Polish Hip-Hop Festival Płock

Polish Hip-Hop Festival Płock

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-20 20:48 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Piłkarskie emocje już za nami, jednak tego lata wydarzy się jeszcze wiele dobrego. Jednym z najważniejszych wakacyjnych wydarzeń będzie tegoroczny Polish Hip-Hop Festival, który odbędzie się w Płocku w dniach 2-4 sierpnia.

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-03 22:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Mundial wkroczył w decydującą fazę i podobnie jak w przypadku Polish Hip-Hop Festival 2018, niedługo nastąpią ostateczne rozstrzygnięcia. Ostatnio ogłosiliśmy kilku nowych wykonawców, którzy zagrają na płockiej scenie. Do m.in. Quebonafide, Tedego, JWP/BC i KęKęgo dołączyli tacy artyści, jak m.in. Borixon, Włodi i Żabson. Dzisiaj do line-upu dołączają kolejni artyści, którzy wystąpią od 2 do 4 sierpnia na płockiej plaży!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-26 17:35 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wszystko dookoła kwitnie i jest coraz cieplej. Oznacza to, że przyszła do nas wiosna! Wraz z nią nadchodzą nowe informacje o Polish Hip-Hop Festival. Czas ogłosić nowe nazwiska. Czy jesteście gotowi na dobre wieści? W poprzednim rzucie ogłosiliśmy pierwszych wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznym Polish-Hip Hop Festival, który odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia w Płocku. Byli to AllttA, Paluch i Szpaku, KęKę i Hase, Sarius oraz Ńemy. Dzisiaj mamy zaszczyt zaprezentować kolejnych wykonawców!

video
dodano: 2015-07-14 22:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wielkimi krokami zbliża się III edycja Polish Hip-Hop Festival Płock 2015. Przedstawiamy oficjalny spot promujący to wydarzenie. Realizacją materiału video zajęła się chorzowska grupa filmowa 9Liter Filmy.