, ze nie ma problemu, podrzucę Mopsa, ale tylko na samolot, a potem musi sobie radzić sam. No i tak se czekałem na podwózkę a finalnie samolot spierdolil bo nawet ubera nie było :) EssA @rapnewspl @cgm.pl @djpete_xl @stoprorap @wininieoficjalnie

Post udostępniony przez MOPS (@mopsowy)

ASD
Kiedy ten portal zostanie w końcu dostosowany do dzisiejszych standardów? Połowa rzeczy się nie wczytuje, na telefonie wszytsko się rozjeżdża, a szata graficzna wygląda jakby był 2002 rok. To jest jakaś tragedia.
Bazantarnia
Zgadzam sie z powyzszym komentarzem, mysle ze za 10-20 kola daloby sie ogarnac o wiele lepsza stronke i szybko by sie wam zwrocilo ze zwiekszonych wejsc
Bangla
Normalnie bangla

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>