Quebo wymierza linijki w Kartky'ego w nowym singlu

dodano: 2020-12-29 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Dziesięć dni po mocnej "TEEN KASI", Quebonafide wypuszcza następny singiel, "MATCHA LATTE", tym razem dużo bardziej stonowany brzmieniowo, jednak z równie mocnymi linijkami. Raper poświęca w nim parę wersów Kartky'emu i głośnej aferze dotyczącej przemocy wobec kobiet. W numerze pojawia się chicagowski raper Mick Jenkins, a za jego produkcję odpowiada francuski producent Onra. Do sieci trafił również klip, mocno nawiązujący do Strajku Kobiet.

"Jeszcze wyhodowałem chwasty / Typ z mojej wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki / Palę się ze wstydu jak kalifornijskie laski / Dziś mu nie poświęce nawet milimetra kartki" - nawija Quebo w nowym kawałku.

Oprócz tego raper komentuje krajową sytuację ze swojej perspektywy, wspominając m.in. o pozwie od piłkarza Mariusza Jopa za wersy w "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ".

Klip to dzieło Quebo i Andrzeja Dragana. Widzimy w nim rapera siedzącego w szklarni, popijającego przy tym tytułowe Matcha Latte. Poza szklarnią obserwujemy obrazki nawiązujące do nagrań, które towarzyszyły Strajku Kobiet.

W numerze pojawia się Mick Jenkins, jednak nie ma go już w teledysku. Zwrotka rapera pojawia się w ramach napisów końcowych klipu.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Pod klipem przypominamy również nasz wywiad z Mickiem Jenkinsem przeprowadzony 4 lata temu po koncercie w nieistniejącym już klubie niePowiem.

polski rap gówno
ktoś się chyba „No church in the wild” za bardzo nasłuchał. niestety dla łaka jest to poziom nieosiągalny.
15Rachel
Szanse na beef nawet przy dość ostrej zaczepce są małe.Kawałek spoko
A jednak
Jednak poświęciłeś mu kartki i swój czas. Śpiewasz jak by miał zasnąć
Lil sqqa
Wszedłem tylko dla Micka, jestem rozczarowany 30 sekundowy odrzut zwrotki, quebo nie słuchałem od 2017 roku straszny regres w moim odczuciu, teledysk po to żeby wejść w dupe lewicowym środowiskom

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>