Diox o HIFI Bandzie: "Nie podzielił nas hajs, a wszystko inne"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Niedawno publikowaliśmy Wam zaskakującą wypowiedź Hadesa, który stwierdził, że na pewno nie będzie go na kolejnym albumie HIFI Bandy, dodał też, że nie wie czy i kiedy takowy się ukaże. Teraz parę słów w temacie dodał także drugi MC wchodzący w skład kolektywu - Diox.

Zapytany przez Misztala o to, kiedy pojawi się nowy krążek HIFI stwierdził: "Ciężko powiedzieć kiedy i czy w ogóle powstanie płyta Hifi Bandy" a na komentarz "Czyli tekst <Nie połączył nas hajs, hajs nas nie podzieli”>jest już nieaktualny?" odpowiedział krótko: "Jest aktualny, nie podzielił nas hajs. Podzieliło nas wszystko inne."

Pozostaje żałować i mieć nadzieję na ponowne zjednoczenie sił - "Fakty, Ludzie, Pieniądze" oraz "23:55" to w końcu albumy, które spotkały się z jednoznacznie pozytywnym odbiorem środowiska i otworzyły wszystkim członkom grupy drogę do solowych karier.

W rozmowie Diox wypowiedział się także o szacunku, który ma do pionierów i którego często brakuje młodym MC:

"To nie wynika z tego, że oni ich nie szanują. Oni raczej nie szanują większości rzeczy, które można uszanować. Dla mnie czymś naturalnym jest, że jeśli jest jakaś historia, czegoś w czym biorę udział, to ta historia w pewnej części mnie tworzyła. Żaden z tych kurwa małolatów, którzy ubliżają gościom, którzy zaczynali rapować jak być może ich jeszcze nie było na świecie. Każdy z tych gości ani razu się, kurwa, nie zastanowił, że gdyby nie osoby, które były na scenie przed nimi, ich myśli, poglądy, dobór sylab, stylistyka, nie wyewoluował by do takiego poziomu jaki mamy dzisiaj. Ludzie nie zastanawiają się nad tym, co jest backgroundem tego co mają. To jest tak, że jak ktokolwiek idzie po sukces, to myśli jak mu jest ciężko, a jak osiąga sukces to pierdoli wszystkich tych, którzy idą po sukces. Dzisiaj, jak świat tak szybko pędzi, to te dzieciaki myślą, że im się to kurwa należy. Wiesz o co chodzi. Jak oni chcą Playstation, to im mama dzisiaj kupi. Jak chcą sukces, to chcą go kurwa teraz. Ja w pewien sposób to rozumiem i szanuję, no bo po prostu takie jest dzisiejsze życie i społeczeństwo. Dziś już nikt się z nikim nie pierdoli w tańcu. Ja byłem wychowywany w ten sposób, że jeśli czegoś nie miałem to moi rodzice mi tłumaczyli, że muszę zrobić coś, by zapracować na to. Idealny jest tutaj wers Hadesa: <Czym byłaby ta gra beze mnie? Ważniejsze chyba, kim byłbym bez niej>. Ja traktuję tych wszystkich ludzi przede mną, jak coś, co stworzyło mnie tutaj."

Poniżej znajdziecie nasze ostatnie materiały związane z HIFI:

Hades/Emade/DJ Kebs "Czasoprzestrzeń" - recenzja

RH- "Karty SIM" - recenzja

Hades - Inna Strona

Diox "7 Minut Po Śmierci" - recenzja

Diox HIFI "Dotknęła mnie największa fala hejtu poza Eldo i Tede, ale co cię nie zabije..." - wywiad

Czarny HIFI "Nokturny i Demony" - przedpremierowa recenzja

Czarny HiFi "Niedopowiedzenia" - recenzja

Tagi: 

Wicked
Diox zalatuje kasztanem, ale ciężko się nie zgodzić z tym co napisał. Brak szacunku do czegokolwiek u obecnych młodych strasznie wkurwia, ale takie mamy czasy wszystko już. Hades solo mi wchodzi elegancko.
SzB
Skończcie pierdolić o tym Dioxie w kóło tego samego. Pierwszy komentarz i odrazu że Kasztan. Kurwa co za pierdolone dno intelektualne powielając komentarze innych i hejtowanie Dioxa tylko dlatego, że tak robią inni i to jest mode. Jebać was wszystkich bezmózgi bez swojego zdania.
żaba
mam szczerą nadzieję że się nie posrałeś. pozdrawiam.
yooman
Dokladnie ;)
stary
jebac młodych !!! :D
Przemek123
Co on może cokolwiek wiedzieć o szacunku, gamoń tępy! Przypomnę tu akcje na freestyle z Muflonem, Tetrisem i Pogo. Hipokryta, w dodatku zadufany w sobie, niech dalej pizga z gwizdka freestyle...Zwyczajnie kolejny mierny raperzyna, ot co."Cham będzie chamem, na wieki wieków Amen."
Mekarinkita
a Muflon, Tetris i Pogo to jacys starzy gracze na Polskiej Rap Scenie?? No chyba kurwa nie...praktycznie rowno zaczynali z Dioxem...nie ich mial tutaj na pewno na mysli....
luko
nawet jakby nie podzielily ich jakies wewnetrze konfilkty to nie widze dioxa i hadesa na jednym projekcie. szkoda bo upada marka na ktora wszyscy wspolnie pracowali. btw. had rozpierdolil nowa solowka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>