Quebo, Sokół, Kukon, Mata i Michał Wiśniewski razem w Kijowie! Co planują artyści?

Przedwczoraj hip-hopowe fora obiegły zdjęcia i filmiki z imprezy z Kijowa, w której udział brali Sokół, Quebonafide i Mata. Wczoraj wieczorem natomiast do tego składu dołączył Kukon, Forxst i... Michał Wiśniewski. Na Instagramach osób z Ukrainy, znajdujących się w otoczeniu artystów, pojawiły się dziś w nocy różne zdjęcia i filmiki z imprezy całej ekipy, natomiast Forxst wstawił fotografię na swojego walla, na którym widzimy wspomnianego wokalistę Ich Troje. Pytanie tylko, co taki skład robi razem i czy czekają nas jakieś muzyczne skutki tego wydarzenia?

Najbardziej prawdopodobną sytuacją jest nagrywanie klipu. Na jaki projekt? Tutaj już ciężko domniemywać, część internautów wskazuje płytę producencką Forxsta, bo ciężko wyobrazić sobie zestawienie wszystkich wymienionych ksywek na jakiś solowy projekt któregoś z wykonawców. Z drugiej strony natomiast, Sokół opublikował dziś zdjęcie na swoim Instagramie z ukraińskim opisem, który w tłumaczeniu znaczy "Zaczekaj na to". Czyżby artyści szykowali coś na następcę "Wojtka Sokoła"?  Prawda jest taka, że jeżeli mamy poznać efekty jakiejś pracy takiego składu, to zapewne dopiero za kilka tygodni, ponieważ będzie to raczej spore przedsięwzięcie.

Przypomnijmy, że w tym roku część tego składu spotkała się już w Tallinie, na dwa miesiące przed premierą "ROMANTICPSYCHO". Wtedy wśród Quebo, Sokoła i Kukona był jeszcze Tommy Cash. Co ciekawe, i Sokół, i Kukon pojawili się na tegorocznej płycie szefa QueQuality, po czym można domniemywać, że zwrotki mogły zostać dograne właśnie podczas tamtego wypadu.

Poniżej możecie zobaczyć screeny zdjęć zrobionych wczoraj w Kijowie.

Galeria

reklama
Wola
Chłopaki po prostu pozazdroscili brukselskiej imprezy poslowi z fideszu i zorganizowali swoją bieda-wersję.
Ralf
Sam jesteś bieda wersja tyle co oni wydają w dzień imprezy ty jebiesz 5 lat balwanie
asd
Sam klimat wydziaranych patusów to nie moja jazda, ale propsuję współprace ze wschodnią stroną, zawsze to coś dobrego kulturowo.
Z
nie z ukraińskim, tylko rosyjskim podpisem
Real HH 90
Mnie już nic nie zdziwi w dzisiejszych czasach a w szczególnie w polskim rapie widzę to po temacie co do Sokoła to nic nie mam bo uważam go za dobrego rapera od początku go lubię jak i za czasów WWO jak i teraz chociaż za czasów WWO było lepiej ale teraz też ok a co do tych wszystkich którzy tutaj widzę no może poza Quebonafide za kawałek z Krs One i Kukon za płytę z Magierą to się nie wypowiem bo bym tutaj użył bardzo nieładnych słów ogólnie więc nie napiszę co o tych artystach myślę.
Kalif
Czego słuchasz kolego w tych ciężkich czasach ;) pytam serio bo też mam kryzys ;)
Trutru
Nie kumam, szanujesz kogoś ze nagrał kawałek z KRS, czy kukona za to ze miał płytę z Twoim ulubionym producentem. Gdyby nie to byś ich nie szanował. Heheh ale jesteś ograniczony koleś
Real HH 90
Trutru gościu czego nie kumasz kawałek Quebo z Krs One jest dobry ale to jeden kawałek co do samego Quebo mam inne zdanie co do kukona też mam takie zdanie to że nagrał płytę z Magierą jest ok nie napisał że Magiera jest moim ulubionym producentem gdzie jest to napisane koleś a na koniec szanuję każdego artystę ale nie muszę lubić taka jest różnica koleś a ograniczony to ty jesteś koleś.
Lesio
To nie są normalni ludzie
93 to najlepszy rok w rapie
Redaktor pyta - jaki to projekt? Myślę, że zdjęcie numer 13 wyjaśnia sytuację. Sokół często wplatał w swoje teksty wątki o penisach a tu okazało się, że koleżka jest ciepły. To, że cała reszta tej ekipy jest również tęczowa to jest chyba oczywiste. Stawiam, że ten "projekt" będzie nosił nazwę "Cuming out". Polska scena rapowa, kurwa, nie ma co. Tfu.
Bro
Bywało się na lepszych melanzach
Podejrzany
A co jeśli to wieczór kawalerski ?
Tomas
A tego faka to oni pokazują swoim fanom? I jeszcze stary głupi buc Wiśniewski do tego bravoooo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>