Kartky

Kartky

video
dodano: 2018-11-29 21:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Parę dni temu pisaliśmy Wam o tym, że raperzy pod koniec roku zalewają nas klipami a my staramy się w dziale Video za nimi nadążyć. Dziś nie było spokojniej - ciekawe teledyski wpadły do nas zarówno ze Stanów jak i z Polski, oczywiście z przeróżnych klimatycznych stron sceny.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-29 20:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kartky - Nagano 98 (prod. Favst)

Po doskonale przyjętym utworze “Karuzela”, artysta nie zwalnia tempa i prezentuje teledysk do numeru “Nagano 98”. Dowodzi w nim swojej nieograniczonej wolności artystycznej i swobody w tworzeniu numerów nie trzymających się jakichkolwiek ram. Zdradza tym samym eklektyczny charakter albumu “BLACK MAGIIC” na którym słuchacze odnajdą nie tylko gorzkie i wywołujące ciarki utwory, ale również eksperymenty łączące rap z gatunkami muzycznymi, z którymi do tej pory nie łączyliśmy jego twórczości.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-11-05 17:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu" - Andrzej Sapkowski

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-08-17 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Outside" to klip zwiastujący nadchodzącą płytę Kartky'ego. Za produkcję numeru odpowiedzialny jest duet HVZX natomiast klimatyczny klip to dzieło ekipy filmowej Distort Media.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-03 22:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Mundial wkroczył w decydującą fazę i podobnie jak w przypadku Polish Hip-Hop Festival 2018, niedługo nastąpią ostateczne rozstrzygnięcia. Ostatnio ogłosiliśmy kilku nowych wykonawców, którzy zagrają na płockiej scenie. Do m.in. Quebonafide, Tedego, JWP/BC i KęKęgo dołączyli tacy artyści, jak m.in. Borixon, Włodi i Żabson. Dzisiaj do line-upu dołączają kolejni artyści, którzy wystąpią od 2 do 4 sierpnia na płockiej plaży!

kategorie: Galerie, News
dodano: 2018-05-30 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kartky dopiero co wpuścił na półki "Blackout" a teraz wspólnie z UrbanCity przygotowal sesję zdjęciową krążącą wokół tematyki hoodies...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-28 23:59 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Podczas oczekiwań na ujawnienie kolejnych Młodych Wilków nie zapomnijmy o premierach, które wciąż zalewają internet. Jedną z nich jest najnowszy singiel, o tytule "Aard". Kartky zamieścił go na swoim krążku "Blackout", który odbił się szerokim echem na polskiej rap scenie. Posłuchajcie, co tym razem zaserwował nam raper!

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-05-19 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Okrągły milion subskrypcji na kanale QueQuality to dobra okazja do świętowania - w środę w warszawskiej Drukarni label wyprawił więc okolicznościową imprezę, gdzie podziwiać można było dotychczasowe Złote i Platynowe Płyty, nie zabrakło wielu ciekawych gości, a na scenie pojawili się za to czołowi reprezentanci QQ - m.in. Guzior, Wac Toja, Kartky czy oczywiście sam Quebo. Sprawdźcie zdjęcia z tego gorącego melanżu!

video
dodano: 2018-05-14 12:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kartky publikuje nowy teledysk, promujący najnowszy krążek "Blackout", który wciąż utrzymuje się w TOP 10 wśród najchętniej kupowanych albumów według zestawienia OLiS. "Mój kolega diler" to klimatyczny numer, który atmosferę utrzymał także czarno-białym teledyskiem. Zobaczcie!

dodano: 2018-05-10 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W kwietniu polski rap miał ewidentnych frontmanów - z jednej strony Taconafide, z drugiej Kaliego. Jednak i w ich cieniu działo się sporo ciekawego. Teraz pora byście wskazali kto okazał się muzycznym wygranym kwietnia!

video
dodano: 2018-04-18 10:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

QueQuality przedstawia piąty singiel promujący nadchodzący album Kartky'ego pod tytułem "Blackout". Tym razem wybór padł na utwór "New Toronto", który podobnie jak cała płyta, został wyprodukowany przez NoTime. Premiera płyty "Blackout" będzie miała miejsce w najbliższy piątek. 

video
dodano: 2018-04-11 23:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

QueQuality przedstawia kolejny teledysk promujący nadchodzący album Kartky'ego pod tytułem "Blackout". Łączony obraz do numerów "niemanieba" i "Horcrux Seeker" powstał podczas tworzenia jego najnowszej płyty.

kategorie:
dodano: 2018-04-07 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wytwórnia QueQuality właśnie opublikowała w swoich social mediach pełną tracklistę nadchodzącej płyty Kartky'ego. "Blackout", bo taki tytuł będzie nosił album, oznacza z angielskiego zaćmienie, zanik pamięci, omdlenie lub potocznie urwany film. Krążek został w całości wyprodukowany przez NoTime'a i zawiera 12 numerów.

kategorie:
dodano: 2018-04-01 01:05 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wersja preorderowa albumu zawiera dodatkowo: autograf, wlepki, plakat, bletki, nasiono Amnesia.

Nasiono nie jest przeznaczone do uprawy na terenie Polski. Produkt kolekcjonerski.

Blackout (z ang.) - zaćmienie, zanik pamięci, omdlenie lub potocznie urwany film. Produkcja NoTime. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-03-25 19:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Rewind" to drugi teledysk promujący nadchodzący album Kartky'ego pod tytułem "Blackout". Za produkcję numeru, jak i całej płyty, odpowiada NoTime. Za wizualizację scenariusza, stworzonego przez Adriana Kawę i Kartky'ego, odpowiada ekipa Distort Media

Strony