Diox mówi o solówce i... atakuje Hadesa i DJ-a Kebsa

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-22 15:53 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 15)

Diox zapowiedział ostatnio powrót do rapu po przerwie związanej z prywatnymi problemami. Dziś odpowiedział na kilka pytań fanów, gdzie najpierw zapewnił, że solo nadchodzi, a potem... ostro zaatakował dawnych kolegów z HIFI Bandy.

"Moja płyta na bank w 2022. Płyta pełna wrażliwości i uczuć. Coś, czego nie ma dzisiaj za bardzo w rapie a mnie w jakiś sposób zawsze charakteryzowało" - mówił zapytany o nowy album.

Natomiast na pytanie "Czemu nie gadacie z Hadesem" odpisał:

"Bo Hades to pała, która swoje nieudacznictwo życiowe próbowała przerzucić na mnie. Nie gadam ani z nim ani z tym didżejem jego śmiesznym, który udawał upośledzonego głuchego i ślepego debila kilka lat dla korzyści finansowych płynących z ciągania się za sedesem. „HIFI Banda nie istnieje mordo je*ał to pies…” – normalnie bym nawinął je*ał ich pies, ale nie chciałem, żeby Czarny HIFI był trafiony rykoszetem przez dwóch innych pazi. PS. Kiedyś ta pi*da hades namalował mi na okładce HIFI Bandy ch*ja na czole jak jeździł z O.S.T.R. na koncerty i się poczuł, gdy jakiś nasz fan podbił z płytą HIFI, więc tym bardziej c*uj w niego. Mela na ryj. Nie sądzę, aby miał odwagę wziąć markera i naprawdę namalować mi c*uja na czole, bo bym go zmasakrował. Gdybym chciał, to bym mu zmasakrował życie, ale nie mam czasu mącić i się mścić. Szkoda czasu na takich ludzi jak on i DJ plebs"

Poniżej screeny z całego Q&A Dioxa - znajdziecie tam także odpowiedzi na pytanie o Sentino, Tedego czy ostatnie problemy zdrowotne rapera.

Galeria

.
diox 60tka XD
90'S
Ja tam nic do nich nie mam to są ich prywatne sprawy, dla mnie HIFI Banda pozostanie dobrą grupą rapową czasami lubię posłuchać sobie Hadesa jak i Dioxa czy też Dj Kebsa oraz Czarnego HIFI ostatnio słuchałem nowego Hadesa i jest ok choć rzadko słucham polskiego rapu więcej u mnie jest Stanów.
HADHADES
KASZTAN uważaj na ruchy
190
Jedno zdanie śmieszniejsze od drugiego xD Ale zapowiedź powrotu jakby cała Polska czekała i to że "wrażliwość i uczucia" charakteryzowały teksty Dioxa to hity. Diox był zawsze stockowym raperem 3/10 piszącym jakieś bzdury byle do rymu. Jego kozaczenie w internecie pokazuje że jest też stockowym człowiekiem.
cbacrew
Kasztan się rozhulał, po pierwsze to jest na liścia a pisze że by kogoś tam zmasakrował żeby się popisać przed gimbami, dorosły facet tak robi? Mi się wydaje że nie. Po drugie Hades dobrze zrobił że od niego odbił.
polski rap gówno
to ten kasztan go co go koldas rozjebał? #trrrrr
jebacdisa
chyba zapomnialas zes kasztan ?
Sriox
Kasztan, nie tykaj Hada
Hifi
To jest diox to jest diox Hifi Banda. Przynajmniej nagrał w swoim czasie kawałki ponadczasowe i nic tego nie zmieni nawet jak mu się w bani coś posrało od tego czasu
Pizdiox
Pizdiox jedynie kogo moze zmasakrowac to jakiegos 15 latka bo juz 17 latek cos cwiczacy go rozkurwi bez wiekszego problemu :)
Kkk
Bez Hadesa i kebsa , nie istniejesz , disco połowy grajku. Kiedy płyta z orangutanem i makiem ??
Anonim
"Płyta pełna wrażliwości i uczuć. Coś, czego nie ma dzisiaj za bardzo w rapie" Niby tak, ale w ostatnim czasie z tego typu wydawnictwa na pewno można polecić Bisza "Blady król" i Tau "Ikona". Są pełne wrażliwości, niebanalnych i wartościowych tekstów.
7810021500
Beef byłby najlepszym rozwiązaniem...
FejkMma
Oho - będzie wrażliwie! Pozdro Verba, nagracie coś wierzę!
Kung fu panda
To jest diox, to jest diox kung fu panda

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>