Quebonafide wraca z nowym numerem i klipem - singiel "TEEN KASIA"

Tym razem Quebo nie kazał nam czekać tyle, co w przypadku przerwy między "Egzotyką", a "ROMANTICPSYCHO". Do sieci trafił właśnie jego nowy numer wraz z klipem zatytułowany "TEEN KASIA". Teledysk został najprawdopodobniej częściowo nakręcony na Ukrainie, gdzie ostatnio artysta przebywał w towarzystwie m.in. Sokoła czy Michała Wiśniewskiego. Za produkcję kawałka odpowiada FORXST, który również brał udział w wycieczce Quebo do Kijowa.

"Tytuł nawiązuje do polskiej gwiazdy kina dla dorosłych, Teen Kasi. Klimat samego utworu to sentymentalna podróż do starszych numerów rapera. Aspekty wizualne i kontrast pomiędzy bohaterami klipu, to świadomy zabieg pokazujący genezę hybrydowego środowiska z którego wywodzi się artysta. Środowiska, w którym jest miejsce dla wszystkich." - mówi opis pod singlem.

Nie wiadomo jeszcze, co zapowiada numer, jednak możliwe, że chodzi o wspólny album Quebo i FORXSTA, ponieważ producent został oznaczony jako współtwórca kawałka, a nie tylko jako producent.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi: 

Wiatrak16
mysle ze to ni koniecznie zwiastuje ich wspolna plyte (choc mysle tez ze sa duze szanse) bo madagaskar tez jest zapisany jako wspolny kawalek (tez que i forxst)
Real HH 90
Quebonafide w tym teledysku wygląda jak no nie chcę źle napisać o nim więc nie napiszę bo szanuję go jako artystę i rapera dobry kawałek nie wszystko mi się podoba od Quebonafide ale jest ok.
Dr.Y
No ma tyle wspólnego z hip hopem co Zenek z muzyką poważną...
polski rap gówno
„ Ciebie wychowały Psy z Lindą i King Kong, Mnie wychowała Teen Kasia and blue dildo” - no to nie jest hip hop i nigdy nie będzie. ja sobie puszczę Psy i posłucham nowego kawałka young thug „take it to trail”. typ na jaki kolor se łba by nie pomalował to na poziom thuggera wejścia nie ma.
Dr.Y
Że też ludzie słuchają takie gówno... Hip Pop Masakra

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>