Mops

Mops

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-26 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Jednym z wątków pojawiających się w wymianie zdań między Winim a Remikiem jest publikacja teledysków Mopsa, które jak mówi Wini - miały ukazać się jeszcze na kanale StoproRap. Teraz do sprawy odniósł się sam raper.

kategorie:
dodano: 2020-05-26 02:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Opis zbędny. Jakość gwarantowana. Nie jesteś przekonany? Nie ma sprawy. To nie jest album dla każdego. To dla WYSUBLIMOWANEJ KLIENTELI.

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-03 22:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Mundial wkroczył w decydującą fazę i podobnie jak w przypadku Polish Hip-Hop Festival 2018, niedługo nastąpią ostateczne rozstrzygnięcia. Ostatnio ogłosiliśmy kilku nowych wykonawców, którzy zagrają na płockiej scenie. Do m.in. Quebonafide, Tedego, JWP/BC i KęKęgo dołączyli tacy artyści, jak m.in. Borixon, Włodi i Żabson. Dzisiaj do line-upu dołączają kolejni artyści, którzy wystąpią od 2 do 4 sierpnia na płockiej plaży!

dodano: 2018-03-09 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. W lutym otrzymaliśmy zarówno mocne debiuty, jak i konkretne krążki od uznanych graczy - kto zasłużył na miano albumu miesiąca?

video
dodano: 2018-03-07 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

To już ostatni z klipów promujących "Alfabet Mopsa", który obudzi we wszystkich wspomnienia z wakacji. Numerem tym zapraszamy również do odsłuchu całości płyty.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-23 13:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kojarzycie serię Chopperów Tech N9ne'a, polegających na rapowych zawodach szybkości? Mops postanowił przenieść je na polski grunt i urządzić wyścigi, w których obok niego do boju stanęli VNM i Abel...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-12-12 19:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Alfabet Mopsa" jest wynikiem współpracy jednego z najbardziej technicznych raperów w Polsce oraz Dj Pete’a. Znajdujące się na nim utwory to połączenie nowoczesnego rapu przeplatającego się z charakterystycznymi brzmieniami. Zarówno w dynamicznych, jak i tych wolniejszych numerach słuchacze wychwycą treści z życia artysty oraz jego spostrzeżenia na otaczający go świat, które podczas godzinnego odsłuchu zapewnią odbiorcom sinusoidę emocji. Krążek w całości zrealizowany został w Groundzero studio przy wsparciu Cannabis News i Joint Brothers.

W projekcie wzięli dodatkowo udział raperzy tacy jak Sobota, Bonson, Wini, Kieru, Miuosh, VNM oraz Abel. Album ukaże się nakładem wydawnictwa StoproRap.

video
dodano: 2017-12-07 19:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Z okazji rozpoczęcia preorderu płyty Mops x Dj Pete "Alfabet Mopsa"otrzymaliśmy dwa teledyski do jednego utworu pt. "Ostatni Dzień". Oba są bardzo różnymi interpretacjami warstwy lirycznej utworu.
Video #1 jest składającym się z ponad 3000 zdjęć obrazem zrealizowanym metodą poklatkową. Ujęcia do tej części powstały w Berlinie. Ta wersja przypadnie do gustu fanom bardziej light'owych produkcji. Video #2 to nagrany przez 9Liter Filmy szokujący teledysk w interpretacji Winiego, który przeznaczony jest dla słuchaczy o nieco mocniejszych nerwach. To od was zależy, który klip będzie bliższy waszym wyobrażeniom.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-05 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mops, członek ekipy Smagalaz wcześniej działający w wytwórni Wielkie Joł, po przejściu do szczecińskiego Stoprocent, zapowiedział swoją solową płytę, zatytułowaną "Alfabet Mopsa". Premiera albumu 2 lutego 2018 roku.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-15 17:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Dziś światło dzienne ujrzał nowy utwór Mopsa z gościnnym udziałem Kiera. "Kolorowy świat" promuje nadchodzący album - "Alfabet Mopsa", który ukaże się na początku 2018 roku. Teledysk w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2017-09-28 15:13 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W sieci pojawił się drugi numer promujący nadchodzący materiał Kordaza. Tym razem otrzymaliśmy numer "Skrzyżowania", ponownie wyprodukowany przez DJ Pete'a, zaś gościnnie udzielił się Mops. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2016-03-01 17:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Zapraszamy do przesłuchania pierwszego numeru ze wspólnego mixtape'u Kamela i Mopsa, który ukaże się w drugiej połowie 2016 roku. Jest to remix "Choices" autorstwa E-40'ego - fenomenalnego singla, w klipie do którego przewinęła się plejada legend i najgorętszych nowych twarzy amerykańskiej sceny. Kamel i Mops i tutaj pokusili się o follow-up - w teledysku wzięli udział m.in.: Tede, Popek, Sobota, Matheo, Wini, Bas Tajpan czy Afu-Ra.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-12-25 17:33 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Nagrany spontanicznie mixtape to przystawka zaostrzająca apetyt na nadchodzący album "Alfabet Mopsa". Całość jest utrzymana w mocno nowoczesnej konwencji. Szybki rap, trap i nowoczesne autroskie bity. Znajdziecie tu Wiele nowych utworów oraz część dotychczasowego dorobku Mopsa i Dj Pete'a - coś dla fanów Smagalaz jak i tych, którzy z ich twórczością dopiero chcą się zapoznać.

Tracklista:

dodano: 2015-01-08 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nagrany spontanicznie "To jest t.e.n. mixtape" (premiera 30.01.) to przystawka zaostrzająca apetyt na nadchodzący album "Alfabet Mopsa". Całość jest utrzymana w mocno nowoczesnej konwencji. Szybki rap, trap i nowoczesne autorskie bity. Wiele nowych utworów oraz część dotychczasowego dorobku Mopsa i Dj Pete'a - coś dla fanów Smagalaz jak i tych, którzy z ich twórczością dopiero chcą się zapoznać. Dziś dostajemy nowy singiel.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-08 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Utwór jest follow up'em do znanego kawałka Eminema Rap God. Mops postanowił się zmierzyć z jego flow, które przerobił 1 do 1 po polsku. Teledysk zapowiada mixtape, który ukaże się 13.01.2015.

MOPS x DJ PETE - TO JEST T.E.N. MIXTAPE możecie zamówić przedpremierowo na http://WWW.MOPSBEBSKY.COM
Nagrany spontanicznie mixtape to przystawka zaostrzająca apetyt na nadchodzący album "Alfabet Mopsa".

Strony