Diox może zawalczyć z Koldim za 100 000 zł - ten reaguje

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-22 17:53 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Diox był ostatnio gościem programu Rapnews Studio, gdzie wrócił do tematu konfliktu z Koldim, o którym głośno było w 2013 roku. Jak mówi Diox - sytuacja nie jest zażegnana ani wyjaśniona.

"Rozmawiamy o budowaniu labelu, przełamywaniu granicy rozpoznawalności, a nie o tym czy jakiś Koldi – sroldi czy jakiś inny kondon coś tam… On pokazał sam, gdzie jest jego miejsce. Gdzie jest ten koleś? Jaki jest jego dorobek artystyczny z ostatniego czasu? Jeżeli ktoś położy na to papę, to ja 100% oddaję na chore dzieci tylko po to, żeby mu wyj*bać w łeb. Jestem pewien, że on by się tego nie podjął, bo wie, że bym mu wyj*bał w łeb" - mówił Diox. Raper zaznaczył, że zna się z włodarzami gal, ale nie będzie prosił o walkę by podbić popularność - jednak gdyby otrzymał propozycję na kwotę 100 000 zł to podjąłby ją.

Koldi zareagował na to wrzucając instastory ze studia, z opisem "Jeden rapuje, drugi w radio się napina. Jeden to raper, drugi to p*dał".

Poniżej wypowiedź Dioxa oraz jego najnowszy singiel "Stare Fotografie".

DIOX - Stare fotografie (feat. Dj Te)

Tagi: 

beb
Diox zawsze był przereklamowaną pizdą, nawet w okresie swoich największych sukcesów, jakimi były chyba featy u porządnych graczyz w czasach mniej - więcej 2010 - 2015. Diox - napinacz i raper - ciekawostka, nic więcej
:)
dobrze rozkminil. Klucz to aby się wkręcić i nabrać trochę fejmu... za pierwsza walkę odda cały hajs na chore dzieci jak mówi, ale już za każdą kolejna potem to już do kieszeni, co? haha. beka!
Anonim
koldi soldi na razie to ty w tym momencie jesteś tym p*dałem a Diox jest raperem a po drugie koldi sroldi naucz się rymować.
madeerson
Koldas wyjaśnił kasztana, co się do niego pruje jak stara ściera już od dawna i nie potrafi o „beefie” sprzed 10 lat zapomnieć, mógł wtedy odpowiedzieć linijkami jak taki z niego raper oldschoolowy a nie siedzieć cicho. Diox to hipokryta, kiedyś słuchałem HiFi banda, ale po tej akcji z ALC otworzyły mi się oczy i zobaczyłem, że żaden z niego prawdziwy gracz a zwykła popierdółka z Viva i Eska TV.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>