Koldi znów dissuje Dioxa - konflikt odżył po latach

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-05 00:23 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Prawie 10 lat temu byliśmy świadkami konfliktu Dioxa i Koldiego - teraz beef między raperami ożył ponownie. Najpierw Diox ostro wypowiedział się o członku Alcomindz, a teraz ten postanowił wypuścić diss w stronę współtwórcy HIFI Bandy. Podobnie jak dekadę temu - nazywa się on "Domofon".

koldi - domofon diss diox

Tagi: 

Diox pała
Kasztan wyjaśniony. Pewnie będzie się bał odpowiedzieć, a to będzie najlepsza odpowiedź, czyli potwierdzenie że jest wackiem.
Masakra
Lepiej słuchać kasztana lepszego niż 90% sceny niż robić sobie papkę z mózgu gniotami, które doprowadziły PL rap do aktualnego stanu czyli do stanu rozkładu.
Andrzej Markiewicz
To są w ogóle dwa ciekawe przypadki. Diox zero umiejętności oprócz poprawnego poruszania się po bicie, Koldi może i rzuci jakimś fajnym panczem raz na numer ale rapuje na dobrą sprawę jeszcze bardziej amatorsko. Obaj przehajpowani : jeden w mainstreamie, drugi w podziemiu. Z nich obu Koldi wygrywa tym, że wydaje się mieć bardziej łeb na karku, ale przy Dioxie to akurat żadna duma. Widziałem wywiad u CNE i jestem przerażony, on naprawdę potrzebuje pomocy terapeuty.
Komisarz O'Harra
Ale kto dokładnie potrzebuje pomocy? Koldi, Diox czy CNE?
Anonim
Tak
Anonim
Skad sie urwałeś typie pieszsz jak autor popkillera wiesz co to rodo czy może to twoje alterego może napisz ile masz jeszcze lat gdzie mieszkasz jak podpisujesz swoim imieniem i nazwiskiem a co Dioxa jak nie lubisz go to twoja opcja ja np tego zjeba koldiego pedała nie trawię jak i jego całego alcomindz bo dla mnie osobiście są wytworem nie wiem już czego na pewno nie rapu bo oni z rapem mają wspólnego co young multi
Komsi
Nie znam tych łaków, ale jeden z nich wygląda jak Stanowski xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>